18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szymon Skalski został mistrzem świata w akrobatycznym podbijaniu piłki. Polak w zawodach Red Bull Street Style World Final Japan 2013 pokonał konkurentów z 30 krajów. Nasz rodak może się pochwalić niezwykłymi umiejętnościami. Nie bez powodu jest najlepszym freestylowcem na świecie. Zobaczcie jego wyczyny. Skalski w Japonii nie miał sobie równych. (źródło: Red Bull Contentpool)

Od siebie dodam, że Polska jest krajem, który uznawany jest za jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy w tej dyscyplinie. Mamy wielu utalentowanych graczy, którzy odnoszą sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych.

Red bull Street Style Tokio 2013 (nasz rodak w niebieskiej koszulce)



Uprzedzając komentarze, freestyle football to nie jest piłka nożna i ma z nią wspólnego tyle co jazda figurowa z hokejem. Osobiście pragnę złożyć najszczersze gratulacje tym, którzy robią lepiej na boisku, podziwiam Was i życzę dalszych sukcesów.

Muzą był mi Onet.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-09-21, 14:36
Poruchał pewnie Japonek sobie
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2013-09-21, 14:56
Miałem ostatnio okazję poobserwować na żywo występ freestyle'owców, gdzie właśnie Szymon Skalski zasiadał w Jury. Na prawdę podziwiam każdego z takimi umiejętnościami, ponieważ nie jest to łatwe ( sam chwile trenowałem, ale niestety kontuzja )
Zgłoś
Avatar
j................1 2013-09-21, 17:15
a ja 4 razy podbijam piłkę i to obiema nogami
Zgłoś
Avatar
gosu82 2013-09-21, 17:59
kolejny przyklad na to ze w dyscyplinach do ktorych nie wpierdala sie panstwo, ministerstwa, zwiazki (czyli wszyscy ci zlodzieje) potrafimy byc najlepsi na swiecie. wszedzie tam gdzie panstwo i uklady maczaja palce, nic nie osiagamy np. pilka nozna.dziekuje
Zgłoś
Avatar
proxik17 2013-09-21, 22:36
MeshLonghair napisał/a:

Trzeba dodać, że Szymon został mistrzem Świata po raz drugi


Jak po raz drugi skoro na RBSS był po raz pierwszy ? Chyba że chodzi Ci o inne mistrzostwa takie jak SuperBall, ale tam nie jestem pewien czy wygrał, na pewno nie w tym roku
Zgłoś