18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Dzik5150 2022-09-02, 22:51 14
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Jak masz pierdolić takie kocopaly to rzeczywiście lepiej nic nie gadaj. A tego przygłupa z filmiku to rzeczywiście lepiej w klatce na stałe trzymać i z niej nie wypuszczać. Idiota jakiś.



Co tu kurwa robisz? Ubieraj się i idź walczyć za potomków którzy nas siekierami mordowali i to z radością,do dziś bandera jest dla 70 procent ukraincow bohaterem narodowym. O swój kraj trzeba walczyć. Ty żałosny człowieku na takie osoby jak ty kutasem karmione to ja leje ciepłym moczem. Brawo dla ludzi którzy potrafią się sprzeciwić jebanej modzie pomagania ukraincow. A ciebie niech ukraiński chuj w mordę zerżnie
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-09-02, 22:54 2
robo72 napisał/a:

głos karyny mnie rozjebał,muszę się napić bo szlak mnie trafi. Elektorat jebany.



Może i dobrze chcesz, ale jesteś pierdolonym debilem i cały twój trud spalił na panewce. Po szlaku to możesz iść pajacu.
DEBIL ALERT!!!
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2022-09-02, 23:08 13
Polski lewak to naprawdę ciekawy gatunek zwierzęcia. Jak mu w tv kazali szmatę zakładać i wstrzykiwać eliksir nieśmiertelności - wstrzykiwał. Teraz mu każą kochać Ukrainę w imię amerykańskich globalnych interesów - kocha. W kwestii obrania kursu politycznego na najbliższe chuj wie ile lat wybrał wejście pod niemieckiego buta, - tego samego który deptał po trupach jego ojców/dziadków.... Szkoda strzępi ryja, ale na szczęście wasza nagroda już czeka. Do usłyszenia zimą
Zgłoś
Avatar
Dzik5150 2022-09-02, 23:29 12
Sigonek napisał/a:

Polski lewak to naprawdę ciekawy gatunek zwierzęcia. Jak mu w tv kazali szmatę zakładać i wstrzykiwać eliksir nieśmiertelności - wstrzykiwał. Teraz mu każą kochać Ukrainę w imię amerykańskich globalnych interesów - kocha. W kwestii obrania kursu politycznego na najbliższe chuj wie ile lat wybrał wejście pod niemieckiego buta, - tego samego który deptał po trupach jego ojców/dziadków.... Szkoda strzępi ryja, ale na szczęście wasza nagroda już czeka. Do usłyszenia zimą


Jak by im kazali głównem się smarować też by to robili, jebany ciemnogród bez własnego myślenia co najgorsze że nawet na takim forum jak ten jest pełno takich co będą stawać murem za Ukraina i w dupe im włazić,kto to widział żeby polak miał na fb ukraińska flage pod zdjęciem tfuuu równie dobrze mogą se swastyke przypiąć. Ja pierdole nasi przodkowie się w grobach przewracają
Zgłoś
Avatar
ksg 2022-09-02, 23:34 1
Wojaak napisał/a:

Brawo!! Szacun za pokazanie ukrom, że nie są u siebie. Chłopaki już chyba zapominają gdzie są. Darcie mordy i chlanie wszędzie gdzie się da jest na porządku dziennym!



o kurwa to tak jak polska patola na całym zachodzie

wszedzie te łyse łby z zapuchniętymi oczami do tego jebiący szczynami, bo śpią te polskie brudy po przystankach, a potem z rana po piwko do sklepu obok
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2022-09-02, 23:40 6
paczek666 napisał/a:

Ciekawe czy mieli by jaja bronić Polski przed ruskimi jak to robią Ukraincy...



Masz na myśli tych Ukraińców z filmiku, którzy uciekłi przed wojną do Polski?
Nasze "podwórkowe" chlopaki to nie są chodzące ideały, ale wiem, że dzięki nim mogę spać spokojnie.
Zgłoś
Avatar
boguslaw1234 2022-09-02, 23:41 9
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



Co ty kurwa pierdolisz? Chyba się za dużo dudu z morawieckim naoglądałeś. Powiedz jeszcze, że wszechobecna drożyzna to wina putina...

Nie ma opcji żeby ruskie zaatakowały Polskę, bo wtedy by była III WŚ i wszyscy o tym dobrze wiedzą. Także sprzęt, który przekazaliśmy ukrom został w delikatny sposób mówiąc: przepierdolony.
A banderowce z dużym prawdopodobieństwem byli już w Polsce przed wybuchem wojny, a jak wojna wybuchła to ni chuja im się śni wracać do siebie i to jeszcze na front. Tutaj im lepiej, socjal lepszy, robota jest, a nie rzadko w robocie Polak musi zrobić za nich robotę bo oni niepanimaju jak to trzeba zrobić.

I żeby nie było - nie popieram zachowania sebixów z filmu, ale do kurwy nędzy ja widzę co się dzieje dookoła.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2022-09-02, 23:50 2
Zimne piwko dla chłopaków
Zgłoś
Avatar
Piterek13 2022-09-02, 23:51 2
Ta patola nie jest świadoma, że oni giną za nas.. Są przesiąknięci manipulacją i obwinianiem innych za swoje błędy. Teraz mogą zwalać na Ukraińców, że to właśnie przez nich mogą kupić tylko 2 piwa za 5 ziko.. Naszym zadaniem jest finansować jak najbardziej Ukrainę tak, żeby walczyła z tym ruskim ścierwem jak najdłużej.
No chyba, że wolicie, żeby zamiast ukraińskich dzieci i kobiet kacapy gwałcili i mordowali nasze? Dla mnie to jest właśnie zapłata za Wołyń. Oni teraz giną i są gwałceni, ale to jest ofiara za to co ich przodkowie zrobili naszym. I my mamy święty spokój za darmowe bilety na autobus, 500plus, i inne ciulstwa, ale myślę, że to jestem w stanie przyjąć jako walutę spokoju.
Zgłoś
Avatar
boguslaw1234 2022-09-02, 23:53 8
Piterek13 napisał/a:

Ta patola nie jest świadoma, że oni giną za nas.. Są przesiąknięci manipulacją i obwinianiem innych za swoje błędy. Teraz mogą zwalać na Ukraińców, że to właśnie przez nich mogą kupić tylko 2 piwa za 5 ziko.. Naszym zadaniem jest finansować jak najbardziej Ukrainę tak, żeby walczyła z tym ruskim ścierwem jak najdłużej.
No chyba, że wolicie, żeby zamiast ukraińskich dzieci i kobiet kacapy gwałcili i mordowali nasze? Dla mnie to jest właśnie zapłata za Wołyń. Oni teraz giną i są gwałceni, ale to jest ofiara za to co ich przodkowie zrobili naszym. I my mamy święty spokój za darmowe bilety na autobus, 500plus, i inne ciulstwa, ale myślę, że to jestem w stanie przyjąć jako walutę spokoju.



Skończ ćpać bo się czytać tego gówna.
Zgłoś
Avatar
diacon 2022-09-02, 23:58 1
Wiecie co jest najgorsze, jest taka możliwość, że ten konflikt na Ukrainie dosięgnie też nas Polaków, i wtedy ta polska patologia która widoczna jest na tym filmie, będzie uciekać jak szczury w popłochu, i skończy się kozaczenie, jestem ciekaw czy byliby tacy odważni gdyby przed nimi stanął kacap, z kałachem?! Też by mu powiedzieli w wypier.....aj? A może przywitaliby go z szacunkiem? Wstyd mi za tych ludzi, naprawdę, tępa nic nie warta patologia!!!

Piterek13 napisał/a:

Ta patola nie jest świadoma, że oni giną za nas.. Są przesiąknięci manipulacją i obwinianiem innych za swoje błędy. Teraz mogą zwalać na Ukraińców, że to właśnie przez nich mogą kupić tylko 2 piwa za 5 ziko.. Naszym zadaniem jest finansować jak najbardziej Ukrainę tak, żeby walczyła z tym ruskim ścierwem jak najdłużej.
No chyba, że wolicie, żeby zamiast ukraińskich dzieci i kobiet kacapy gwałcili i mordowali nasze? Dla mnie to jest właśnie zapłata za Wołyń. Oni teraz giną i są gwałceni, ale to jest ofiara za to co ich przodkowie zrobili naszym. I my mamy święty spokój za darmowe bilety na autobus, 500plus, i inne ciulstwa, ale myślę, że to jestem w stanie przyjąć jako walutę spokoju.



Niestety ta patologia tego nie rozumie, nie walcz z tym gównem, to takie same matoły jak ruskie ścierwo którym Putin lasuje mózgi.
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-09-03, 0:00 8
Mnie tylko jedna sprawa ciekawi. Te ukry nie wyglądają na niepełnoletnich, więc co oni tu kurwa w Polsce robią?
Koszulkę z widłami nosi, a za swój kraj już nie chce walczyć?
Zgłoś
Avatar
diacon 2022-09-03, 0:03
boguslaw1234 napisał/a:

Co ty kurwa pierdolisz? Chyba się za dużo dudu z morawieckim naoglądałeś. Powiedz jeszcze, że wszechobecna drożyzna to wina putina...
Nie ma opcji żeby ruskie zaatakowały Polskę, bo wtedy by była III WŚ i wszyscy o tym dobrze wiedzą. Także sprzęt, który przekazaliśmy ukrom został w delikatny sposób mówiąc: przepierdolony.
A banderowce z dużym prawdopodobieństwem byli już w Polsce przed wybuchem wojny, a jak wojna wybuchła to ni chuja im się śni wracać do siebie i to jeszcze na front. Tutaj im lepiej, socjal lepszy, robota jest, a nie rzadko w robocie Polak musi zrobić za nich robotę bo oni niepanimaju jak to trzeba zrobić.
I żeby nie było - nie popieram zachowania sebixów z filmu, ale do kurwy nędzy ja widzę co się dzieje dookoła.



Wiesz co zostało przepierdolone? Sperma twojego starego w piździe twojej starej, sądzili że spłodzą mądrego, inteligentnego chłopaka, a wyszedł gamoń! Bo jak można pisać takie bzdury?! Ile ty klas skończyłeś? 3??? Rodzice się ciebie wstydzą! Baranie KURWAAA!
Zgłoś
Avatar
Piterek13 2022-09-03, 0:07 2
boguslaw1234 napisał/a:

Co ty kurwa pierdolisz? Chyba się za dużo dudu z morawieckim naoglądałeś. Powiedz jeszcze, że wszechobecna drożyzna to wina putina...
Nie ma opcji żeby ruskie zaatakowały Polskę, bo wtedy by była III WŚ i wszyscy o tym dobrze wiedzą. Także sprzęt, który przekazaliśmy ukrom został w delikatny sposób mówiąc: przepierdolony.
A banderowce z dużym prawdopodobieństwem byli już w Polsce przed wybuchem wojny, a jak wojna wybuchła to ni chuja im się śni wracać do siebie i to jeszcze na front. Tutaj im lepiej, socjal lepszy, robota jest, a nie rzadko w robocie Polak musi zrobić za nich robotę bo oni niepanimaju jak to trzeba zrobić.
I żeby nie było - nie popieram zachowania sebixów z filmu, ale do kurwy nędzy ja widzę co się dzieje dookoła.



Uważasz, że jesteśmy tacy super bezpieczni? Uważasz, że Niemcy i Francuzi polecą do nas, żeby ginąć za patole z tego filmiku? Przypomnę Ci, że mieliśmy sojusz wojskowy z Anglikami i Francuzami przed IIWS i wiesz jak nam pomagali? Zrzucali ulotki na Berlin, żeby przestali atakować Polskę.. A pewnie nie wiesz, ale i z Niemcami mieliśmy też pakt o nieagresji. Myślisz, żeby USA pomagały by Ukrainie gdyby oni nie przelewali tyle własnej krwi w początkowej fazie wojny? Nikt nie zadba o nasze bezpieczeństwo lepiej niż my sami, i gdyby nie opór Ukrainy to ruscy by się poczuli bardzo pewnie.

No i po drugie rozumiem, że Wy wszyscy wrócicie do Polski i pójdziecie na front jak wybuchnie wojna, tak samo jak każdy sebix pójdzie siedzieć i nie sprzeda kumpla, gdy prokurator go uświadomi, że 15 następnych lat posiedzi w pierdlu. Wszyscy charakterni, a każdy sprzedaje siebie nawzajem. I tak będzie gdyby coś się stało, Ci co najwięcej krzyczą o wojnie, pierwsi spierdzielą z kraju do znajomych z UK...

boguslaw1234 napisał/a:

Skończ ćpać bo się czytać tego gówna.



Skończ pisać bo się tego czytać nie da.. Widać, że z Ciebie mega poeta kurwa, następny Mickiewicz co?
Zgłoś
Avatar
diacon 2022-09-03, 0:17 1
mit2 napisał/a:

Mnie tylko jedna sprawa ciekawi. Te ukry nie wyglądają na niepełnoletnich, więc co oni tu kurwa w Polsce robią?
Koszulkę z widłami nosi, a za swój kraj już nie chce walczyć?



Obyś ty kurwa był taki odważny!! Pizdeczko! Je jestem ciekaw czy sam byś poszedł na front? Jestem pewien że obsrałbyś się ze strachu! Nie każdy jest wojownikiem gamoniu! No ale ty sobie siedzisz na necie, podniecasz się SADISTIC, bo ADRENALINA rośnie jak się patrzy na czyjąś krzywdę!!!? Baranie!! Chuj ci w dupę pedale!

Adrian92 napisał/a:

Zimne piwko dla chłopaków



Zimny to będziesz ty i twoja rodzina której jak sądzę nie obronisz, bo umrzesz obsrany ze strachu, kiedy wejdą ruskie, przyłożą tobie broń do tego tępego łba. Przecież oni gardzą takim gównem jakim jesteś, no i twoją rodziną. Zrozum baranie tępy.

baklazan21 napisał/a:

prawdopodobnie ukraincy chcieli pograc na boisku ale spotkali polskich zawodnikow mma



Zamiast razem zagrać, to ta tęp patologia robi jeden wielki wstyd, zamiast wypić piwko, pogadać, to te tępaki kurwa robią wstyd!!!! No i tak jebana tępa karyna się dokłada!! Jak mi was żal tępaki jebane!!! Cała Polska się z was śmieje BARANY JEBANE!!

No chyba że wolicie z tępymi kacapami zagrać w ruletkę kałachem. ODJEBIĄ WAM TE TĘPE ŁBY TĘPYM NOŻEM!! Będzie boleć, ale ma boleć za GŁUPOTĘ!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie