18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polak mały...
Pater patriae • 2012-11-16, 16:31
Na co to ja trafiłem przekopując internet, aż zatęskniłem za dzieciństwem. Jaki ja głupi byłem, gdy mówiłem, że chcę być już dorosły, bo przecież wtedy można robić co się chce.



Jak ktoś ma zamiar narzekać, że mało sadystyczne, niech idzie na harda..
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2012-11-17, 15:09
CBŚ napisał/a:


Przyjacielu (hehe), w swoich "postach" nie przekazujesz nic - ograniczają się one do kilku wulgaryzmów, a te Twoje wycieczki personalne mogą mnie w najlepszym przypadku rozbawić.
Typowy polaczek - przedstawię tu Twoją krótką psychoanalizę (zaznaczam, że nie jestem drugim Freudem):
Kamil, lat 13. Myśli, że jest wielkim patriotą, wielbi Piłsudzkiego i Dmowskiego, wykazuje się znikomą znajomością historii. Lubi przedłużać swoje wypowiedzi kilkoma przekleństwami. Jest zmanipulowany do tego stopnia, że myśli, że rzucając kamieniem w Policje albo podpalając samochód dowolnej stacji telewizyjnej jest wielkim rewolucjonistą. Nie wie, kiedy i w jakiej sytuacji używamy znaku zapytania.



Nie myliłem się. Debil

Cytat:

Jest zmanipulowany



A tutaj to już w ogóle sie skompromitowałeś
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-17, 15:12
CBŚ, Ty się już lepiej nie odzywaj, bo w swoich "postach" też się nie popisujesz:

Cytat:

co za glupia pizda


Cytat:

Trzeba wytłuc tą dzicz, pseudo polaczki patrioty. Pozdro do 11


Cytat:

Frajer zajebany, ucieka od odpowiedzialności jak cipa.


Cytat:

Chuj nas obchodzi, że to Twój pierwszy post.


Cytat:

Ale gówno, nie dawajcie tego na sadola.


Cytat:

Ale pedał.


Cytat:

I tak prawda jest taka polaczki, że ta dzicz jest najbardziej zmanipulowaną "grupą społeczną" w Polsce. I to perfekcyjnie zmanipulowaną, bo myślą, że robią to dla dobra Narodu.


Cytat:

Nie posraj się. Nudzi Ci się kurwa? Zajmij się czymś pożytecznym, a nie kurwa wielki śledztwo robi kto, od kogo i gdzie skopiował. Ile to jeszcze trzeba takim "ludziom" tłumaczyć, że mają wypierdalać na kwejka i reszte szajsu.


Cytat:

Inteligentna wrzuta. Liczysz na zdobycie piw od polaczków pseudo-patriotów.



A to tylko te ostatnie, więc "w swoich "postach" nie przekazujesz nic - ograniczają się one do kilku wulgaryzmów", pasuje raczej do Ciebie.
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2012-11-17, 15:16 2
CBŚ - Ja również nie jestem Frojdem, ale pozwól, że podzielę się moją pseudo-psycho-kurwa-analizą Ceboś - Chłopiec o imieniu Florian, latek 12. Jego życiową pasją jest mieszanie z błotem każdego, kto ma inne poglądy niż "jego własne" (czytaj: zasłyszne w tefałenie). Robi to oczywiście tylko na forach internetowym, ponieważ w rzeczywistości koledzy ze szkoły zabierają mu kanapki, co odbija się na jego ego sprawiając, że trzepie kite przy zdjęciach starych komunistów z rządu. Jest przeciwnikiem wszelkich rewolucji, albowiem mama mówi, ze nie wolno pyskować starszym.
Napisałem to, bo mam chwile czasu, a Twój post mnie wkurwił (żartowałem ). Nie odpisuj, nie przeczytam Hmm, w sumie to możesz mi pojechać od oszołomów i nazistów (Huraaa!)

Kiedy stawiamy ? znak zapytania, mistrzu? Dobrze ? to zrobiłem% (Żarcik i tak nie przeczytam).
Aha, giń lewackie ścierwo!
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-11-17, 15:36
Ale cebulą jebie od waszych postów...Widać świeżo po zbiorach w tej waszej polandii jesteście.
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-11-17, 15:43
@fiutek
Zabolało Cię, że wierzysz w to co mówią? Bez ŻADNEJ weryfikacji? "Słuchaj Fiutek, Piłsudzki to nasz przyjaciel jebał komuchów, zapomnij o przewrocie majowym, procesie brzeskim (szybko przeczytaj o tym na Wikipedii) chuj z tym, że sam był w PPS-ie (rzecz jasna nie sprawdzisz, bo jak już powiedziałem jesteś mało inteligentny), jebać komunizm/socjalizm (ci idioci używają tego naprzemiennie) a Hitler jest super i w ogóle, to przecież Stalin mordował Polaków a Hitler ich wyzwalał.

@pater patriae
Dobrze, sam bym tak komuś odpisał, ale liczyłem, że nikt tak głęboko wejdzie w moją 'przeszłość'.
@up
Cytat:

Nie odpisuj, nie przeczytam


As you order
Cytat:

Aha, giń lewackie ścierwo!


No i w końcu z kimś się mogę zgodzić, zapomniałeś jeszcze o
Cytat:

oszołomach i nazistach


pzdr
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2012-11-17, 16:05 1
CBŚ napisał/a:

@fiutek
Zabolało Cię, że wierzysz w to co mówią? Bez ŻADNEJ weryfikacji? "Słuchaj Fiutek, Piłsudzki to nasz przyjaciel jebał komuchów, zapomnij o przewrocie majowym, procesie brzeskim (szybko przeczytaj o tym na Wikipedii) chuj z tym, że sam był w PPS-ie (rzecz jasna nie sprawdzisz, bo jak już powiedziałem jesteś mało inteligentny), jebać komunizm/socjalizm (ci idioci używają tego naprzemiennie) a Hitler jest super i w ogóle, to przecież Stalin mordował Polaków a Hitler ich wyzwalał.

@pater patriae
Dobrze, sam bym tak komuś odpisał, ale liczyłem, że nikt tak głęboko wejdzie w moją 'przeszłość'.
@up

As you order

No i w końcu z kimś się mogę zgodzić, zapomniałeś jeszcze o
pzdr



Nie mam zamiaru szukac czegokolwiek na wikipedi, nie mam tez zamiaru dyskutowac z takim trolem i hipokrytą jak ty, chcesz byc fajny i smieszny a jestes poprostu zerem, udowodniles to wypowiedziami w tym temacie
Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
wrobel102 2012-11-17, 21:10
Łezka się w oku kręci.
Zgłoś
Avatar
Quarez 2012-11-19, 0:48
Ku pokrzepieniu serc
Zgłoś