18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Polak na emigracji
Kain_93 • 2014-11-21, 22:39


Holandia - kierowca polskiego pochodzenia zabił 2 letnie dziecko oraz jego dziadków. Wypadek spowodował wypadając z zakrętu (przekroczył dozwoloną prędkość).

Na filmie reakcja ojca ofiary po usłyszeniu wyroku - 120 godzin prac społecznych.
Zgłoś
Avatar
Norbasxx 2014-11-23, 16:05
nanab napisał/a:


kto powiedzial ze on jest winowajca? nie przekroczyl predkosci, nie rozjechal ich celowo to z jakiej racji ma pojsc siedziec?



Przekroczył prędkość i to sporo.
Zgłoś
Avatar
saumetar 2014-11-23, 17:10
@Norbasxx
Zauważ ziomeczku, że odnosiłem się do słów JURIJ_77, który napisał że przekroczenie prędkości to to samo co usiłowanie zabójstwa. Nie znam szczegółów tej sprawy, zgadzam się że dostał zdecydowanie zbyt łagodną karę, ale kurwa jak słyszę że tacy goście jak ty najchętniej by go posadzili na krześle elektrycznym albo na dożywocie do pierdla wsadzili to mnie chuj strzela. Każdemu się zdarza przekroczyć prędkość, a on akurat miał tego kurewskiego pecha, że się to skończyło jak skończyło. Po co mu niszczyć życie, przywróci to je ofiarom?
Kurwa nie sądze.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-11-23, 21:26
saumetar napisał/a:

@Norbasxx
Zauważ ziomeczku, że odnosiłem się do słów JURIJ_77, który napisał że przekroczenie prędkości to to samo co usiłowanie zabójstwa. Nie znam szczegółów tej sprawy, zgadzam się że dostał zdecydowanie zbyt łagodną karę, ale kurwa jak słyszę że tacy goście jak ty najchętniej by go posadzili na krześle elektrycznym albo na dożywocie do pierdla wsadzili to mnie chuj strzela. Każdemu się zdarza przekroczyć prędkość, a on akurat miał tego kurewskiego pecha, że się to skończyło jak skończyło. Po co mu niszczyć życie, przywróci to je ofiarom?
Kurwa nie sądze.



Ja powiem tak - nie każdemu zdarza się przekraczać prędkość - zdarza się głównie jebanym cwaniakom którzy myślą "a kurwa, przecież nikt nie widzi i mnie nie złapia, a poza tym nic się nikomu nie stanie". A co do pecha - miałby mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia tego "pecha", gdyby nie zapierdalał. A nawet jakby wtedy zabił, to można zwalić to na karb zdarzenia losowego. Mistrzu - przez takich asów jak ty dalej nasz kraj jest w dupie - na każdej płaszczyźnie.

- Ktoś ukradł? A niech mu będzie, przecież to tylko 100zł.
- Ktoś spóźnia się do roboty i szef go ukarał? "No co za chuj ten szef, przecież spóźnił się tylko godzinę ..."

(itp. itd.)

Zachowania ASPOŁECZNE i zakrawające o KRYMINAŁ wręcz należy tępić z całą surowością i konsekwencją. Na pobłażaniu nigdy się nie zbuduje fundamentu silnego państwa. Nie będę już tu przytaczał argumentów w stylu "niemieckiej solidności", bo mało kto tutaj jest w stanie to poprawnie zrozumieć.
Zgłoś