18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kufel01 2013-01-17, 22:36 51
Kurwa ile mnie te mecze stresu kosztują.... zawsze kibicuje naszym rodakom w każdym sporcie ale trzezwy przed szkiełko nie siadam bo bym kurwa kogoś zabił.
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-17, 22:42 4
Nie wierzyłem w nich w końcówce. Jakoś nigdy nie miałem emocji oglądając mecz piłkarski z naszymi. Tylko ręczna i siata daje jakieś poczucie, że możemy wygrać z każdym.
Zgłoś
Avatar
husar8822 2013-01-17, 22:47 2
szacun dla Nich! szczerze to zwątpiłem w wygrana naszych w połowie drugiej części... tak wiem huj ze mnie...ale Panowie DZIĘKUJE WAM!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2013-01-17, 22:51 11
Mnie zawsze zastanawiało, jak można mieć frajdę z czyjejś pasji i dokonań
Siedzisz na kanapie oglądasz jak ktoś się poci i się cieszysz, ciekawe czy kumpli też tak dopingujecie jak ruchają
Zgłoś
Avatar
piotruniusz 2013-01-17, 22:54
i jeszcze dziura
Zgłoś
Avatar
Robcio1207 2013-01-17, 23:00 18
!Kapral Poproszek
wiesz, grałem w handball prawie lat 7 czy 8, nie chce mi się liczyć. Uwierz mi, że akurat w tym sporcie jest na co popatrzeć, bo nie ma udawania, a jest pot, krew, złamania. zwichnięcia, a jak Bielecki udowodnił i paluchy w oczach zawodnika z przeciwnej drużyny, a mimo wszystko gra się nadal, bez udawania. Sam grałem z pękniętym lewym nadgarstkiem(tak, jestem leworęczny) i przy rzucie/łapaniu piłki prawie srałem z bólu, a i tak z parkietu nie zszedłem przed końcem.
uhuh ale się rozpisałem.
Teraz czekam na hejt:)
Zgłoś
Avatar
huzi83 2013-01-17, 23:08
i co z tego ? Jak i tak przy pierwszej okazji zorganizują fete na cały kraj naszym piłkarzom ,jak z grupy nie wyjdą
Zgłoś
Avatar
xtraxx 2013-01-17, 23:10 3
Robcio1207 napisał/a:

!Kapral Poproszek
wiesz, grałem w handball prawie lat 7 czy 8, nie chce mi się liczyć. Uwierz mi, że akurat w tym sporcie jest na co popatrzeć, bo nie ma udawania, a jest pot, krew, złamania. zwichnięcia, a jak Bielecki udowodnił i paluchy w oczach zawodnika z przeciwnej drużyny, a mimo wszystko gra się nadal, bez udawania. Sam grałem z pękniętym lewym nadgarstkiem(tak, jestem leworęczny) i przy rzucie/łapaniu piłki prawie srałem z bólu, a i tak z parkietu nie zszedłem przed końcem.
uhuh ale się rozpisałem.
Teraz czekam na hejt:)



Nikt nie będzie hejtował. Gratuluję postawy
Zgłoś
Avatar
przemo111 2013-01-17, 23:14 4
ja to sie ogólnie wkurwiłem i przed spaniem tylko dodam że wkurwia mnie jak nazista gada nam co kurwa mamy robić, wenta to był wenta i chuj!
Zgłoś
Avatar
Grandez56 2013-01-17, 23:28
Są sporty w których nigdy nie będziemy się wstydzić tego, że jesteśmy POLAKAMI !
Zgłoś
Avatar
Stasiw 2013-01-17, 23:37 1
Ale ja się kurwa w domu darłem, dawno takich sportowych emocji nie uświadczyłem ale szczypiorniak to zawsze przyprawia o palpitacje serca:) Brawo dla kadry i czekamy na więcej! DZIĘKUJEMY!
Zgłoś
Avatar
koras94 2013-01-17, 23:43 1
w przerwie tak się wkur*iłem że musiałem ganiac po browary
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-01-17, 23:51
00:35 tez jestem z debicy , o jak mi milo w chuj
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-01-17, 23:53
W meczu ze Słowenią rzucałem sofą po pokoju, dziś otwieram kolejne piwko. Nerwy stracone, ale to jest piękno handballu! Kiedyś sam grywałem w ręczną, ale w juniorach, bo 7 lat temu rodzice postanowili wyprowadzić się do UK, a tu bieda straszna pod tym względem.

@Robcio, wiem o czym mówisz, sam kiedyś, na etapie szkolnych rozgrywek kończyłem mecz ze zwichniętą nogą. Zawsze są takie emocje i adrenalina, że zamrażacz działa jak morfina Pozdro
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie