18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Dominikto33 2013-10-08, 20:53
@Luki93 po ch*j zadajesz pytanie jak odpowiedziałeś na nie w tytule?
Zgłoś
Avatar
ye-baka 2013-10-08, 20:53
Tubylec. Twoja stara dała mu tę samarkę za to, że ją posunął.
Zgłoś
Avatar
Dominikto33 2013-10-08, 20:54
Sorry kochani admini za brak cenzurki ale się zapomniało
Zgłoś
Avatar
Drwina Z Pingwina 2013-10-08, 20:57
Mhm. Kolo ma całą serię takich zdjęć. Autoironicznych. Prześmiewczych czyli. Nie chcę mi się bardziej tłumaczyć...
Zgłoś
Avatar
Swicheroo 2013-10-08, 21:28
PatrolZG napisał/a:



Nie mówie o kolanówach, ale są te takie sportowe tzw. "stópki". Nie czepiam się braku skarpet, chodzi mi o to, że w Polsce przyjęło się dziwne twierdzenie że to wiocha. Tylko w Polsce. A wiochą większą jest chodzenie cały dzień w klapach i "świecenie" ujebanymi girami. W dobrej skarpecie ni chuja sie gira nie spoci, a w zwykłym klapku z marketu czy ccc to gira jest mokra po 5 minutach.



A Ty myjesz czasem nogi, czy tylko opukujesz o wannę?
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-10-08, 21:30
pewnie z kwejka
Zgłoś
Avatar
Tommy68 2013-10-08, 21:36
Fejk! Nie ma klapek Kubota!
Zgłoś
Avatar
Yorxi 2013-10-08, 21:43
hoel żagiel w dubaju
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-10-09, 1:46 1
PatrolZG napisał/a:

Klapki, sandały plus skarpetki - okey, sam czesrto ubieram, ochydne jest wystawianie paluchów przez facetów. Druga sprawa, że facet w klapkach bez skarpet do domu mi nigdy nie wejdzie, bo mi ujebie podłoge tymi spoconymi brudnymi ochydztwami. Na plaże tak, na miasto zdecydowanie ochydne. Nie dajcie się nabrać na famę, że to wiocha. To tylko Polski wymysł.



co ty pierdolisz, jak moze byc bardziej ohydne ( tak ohydne, nie ochydne) noszenie golej stopy, zadbanej, umytej itp w lecie, niz kurwa popierdalanie w upale w skarpetkach i sandalach. Może u ciebie w Sosnowcu to normalne, ale nie ma wiekszej wiochy niz noszenie spoconoych skarpet i sandałów.
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-10-09, 13:22
Co za kurwa różnica czy ma skarpetki czy nie? Kurwa mać Wy jacyś Miecugowy jesteście czy co, że tak was obchodzi to ładne albo czy komuś stopy jebią? Ja pierdole, jesteście jak TVN!!
Zgłoś