18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Marshal 2012-05-17, 12:59
@angel_punkx

Taa w uk masz teorie a potem praktyke.
Teoria - pytanie odnosnie ruchu, znakow i pytanie praktyczne - np. wlasnie ten bieznik 1.6mm na 3/4 opony a w moto 1mm na 3/4

Praktyka - auto - jeden manewr na miescie - np. po luku na ulicy, parkowanie rownolegle na ulicy, parkowanie do miejsca parkingowego - to np. w supermarkecie, zawracanie - niekoniecznie na 3 ale najwiecej 7 i tez na ulicy.
A moto ma 2 czesci - plac - manewry - slalom,8, zawracanie, hamowanie z danej predkosci a potem jak sie zda to ulica - ale to juz tylko jazda przez 40min i egzaminator na moto a nie w samochodzie za Wami
Zgłoś
Avatar
rolerek 2012-05-17, 19:58
Murzyni przyjechali padłem licząc, że wrócą lepszym
Zgłoś
Avatar
Baro 2012-05-18, 0:48
Chłopak za długo tam siedzi. Przeżywa jak mrówka okres, a film o niczym.
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2012-05-18, 1:33
Więcej filmów Sebastiana jak by ktoś pytał na YT pod hasłem " Życie w USA " użytkownik shogun 1978. Ciekawe i z poczuciem humoru materiały o codzienności w Stanach. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2012-05-19, 13:00
Marshal napisał/a:

@angel_punkx

Taa w uk masz teorie a potem praktyke.
Teoria - pytanie odnosnie ruchu, znakow i pytanie praktyczne - np. wlasnie ten bieznik 1.6mm na 3/4 opony a w moto 1mm na 3/4

Praktyka - auto - jeden manewr na miescie - np. po luku na ulicy, parkowanie rownolegle na ulicy, parkowanie do miejsca parkingowego - to np. w supermarkecie, zawracanie - niekoniecznie na 3 ale najwiecej 7 i tez na ulicy.
A moto ma 2 czesci - plac - manewry - slalom,8, zawracanie, hamowanie z danej predkosci a potem jak sie zda to ulica - ale to juz tylko jazda przez 40min i egzaminator na moto a nie w samochodzie za Wami



Dzięki.
Zgłoś