18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
DziQ1916 2022-09-02, 20:00 6
Nie mogą się upaincy ubierać normalnie jak wszyscy ? tylko nosić wszędzie swoje szmaty narodowe ?
Zgłoś
Avatar
Tomnord151515 2022-09-02, 20:19 3
Wstyd za polską patologię, a potem płacz że nas nie lubią za granicą i czasem leją po ryjach. Teraz takich akcji będzie więcej. Polacy to jednak w większości głupi naród a faszystowskie ścierwa to już całkiem debile do wystrzelania. Jebać faszystowskie ścierwa.
Zgłoś
Avatar
Jurand350 2022-09-02, 20:24 3
Zwykła patologia pierdolona przypierdala się do ukrainców tak samo jak przypierdalają się do polaków. Wszystkich zawinąć z ulicy na ciężarówkę i prosto do gazu. Ponadto wymazać nazwiska z systemu jakby nigdy nie istnieli, to jedyne rozwiązanie.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2022-09-02, 20:27 4
Boże jaki wstyd miliony Polaków pomagają, a takie patusy zjebane tylko dają się nagrywać i psują nam opinie. Noż normalnie masakra. Nie zdziwiłbym się jakby to ruskie trolle prowokowały tą patusiarnie.
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2022-09-02, 20:36 4
Zgłoś
Avatar
robo72 2022-09-02, 20:47
głos karyny mnie rozjebał,muszę się napić bo szlak mnie trafi. Elektorat jebany.
Zgłoś
Avatar
gorol77 2022-09-02, 21:11 1
polska to jednak pojeby. Niech tych napinaczy spotka wojna to zobaczymy, Będa pierrwsi spierdalać
Zgłoś
Avatar
czorny711 2022-09-02, 21:47 14
Ile tu ukraińskich trolli tfu na was wszystkich co ich bronią
Zgłoś
Avatar
Serwus007 2022-09-02, 21:55
Jebane polskie zwierzęta

ALIGATORt1000 napisał/a:

Pffff....Gdyby Polacy tak za każdym razem robili ....nie było by nas już od dawna.



Polacy w XIX i XX w miliona z polski spierdalali
Zgłoś
Avatar
łopatolog 2022-09-02, 22:11 2
> "ooo ukraińcy tak bardzo zatrzymują ruskich, gdyby nie oni to by ruscy do nas weszli"
> mieszkaj w kraju który graniczy z Rosją i Białorusią

Wnioski wyciągnijcie sami.
Zgłoś
Avatar
Xamix 2022-09-02, 22:15 5
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



Jestem, zaniepokojony ta sytuacja. Wygląda, że niektórzy polacy, będą niedługo robić sobie laske z Ukraincami

Zgłoś
Avatar
Mosian 2022-09-02, 22:16 8
Halman napisał/a:

co by niektórych w oczy i w dupę piekło...



Do dupy ta szmata pasuje w sam raz żeby sobie podetrzeć a co do filmu gonić to bydło ze wschodu i lać czym popadnie u nas w każdej miejscowości
Zgłoś
Avatar
Dzik5150 2022-09-02, 22:19 12
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



Te kurwy ukraińskie powinny walczyć o swój kraj a nie popierdalać na hulajnogach po Polsce, dobrze im powiedzieli że jesteśmy u siebie i to my powinniśmy mieć pierwszeństwo. Chłopaki powinni ich tam zkimurować bo jak dalej tak będzie to my we własnym kraju nie będziemy mieli nic do gadania
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-09-02, 22:33
Dzik5150 napisał/a:

Te kurwy ukraińskie powinny walczyć o swój kraj a nie popierdalać na hulajnogach po Polsce, dobrze im powiedzieli że jesteśmy u siebie i to my powinniśmy mieć pierwszeństwo. Chłopaki powinni ich tam zkimurować bo jak dalej tak będzie to my we własnym kraju nie będziemy mieli nic do gadania



Jak masz pierdolić takie kocopaly to rzeczywiście lepiej nic nie gadaj. A tego przygłupa z filmiku to rzeczywiście lepiej w klatce na stałe trzymać i z niej nie wypuszczać. Idiota jakiś.
Zgłoś
Avatar
Rob3rt88 2022-09-02, 22:39 1
kurwstwo i tyle,
jebac patusow takich jak tu na filmnie - masz cos ? spotkajmy sie patusie chcesz z ekipa to moge - nie byles na wojnie i nie slyszales swistu kul wiec zamknij morde jedned z drugim i 2 tysiecznym kurwiszonie- nie masz nikogo kto ci opowiedzial wojny 2 swiatowej a tym bardzij pierwszej to kurwo sklej mordke super klejem !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie