18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ALIGATORt1000 2022-09-02, 18:18 10
Ukry eldorado sobie znalazło. Na front walczyc.
A nie w piłkę grać i na koszt Polskiego społeczeństwa żyć.... Gdy wybuchła wojna i nas naziole i na cały napadł to w ramie w ramie walka . A tu piłeczkę chce pograć..tfuu
Zgłoś
Avatar
Pees4 2022-09-02, 18:20 16
Bardzo dobrze. Troche po chamsku ale inaczej z tym bydłem się nie da, niech się kurwa nauczą że nie są u siebie.
Zgłoś
Avatar
joti 2022-09-02, 18:21 1
Uwielbiam słuchać kwiku Karin i Sebixów. Ostatnio coraz częściej mam okazję do tego.
Zgłoś
Avatar
ALIGATORt1000 2022-09-02, 18:27 2
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko sp***olić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



Pffff....Gdyby Polacy tak za każdym razem robili ....nie było by nas już od dawna.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2022-09-02, 18:29 10
Ukraińce spokojne, nie wadzą nikomu. Pracują, zakładają rodziny i chcą tu zacząć nowe życie, bo ich kraj płonie.

To nie, nie mogą przez takie właśnie polskie śmieci... Odpadki po produkcji normalnie. I tak nas widzą na zachodzie, przez takich właśnie prawicowych degeneratów biegających w rękawicach do mma po orliku... Pełni kurwa rasizmu i zawiści, upojeni alkoholem z piersi matek, złodzieje o husarskich urojeniach wielkościowych z biedy...

Kurwa jaki wstyd za tych polskich konfederacyjnych dzbanów.
Zgłoś
Avatar
Karkus 2022-09-02, 18:36 9
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



Dane z wczoraj:
90 proc uchodźców z Ukrainy w Polsce to kobiety i dzieci.
50 proc z nich ma wyższe wykształcenie.
WIekszość pracuje, bo w Pl, w odróżnieniu id Niemczech czy całej Skandynawii nie ma socjalu.
Znam kilku Ukraińców (facetów) osobiście. Zarabiaja powyżej śpredniej krajowej.
Jeden (inżynier - budowlaniec) niemal siłą przez nas wstrzymany żeby nie wyjeżdżał, bo siedzi w PL i pracuje (z żoną) od 8 lat
Drugi - fryzjer (barber) - w PL od 5 lat, nigdy nie kochal Ukrainy w jej dawnym (!) wydaniu, teraz pomaga swoim
Trzeci - ma salony rozrywki (np. lustra dla turystów) w moim mieście. Siedzi w Pl od chyba 10 lat, nie zamierza wracać, ale swoim pomaga.
Inni - pracują, zarabiaja, języka się nauczyli samemu, od przyjazdu ZA SWOJE wynajmuja mieszkania, sami (!) szukaja i znajduja pracę.
Kurwa, nie bądźcie tacy jak PiS i znajdzcie sobie może innych, niż Ukraińcy wrogów?
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-09-02, 18:46 12
Te kurwy ukraińskie jeszcze kamerują bardzo dobrze Sebik zrobił! Do siebie zapierdalac w tych „klapeczkach” oni wiecznie klapeczki na nogach cały rok
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-09-02, 18:50 5
Jebane sebixy, tylko wstyd przynoszą.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2022-09-02, 18:53 12
Nagle jacy obrońcy ukrów się znaleźli.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2022-09-02, 19:06 1
Patusy nie zawodnicy
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2022-09-02, 19:26 8
A mnie wkurza, że gdzie by nie była jakaś spina z ukrami to oni zawsze zadają milion pytań i weź mu tłumacz w nieskończoność bo on tak chce. Tu na filmie przykra sprawa, ale czasem trzeba się pogodzić z brakiem korzyści (bo brak wstępu na boisko to żadna strata) i pokornie odejść na bok. Żadne boisko nie było robione za kasę ani na polecenie ludzi ze wschodu. Zdecydujemy żeby stało puste - niech stoi. A goście powinni mieć więcej pokory.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2022-09-02, 19:31 4
To jest polska ławka. hahaha... ja pierdolę, co za ameba umysłowa....
Zgłoś
Avatar
bogujawleński 2022-09-02, 19:35
posadzić ich na ławkach niepodległosci macierewicza za 80 tysi za jedną
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2022-09-02, 19:41 11
jebac banderowcow,
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-09-02, 19:44 3
jebana karyna i seba. nie to żebym właził w dupę ukrom. do puki ukr mi nie będzie stawiał swoich warunków na mojej ziemi nie mam nic przeciwko. nie wiem po chuj to się od razu tak zachowywać jak jebany seba i jebana karyna ! jak mnie tacy najbardziej wkurwiają !

Jebac_pedalarzy napisał/a:

Nagle jacy obrońcy ukrów się znaleźli.



kurwa jak ci nic nie robi normalnie się zachowuje to po chuj się spać bez potrzeby ? tak się zachowują takie jebane sebixy ! co innego jak się sapie to wtedy na grubo i tyle w temacie !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie