18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kocur 2022-09-03, 0:23 3
Złoto, te wasze komentarze.

Jebać ukropów tak samo jak tą jebaną patologie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-09-03, 0:23 2
Chłop ktory jest takim debilem ze sklada zdanie dwie sekundy uznał ze on będzie mówił kto ma prawo bawić się na boisku.
Jak gardzę takimi skurwialymi patusami.
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-09-03, 0:27 8
diacon napisał/a:

Obyś ty kurwa był taki odważny!! Pizdeczko! Je jestem ciekaw czy sam byś poszedł na front? Jestem pewien że obsrałbyś się ze strachu! Nie każdy jest wojownikiem gamoniu! No ale ty sobie siedzisz na necie, podniecasz się SADISTIC, bo ADRENALINA rośnie jak się patrzy na czyjąś krzywdę!!!? Baranie!! Chuj ci w dupę pedale!


Zdziwiłbyś się saszka, ale tak - poszedłbym na front walczyć za swoją rodzinę, swoją ziemię, swoją Ojczyznę. Nie mierz innych swoją krótką miarką zakompleksionego cwelika.
A tak poza tym, miłego bycia zbanowanym

P.S. Którym z tych pognanych upadlińców jesteś? Tym na hulajnodze?
Zgłoś
Avatar
Silentlog 2022-09-03, 0:33 5
baklazan21 napisał/a:

to wyjasnil 2 chlopaczkow po 60kg co chcieli se pilke pokopac xd



Jeśli się nie mylę to ukrainiec paradował w koszulce czy tam bluzie z symbolem upa.... Za takie coś niech się cieszy że tylko tak się skończyło i nie musiał zbierać zębów z chodnika
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2022-09-03, 0:43 17
Ale na sadolu wylew ukrainskich fanatyków i lewaków.
Takie właśnie panują nastroje w Polsce jak na tym filmie. Polska znowu w kolejnej sprawie jest podzielona, z każdym kolejnym miesiącem niechęc do ukrainców będzie rosła. Nie może być inaczej jeśli politycy prowadzą taką a nie inną politykę.

Jeżeli pomoc Ukraincom ograniczałaby się do pomocy naprawdę potrzebującym którzy faktycznie uciekają przed wojną, uciekają z terenów wschodniej Ukrainy i ta pomoc byłaby rodzielona na wszystkie kraje UE to pewnie nie byłoby problemu.
Problem tkwi w tym, że to co widzimy to nie jest pomoc potrzebującym, to jawne przesiedlanie ludzi, zachęcanie ich do osiedlania się w Polsce, tworzenie coraz to nowszych przywilejów i pakietów socjalnych za które zapłaci każdy z Nas. Dziwi Was to, że ludzie są wkurwieni?
Te wywieszanie ukrainskich flag w wielu "polskich" miastach, marsze i dosłownie wchodzenie im w dupę na każdym kroku właśnie skutkuje takimi nastrojami w Polsce jakie widzimy na tym filmie. Znajomy mi opowiadał jak poszedł na plac zabaw gdzie spotkał 3 ukrainki z dziećmi, huśtały się i kiedy po jakimś czasie podszedł do Nich żeby ustąpiły miejsca to zaczęły go przegadywać po ukrainsku i sobie odpuścił bo szkoda sobie psyć nerwy na takich ludzi. Taki jest fakt, że Polacy w wielu miejscach czują się jak na emigracji. Z wieloma z tych ludzi nawet nie da się porozmawiać.

Podsumowując, ta "pomoc" dawno zamieniła się w jakąś obsesje i zamieniła się w zupełnie inny, polityczny cel. Zobaczcie sobie twittera polityków Pisu, można dojśc do wniosku, że to są politycy z Ukrainy a nie z Polski. Wszystko ma swoje granice.
Możecie się wyzywać, przekrzykiwać na tym sadolu i internecie ale nie zmienicie rzeczywistości a rzeczywistość jest taka, że są ludzie którzy są pro ukr, są ludzie którzy są anty ukr..
I nie każdy człowiek który jest przeciwny pomocy Ukrainie w takim formacie jaki proponują polscy politycy jest pro rus. Ja do takich ludzi należe. Uważałem, że trzeba pomagać ale trzeba to robić z głową, trzeba to wszystko kontrolowac i dobrze zorganizować. Dziwię się ludziom, że nie widzą w co gra pis, który traci poparcie w Polsce i szuka pomocy w ukraincach.
Zgłoś
Avatar
dybek_44 2022-09-03, 1:04
Jebane patusy. "Nigdy nie zapomnij krzywd jakie zostały wyrządzone twojej ojczyźnie, ale nigdy też nie karaj dzieci za błędy ich ojców" Jak Ci stary matkę bił to teraz tobie należy się wpierdol za niego? To że jebana tfu bandera zrobiła dużo złego to nie znaczy że młody Ukrainiec to banderowiec. Znam takich co ze łzami w oczach mnie przepraszali za banderę; w tym 50 letnia kobieta. Wojna to zło , a oni teraz spłacają dług jaki u nas mają. Oby czerwona swołocz do nas nie dotarła.
Zgłoś
Avatar
SkąpyDziadyga 2022-09-03, 1:13
Do kogo on drze ryja, skoro ich nie widzi ?
Zgłoś
Avatar
diacon 2022-09-03, 1:51 1
mit2 napisał/a:

Zdziwiłbyś się saszka, ale tak - poszedłbym na front walczyć za swoją rodzinę, swoją ziemię, swoją Ojczyznę. Nie mierz innych swoją krótką miarką zakompleksionego cwelika.
A tak poza tym, miłego bycia zbanowanym
P.S. Którym z tych pognanych upadlińców jesteś? Tym na hulajnodze?



Tak, ja też jestem supermenem, każdy może tutaj napisać co chce, ty masz własną rodzinę? HAHAH Naprawdę nie obchodzi mnie twoje fantazja, co byś zrobił gdyby. Zrozum że to co piszesz to jest jedynie twoje oczekiwanie wobec samego siebie, że TY BYŚ poszedł walczyć na front. Ja jestem pewien że tak naprawdę jesteś wystraszonym chłopcem, który by spierdalał na zachód z pieluchą pełną gówna, wątpię że masz własną rodzinę, no chyba że jesteś patolem, walisz piwsko i sobie coś wyobrażasz, taki kozak z promilami. BARANIE. Ruska byś zobaczył z kałachem i byś jak ten struś pędziwiatr do Niemców uciekał.

dybek_44 napisał/a:

Jebane patusy. "Nigdy nie zapomnij krzywd jakie zostały wyrządzone twojej ojczyźnie, ale nigdy też nie karaj dzieci za błędy ich ojców" Jak Ci stary matkę bił to teraz tobie należy się wpierdol za niego? To że jebana tfu bandera zrobiła dużo złego to nie znaczy że młody Ukrainiec to banderowiec. Znam takich co ze łzami w oczach mnie przepraszali za banderę; w tym 50 letnia kobieta. Wojna to zło , a oni teraz spłacają dług jaki u nas mają. Oby czerwona swołocz do nas nie dotarła.



Problem w tym, że jebane kacapy, wykorzystują historię aby manipulować tępymi polakami, którzy nie potrafią racjonalnie myśleć!
Tak naprawdę to nie ma czegoś takiego na Ukrainie jak BANDEROWIEC!! To jest kacapski mit w który uwierzyli tępi polacy! Owszem to się wydarzyło, ale banderowiec to jest to samo co polski nazista, wiadomo że w Polsce też byli zwolennicy Hitlera, czyli co? Polska była NAZISTOWSKA? Barany!! Jak mi tych nieuków żal!! Więcej piwa im polejcie będą mądrzejsi! HAHHA

Wiewór napisał/a:

Chłop ktory jest takim debilem ze sklada zdanie dwie sekundy uznał ze on będzie mówił kto ma prawo bawić się na boisku.
Jak gardzę takimi skurwialymi patusami.



Biedny i głupi gamoń, tacy są najbardziej wyszczekani, takimi łatwo manipulować, bo to przecież niemyśląca swołocz. Kacapy lubią takich.

Silentlog napisał/a:

Jeśli się nie mylę to ukrainiec paradował w koszulce czy tam bluzie z symbolem upa.... Za takie coś niech się cieszy że tylko tak się skończyło i nie musiał zbierać zębów z chodnika



No to jak to jest, mylisz się czy nie? Zweryfikowałeś swoją myśl? Czy może za tępy jesteś? Dlaczego wyprzedzasz swoją myśl i piszesz? Baranie?! A gdybym ja napisał, coś takiego "Jeśli się nie mylę jesteś pedofilem i kochasz dzieci, dlatego dostałeś wpierdol", wybaczysz mi? Przepraszam za to że jestem taki wulgarny i niemiły. Baranie

kocur napisał/a:

Złoto, te wasze komentarze.
Jebać ukropów tak samo jak tą jebaną patologie.



Zrozum BARANIE, sam zostaniesz i ciebie będą jebać, RUSCY I NIEMCY, szykuj dupsko.

Davao napisał/a:

Piwko za wyjaśnienie ukrą gdzie ich miejsce. Bo się w dupach już przewraca.



Polaczek robaczek się odezwał!

baklazan21 napisał/a:

to wyjasnil 2 chlopaczkow po 60kg co chcieli se pilke pokopac xd



Kolejny bohater, jakby zobaczył kacapa z kałachem, gacie pełne gówna. Może warto go znaleźć i jakaś konfrontacja? Może by się dokładnie wypowiedział co chciał osiągnąć?

cfany_xx napisał/a:

Wyborcy obecnego rządu



Pierdolisz bzdury, takiej postawy wobec Ukrainy oczekują kacapy oraz Niemcy, PO i konfederacji to jest na rękę, przecież oni celowo nas skłócają, baranie!! A Polacy (patole) jak zwykle niczego nie pojmują.

paczek666 napisał/a:

Ciekawe czy mieli by jaja bronić Polski przed ruskimi jak to robią Ukraincy...



Zabrakłoby pieluch! Sraliby w spodnie uciekając.
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2022-09-03, 2:08
baklazan21 napisał/a:

chuj wie czy nie byli juz przed wojna, i tez watpie w to zeby polacy wracali jak by nas ktos atakowal, kazdy ma swoje opinie i mysle ze ukraincy i tak robia dobra robote wojna miala trwac pare dni a ludzie co dzien poswiecaja zycie za ukraine
Polonia i Polacy za granicą plasują się na szóstym miejscu w świecie pod względem liczebności w stosunku do ludności kraju ojczystego. Według danych szacunkowych Stowarzyszenia Wspólnota Polska poza terytorium Polski mieszka do 21 milionów Polaków i osób pochodzenia polskiego.
jak by ktos tak powiedzal polaka w uk to juz by pisali na facebook jak zalozyc sprawe o rasizm i ile odszkodowania mozna xd



polaką?

Davao napisał/a:

Piwko za wyjaśnienie ukrą gdzie ich miejsce. Bo się w dupach już przewraca.



ukrom* cieciu
Zgłoś
Avatar
Dirgo 2022-09-03, 2:22
Nie wiem o co ten cyrk tutaj i gówno burza, polskie chłopaki sobie zajęli boisko osiedlowe i trenują od dłuższego czasu regularnie, po rękawicach wnoszę sztuki walki, a jakieś obce typy się wpieprzają i chcą pograć w piłeczkę. No nie dziwię się wkurwienia chłopaków, zasady osiedlowe im przedstawili i tyle.
Zgłoś
Avatar
Themiki 2022-09-03, 2:49
Kurwa mać co za downy, mamy ich kilka milionów u nas, już nie ma odwrotu trzeba sie z nimi dogadac, i tak jak bym poparł jakby przeganiał ich bo chleja browar czy dra ryja po swojemu ale jak oni grzecznie przyszli pograc w piłke to ci polacy są zjebani ze tak sie zachowali. Jak bedzie takich zachhowań wiecej to bedziemy mieli kurwa wojne domową do chuja, a to przy wszystkich inflacjach itp jest nie potrzebne. Faktycznie niektórym z ukraińcow trzeba przypomniec na jakich zasadach tu są ale jak tak dla zasady bedziemy ich tyrac to tu sie rozpęta naprawde niezly syf. Jeszcze kurwa ta dewotka na końcu no ja jebie pusta tępa siksa jak widze takie kretynki to sie zastanawiam czy patriarchat to nie jest kurde sensowne rozwiazanie xd
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-09-03, 3:18 1
diacon napisał/a:


Tak, ja też jestem supermenem, każdy może tutaj napisać co chce, ty masz własną rodzinę? HAHAH Naprawdę nie obchodzi mnie twoje fantazja, co byś zrobił gdyby. Zrozum że to co piszesz to jest jedynie twoje oczekiwanie wobec samego siebie, że TY BYŚ poszedł walczyć na front. Ja jestem pewien że tak naprawdę jesteś wystraszonym chłopcem, który by spierdalał na zachód z pieluchą pełną gówna, wątpię że masz własną rodzinę, no chyba że jesteś patolem, walisz piwsko i sobie coś wyobrażasz, taki kozak z promilami. BARANIE. Ruska byś zobaczył z kałachem i byś jak ten struś pędziwiatr do Niemców uciekał.


Tak jak pisałem wcześniej - nie mierz innych swoją miarą. To, że ty jak pizda byś spierdalał nie znaczy, że ktoś inny by tak zrobił.
I weź meliskę sobie zaparz, bo ci zaraz żyłka pęknie z tej frustracji i będę cię miał na sumieniu
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2022-09-03, 9:09 1
Sebixy Wyklęte ruszyły walczyć o socjalizm
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2022-09-03, 9:14 1
Walka o socjal. 2022 koloryzowane.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2022-09-03, 9:26 8
Jak myślicie ukraińskie trolle, co by zrobili Ukraińcy jakby Rosja zaproponowała im pokój i wspólny atak na nas?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie