18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Szymon Skalski został mistrzem świata w akrobatycznym podbijaniu piłki. Polak w zawodach Red Bull Street Style World Final Japan 2013 pokonał konkurentów z 30 krajów. Nasz rodak może się pochwalić niezwykłymi umiejętnościami. Nie bez powodu jest najlepszym freestylowcem na świecie. Zobaczcie jego wyczyny. Skalski w Japonii nie miał sobie równych. (źródło: Red Bull Contentpool)

Od siebie dodam, że Polska jest krajem, który uznawany jest za jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy w tej dyscyplinie. Mamy wielu utalentowanych graczy, którzy odnoszą sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych.

Red bull Street Style Tokio 2013 (nasz rodak w niebieskiej koszulce)



Uprzedzając komentarze, freestyle football to nie jest piłka nożna i ma z nią wspólnego tyle co jazda figurowa z hokejem. Osobiście pragnę złożyć najszczersze gratulacje tym, którzy robią lepiej na boisku, podziwiam Was i życzę dalszych sukcesów.

Muzą był mi Onet.
Zgłoś
Avatar
Mólti 2013-09-21, 0:47
Czego by nie zrobił z ta piłką,to dalej będzie tylko podrzucanie piłką :/
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2013-09-21, 0:49
a po co tak umieć? komu to potrzebne

lepiej siedzieć przed kompem he he śmieszą mnie ambicje takie do normalnej pracy by sie wzieli.
Zgłoś
Avatar
cobrasnake 2013-09-21, 0:52
Pasja, sport, sposób spędzania wolnego czasu, a w bogatszych krajach również sposób na życie. Można, by tak określić każde hobby:) Osobiście trenowałem ten sport kilka lat i powiem, że jeśli się bierze to na poważnie, daje naprawdę dużo frajdy.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-21, 1:01
Do cyrku się nada.. trochę z tego też umiem..no ale na pewno nie na tyle by jeździć na zawody...
Kilka m-cy ćwiczeń i możecie się popisywać
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2013-09-21, 7:55
do kadry go
Zgłoś
Avatar
grot 2013-09-21, 11:25 1
Robiłem tak na Orliku.
Zgłoś
Avatar
ChcęMiećAfro 2013-09-21, 12:04 31
Pokonać żółtków w sporcie który wymaga wspaniałej techniki i finezji to jest naprawdę coś. Wielkie piwko!
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-09-21, 13:01 1
Jeden chuj co robisz jeśli się ludziom podoba i jesteś w tym najlepszy na świecie to zasługujesz na szacunek.
Zgłoś
Avatar
losvitos 2013-09-21, 13:10 5
Kurwa. Polacy są jednymi z najlepszych w 3/4 z wszelkich czynności/dyscyplin świata, a z 40 mln kraju nie można uzbierać solidnej reprezentacji w piłkę, ani znaleźć kilkuset uczciwych polityków.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-09-21, 13:17 1
cobrasnake napisał/a:

(nasz rodak w niebieskiej koszulce)



oglądałeś to w ogóle?
nie wiem czy zauważyłeś, ale jest dwóch w niebieskiej koszulce. Na końcu dopiero widać (po wygranej) który to nasz.
Wprowadzasz nas w błąd więc kutachen w dupala
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-09-21, 13:24
no kurwa nie wierze, wrzuciłem taki sam materiał z filmikiem z finału i z kilkoma zdjęciami z tego turnieju, wcześniej niż ten temat. Mój temat został usunięty, a powód to: " Temat niezgodny z regulaminem". No brawo moderator, brawo...
Zgłoś
Avatar
Nickolas 2013-09-21, 13:49 4
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-09-21, 14:00
eee, takie pierdolenie
Zgłoś
Avatar
MeshLonghair 2013-09-21, 14:32
Trzeba dodać, że Szymon został mistrzem Świata po raz drugi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie