18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polak podróżując po świecie poznaje Chinkę. Zakochują się w sobie i wiodą w Polsce szczęśliwe życie. Jednak kobieta nie potrafi mówić po polsku i mąż jej wszystko musi tłumaczyć. Pewnego dnia, facet był zajęty i poprosił żonę o ugotowanie piersi z kurczaka. Kobieta idzie do rzeźnika, ale przypomina sobie że przecież nie wie jak ma mu powiedzieć czego potrzebuje. Wpada więc na pewien pomysł. Pokazuje na swoje cycki, a rzeźnik zrozumiał, podając jej pierś z kurczaka. Następnego dnia, widząc że żona sobie poradziła, mężczyzna wysyła ją do rzeźnika po nogi z kurczaka. Kiedy Chinka przychodzi, po chwili namysłu podnosi sukienkę i pokazuje na swoje nogi. Rzeźnik odbiera przekaz i daje jej nogi z kurczaka. Następnego dnia, facet każe kobiecie iść po kiełbasę. Nie potrafiąc wpaść na żaden inny pomysł, decyduje ona że weźmie męża ze sobą. Przychodzą na miejsce i mąż mówi: "Poproszę kiełbasę."

Zajebane z "suchar codzienny".
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-09-11, 10:53
Opadły by mi ręce gdybym je miał...
Zgłoś
Avatar
ogonix 2013-09-11, 10:57 8
Polak podróżując po świecie poznaje Tajkę. Zakochują się w sobie i wiodą w Polsce szczęśliwe życie. Jednak kobieta nie potrafi mówić po polsku i mąż jej wszystko musi tłumaczyć. Pewnego dnia, facet był zajęty i poprosił żonę o ugotowanie piersi z kurczaka. Kobieta idzie do rzeźnika, ale przypomina sobie że przecież nie wie jak ma mu powiedzieć czego potrzebuje. Wpada więc na pewien pomysł. Pokazuje na swoje cycki, a rzeźnik zrozumiał, podając jej pierś z kurczaka. Następnego dnia, widząc że żona sobie poradziła, mężczyzna wysyła ją do rzeźnika po nogi z kurczaka. Kiedy Tajka przychodzi, po chwili namysłu podnosi sukienkę i pokazuje na swoje nogi. Rzeźnik odbiera przekaz i daje jej nogi z kurczaka. Następnego dnia, facet każe kobiecie iść po kiełbasę. Dzięki zdobytemu wcześniej doświadczeniu i to nie sprawiło jej większych kłopotów. Tajka wchodzi do sklepu i zdejmuje majtki.
Zgłoś
Avatar
Heretyk 2013-09-11, 12:14
aha chodzi o to że chciała pokazać jego "kiełbasę" dobre...
Zgłoś
Avatar
Promocja 2013-09-11, 17:52
Szkoda, że następnego dnia nie wysłał jej po pierogi.
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-09-11, 19:25
za umieszczenie mojego wcześniejszego posta jako temat w sucharach, sadolczycy mnie zjebali jak psa i nie dostałem ani jednego piwa
Zgłoś
Avatar
Zona_Putina 2013-09-11, 19:50 1
necroboss widocznie jesteś psem
Zgłoś