18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polak podróżując po świecie poznaje Chinkę. Zakochują się w sobie i wiodą w Polsce szczęśliwe życie. Jednak kobieta nie potrafi mówić po polsku i mąż jej wszystko musi tłumaczyć. Pewnego dnia, facet był zajęty i poprosił żonę o ugotowanie piersi z kurczaka. Kobieta idzie do rzeźnika, ale przypomina sobie że przecież nie wie jak ma mu powiedzieć czego potrzebuje. Wpada więc na pewien pomysł. Pokazuje na swoje cycki, a rzeźnik zrozumiał, podając jej pierś z kurczaka. Następnego dnia, widząc że żona sobie poradziła, mężczyzna wysyła ją do rzeźnika po nogi z kurczaka. Kiedy Chinka przychodzi, po chwili namysłu podnosi sukienkę i pokazuje na swoje nogi. Rzeźnik odbiera przekaz i daje jej nogi z kurczaka. Następnego dnia, facet każe kobiecie iść po kiełbasę. Nie potrafiąc wpaść na żaden inny pomysł, decyduje ona że weźmie męża ze sobą. Przychodzą na miejsce i mąż mówi: "Poproszę kiełbasę."

Zajebane z "suchar codzienny".
Zgłoś
Avatar
farenc 2013-09-08, 19:43 2
Zgłoś
Avatar
xardas1988 2013-09-08, 19:58 1
Było w wersji z Francją.
Zgłoś
Avatar
Salmonella 2013-09-09, 0:25 7
Jak można było tak zjebać puentę tego dowcipu O_O
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-09-09, 10:09 18
@up puentą tego dowcipu jest to, że spodziewasz się innej puenty. Przewrotne podejście do tematu łap piwo.
Zgłoś
Avatar
dawiduch12 2013-09-09, 16:58 1
kurwa ale gówno, ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-11, 7:30
o kurwa, idz pan w chuj
Zgłoś
Avatar
Kalibur 2013-09-11, 7:46 1
Gdyby to była tajska żona, role by się pewnie odwróciły.
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-09-11, 8:50 16
Pewnego razu krainę napadł wielki, ogromny smok. Jak to zwykle bywa, król nie mógł sobie poradzić ze stworem, więc zorganizował turniej, w którym wybrani zostaną czterej najlepsi rycerze i pokonają poczwarę. Po turnieju, spotkali się wszyscy i omawiali taktykę, nagrodą za pokonanie stwora miało być oczywiście całe królestwo i królewna. Jako że królestwo było dosyć lichę, każdy mógł wybrać jeden oręż. Pierwszy wybrał miecz, drugi wybrał włócznię, trzeci wybrał maczugę, a czwarty wybrał łuk. W końcu nadszedł dzień, pierwszy z wojów wybrał się o poranku zgładzić jaszczura. Szedł długo, przez łąki, lasy, góry i rzeki, aż na swojej drodze spotkał sarenkę. Stwierdził, że fajnie było by przetestować swój miecz, więc podbiegł do niej i jednym sprawnym ruchem, powalił zwierzę. "Ale mam fajny miecz pomyślał, na pewno mi się uda i dostanę królestwo!" i poszedł dalej. Po dłuższej chwili dotarł do jaskini smoka. "Hej smoku, wychodź! Nadszedł kres twoich dni rzekł rycerz!". No i wyszedł smok, chuchnął, dmuchną i rycerza zjadł. Więc król wysłał w południe drugiego rycerza. Szedł długo, przez łąki, lasy, góry i rzeki, aż na swojej drodze spotkał dzika. Stwierdził, że fajnie było by przetestować swoją włócznię, więc podbiegł do dzika i majestatycznym pchnięciem, przebił go na wylot. "Ale mam fajną włócznię pomyślał, na pewno mi się uda i dostanę królestwo!" i poszedł dalej. Po dłuższej chwili dotarł do jaskini smoka. "Hej smoku, wychodź! Nadszedł kres twoich dni rzekł rycerz!". No i wyszedł smok, chuchnął, dmuchną i rycerza zjadł. Zmartwiony król, widząc swoją coraz gorszą sytuację, postanowił kontynuować farsę, więc trzeci rycerz po południu wybrał się ubić smoka. Szedł długo, przez łąki, lasy, góry i rzeki, aż na swojej drodze spotkał sokoła. Stwierdził, że fajnie było by przetestować swoją maczugę, więc zaczaił się i w locie jednym sprawnym ruchem, uderzył sokoła tak, że ten przeleciał ze sto jardów. "Ale mam fajną maczugę pomyślał, na pewno mi się uda i dostanę królestwo!" i poszedł dalej. Po dłuższej chwili dotarł do jaskini smoka. "Hej smoku, wychodź! Nadszedł kres twoich dni rzekł rycerz!". No i wyszedł smok, chuchnął, dmuchną i rycerza zjadł. Król w rozpaczy, ale bez innego wyboru wysłał ostatniego rycerza wieczorem. Ten rycerz jednak był inny, szedł powoli podziwiając przyrodę. Idąc tak przez góry, lasy, doliny na swojej drodze spotkał ranną sarenkę. "Jaka biedna sarenka", pomyślał rycerz i opatrzył ją. Nagle, sarenka odezwała się ludzkim głosem "jesteś dobrym człowiekiem rycerzu, w zamian za twą pomoc, obiecuję ci pomóc w twej walce ze smokiem, jestem szybka i zwinna, będę uciekać, a smok będzie gonił mnie, nie ciebie". Rycerz w konsternacji i niedowierzaniu, przyjął pomoc sarenki. Gdy szli już razem chwile w stronę jaskini smoka, znaleźli rannego dzika. Rycerz opatrzył go i pomógł mu, gdy ten ku jego zaskoczeniu rzekł "ty dzielny i dobry woju, zyskałeś kolejnego towarzysza w walce z poczwarą! Jestem silny i ciężki, gdy smok będzie gonił sarenkę, ja będę tratował mu stopy, aby się przewracał!" i cała drużyna wybrała się dalej. Przeszli przez dwie rzeki i spotkali zmasakrowanego sokoła. "Nie mogę tak zostawić tego biednego zwierzęcia", powiedział rycerz i opatrzył sokoła. Dostojny ptak wstał, otrzepał się i rzekł "ja jestem sokołem, najlepszym spośród łowców, gdy smok będzie sarnę gonił, a dzik mu będzie tratował łapy, ja będę mu dziobał w oczy by cię nie dostrzegł". I cała gromada wybrała się dalej. Późną nocą, drużyna dotarła do jaskini smoka. "Wychodź poczwaro, to kres twoich dni! Pomagają mi zwierzęta lasu, sokół, dzik i sarna! Nie podołasz nam!" - krzyczał rycerz. No i wyszedł smok, chuchnął, dmuchną i ich zjadł.
Zgłoś
Avatar
Freda 2013-09-11, 9:23
Co to za mąż, który każe żonie pokazywać swoje wdzięki innym, skoro mógłby jej na kartce napisać listę zakupów?
Zgłoś
Avatar
gumol 2013-09-11, 9:28
@up
a Ty trochę myślisz?
napisze po chińsku to i tak żona tego nie przetłumaczy na polski
napisze po polsku to i tak nie powie bo nie umie po polsku czytać
baby.....
Zgłoś
Avatar
SperMan 2013-09-11, 9:33 11
@up
Przygłup, rzeźnik przeczyta po polsku
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2013-09-11, 9:34
gumol napisał/a:

@up
a Ty trochę myślisz?
napisze po chińsku to i tak żona tego nie przetłumaczy na polski
napisze po polsku to i tak nie powie bo nie umie po polsku czytać
baby.....



Trochę nie masz racji, bo mogłaby pokazać kartkę rzeźnikowi. Z resztą, pieprzyć to.
Zgłoś
Avatar
gumol 2013-09-11, 9:39 1
Kurwa faktycznie rano jest i nie myślę, przepraszam
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-11, 10:05 4
Już się nie tłumacz przygłupie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie