18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polak mały...
Pater patriae • 2012-11-16, 16:31
Na co to ja trafiłem przekopując internet, aż zatęskniłem za dzieciństwem. Jaki ja głupi byłem, gdy mówiłem, że chcę być już dorosły, bo przecież wtedy można robić co się chce.



Jak ktoś ma zamiar narzekać, że mało sadystyczne, niech idzie na harda..
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-11-16, 16:39 1
Prawie się wzruszyłem
Zgłoś
Avatar
treedbmw 2012-11-16, 17:03 3
W obecnej gonitwie szczurów Polak zapomina o TYCH sprawach. W koło pełno jebanych polityków, którzy chapią ile mogą. Jeśli doszłoby do sytuacji gdzie musieliby bronić swój Kraj spierdalaliby do wuja sama ciągnąc gałę do końca życia.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-11-16, 17:22 9
Wszystko fajnie gdyby w 0.58 przy słowach "krwią i blizną" było zdjęcie jakiegoś harcerza/żołnierza/patrioty, a nie jakiegoś hipstero-emo-mango-homo-kida trzymającego się za serce bo go chłopak wyruchał i rzucił. Straszna gafa wg mnie.
Zgłoś
Avatar
treedbmw 2012-11-16, 17:37
@up Wszędzie widzisz jakieś wynalazki a kto powiedział Ci, że to chłopak ? Może jest to młoda dziewczyna, której ręka na sercu i przekrwione oczy coś symbolizują ? Zastanów się trochę zanim coś napiszesz bo ktoś o to walczył i miałeś jebane szczęście, że urodziłeś się w wolnym Kraju
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-11-16, 18:09 1
@treedbmw
Teraz ja przytrolluję. Koleś urodził się w Marcu a PRL zlikwidowali w Grudniu więc... nie urodził się w wolnym kraju.
Trololololo
Zgłoś
Avatar
ripmax 2012-11-17, 1:39
Za mało sadystyczne. Ide na harda...
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-11-17, 1:46 6
Inteligentna wrzuta. Liczysz na zdobycie piw od polaczków pseudo-patriotów.
Zgłoś
Avatar
rossiNH 2012-11-17, 1:57
22 lata... tyś jest dorosły
Zgłoś
Avatar
plaplasmash 2012-11-17, 2:16 4
Polska! Najwspanialszy kraj na świecie.
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2012-11-17, 2:17 87
CBŚ napisał/a:

Inteligentna wrzuta. Liczysz na zdobycie piw od polaczków pseudo-patriotów.





Myślisz ze wrzucił to, bo jarają go wirtualne piwa? jebnij się kurwa w czerep
A za "polaczków" jesteś dla mnie zerem
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-11-17, 2:21
treedbmw napisał/a:

@up Wszędzie widzisz jakieś wynalazki a kto powiedział Ci, że to chłopak ? Może jest to młoda dziewczyna, której ręka na sercu i przekrwione oczy coś symbolizują ? Zastanów się trochę zanim coś napiszesz bo ktoś o to walczył i miałeś jebane szczęście, że urodziłeś się w wolnym Kraju


Jak to jest dziewczyna to ja już wolę hipstero-emo-mango-homo-kida . Uważam, że jak ktoś sili się na patriotyzmy, jako podkład używa Roty, powinien bardziej się postarać, a nie wrzucać pierwszą lepszą gównianą grafikę. Jakby podłożył "Pójdę Boso" to nawet bym się nie odezwał .
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-11-17, 2:31
1:11 zupełnie nie rozumiem po co leży plugawy krzyż na Polskiej fladze...
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2012-11-17, 3:49 1
Tak nam dopomóż Bóg...
Zgłoś
Avatar
PikosTychy 2012-11-17, 8:04 1
Właśnie to jest mega sadystyczne , ja pamietam ten wierszyk a mam 26 lat myśle że malo kto z młodego rocznika wogóle o nim słyszał dlatego polska tak mało ma wartości w swoim słowie !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie