18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40


Władysław Labuda prowadził kiedyś ustabilizowane, spokojne życie. Trzy lata temu postanowił iść za głosem serca i wybrać się w podróż dookoła świata. Od tego czasu zwiedził między innymi Amerykę Południową, Australię i Malezję. Wyjeżdżając z Europy postawił sobie cel - podróżując nie wyda na nocleg ani złotówki. Czy mu się udało? Co robił w zamian za nocleg? W którym miejscu czuł się najlepiej? O tym, jak spełniać marzenia, nie mając na koncie grubych milionów.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-09-24, 17:15
miał farta - ja na tydzień pojechałem nad morze ("marzenia" tfu tfu) i sruu - od pierwszego dnia gnoiła mnie choroba... jakieś zatrucie.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2015-09-24, 19:02
Obrazek startowy - 2:59
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-09-24, 19:21
Nie wiem co to za rozrywka jechac na koniec swiata i miec niepewny nocleg, nie rozumiem ludzi kochajacych adrenaline
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-09-24, 21:31 7
werewolfer napisał/a:

Nie wiem co to za rozrywka jechac na koniec swiata i miec niepewny nocleg, nie rozumiem ludzi kochajacych adrenaline


Bo ty pizda jesteś
Zgłoś
Avatar
wudun 2015-09-24, 21:48 2
@werewolfer ty to pewno jeden z tych co do Chorwacji bez rezerwacji nie jadą;D
Zgłoś
Avatar
dkdaniel 2015-09-24, 23:59
Przygoda super. Film tylko 2:59 obrazek, reszta do pieca!
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-09-25, 21:22 4
Samudaripen napisał/a:


Bo ty pizda jesteś



Nie, po prostu raz nocowalem na dworcu z cyganami, bo mi pociag uciekl i powiem Ci ze nie bylo az tak zajebiscie. Ale Ty pewnie to lubisz.

wudun napisał/a:

@werewolfer ty to pewno jeden z tych co do Chorwacji bez rezerwacji nie jadą;D



Nie mialbym po co jechac do Chorwacji, poopalac sie moge nad jeziorem. Nie no naprawde po jakiego chuja jechac do Chorwacji?! trzeba miec niezle w bani zeby zapierdalac póltora tysiąca kilometrów żeby polezec na plazy.
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-09-26, 13:05 1
werewolfer napisał/a:

trzeba miec niezle w bani zeby zapierdalac póltora tysiąca kilometrów żeby polezec na plazy

Plaży? Skałach i żwirze z czającymi się jeżowcami. Do wody też bez specjalnych butów się nie wchodzi. Ten kraj jest popularny i coraz droższy tylko przez głupią modę.
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-09-26, 13:34
pietras_ja napisał/a:

Plaży? Skałach i żwirze z czającymi się jeżowcami. Do wody też bez specjalnych butów się nie wchodzi. Ten kraj jest popularny i coraz droższy tylko przez głupią modę.



Jakbym mial juz gdzies jechac w tamte strony to zobaczyc akropol do Grecji, albo na krete ruiny ogladac. Moda mnie nie interesuje. Tak samo nie kumam po co jezdzic do Turcji skoro bezpiecznie jest tylko na terenie turystycznym i chuja zobaczysz, no chyba ze nie jestes "Pizda" i spacerujesz z kobieta na wlasna reke ryzykujac kose w żebro.
Zgłoś
Avatar
strzelec102 2015-09-27, 0:56
tez uwazam ze te wyjazdy za gramanice to jakaś nowomoda! ja sobie z moja zośką na dzialce taka chorwacje w lato robimy ze mozecie nam zazdroscic! a i piwko mam tansze i lepsze niz za granica, w ogole nie wiem po co gdzie tam jechac
Zgłoś