18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
j................1 2012-07-09, 11:48
Na slasku wiecznie tak szaro ?
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-07-09, 12:39 1
orzechccc napisał/a:


DUBSTEP 4EVER!





Pokemony? Mario? Ktoś właśnie rozjebał mi dzieciństwo srapstepowym gównem.
Zgłoś
Avatar
lg0r 2012-07-09, 12:40
dubstepu jest od skurwysyna, ale znaleźć coś, czego NAPRAWDĘ można posłuchać, jest jak na lekarstwo. A to jest kompletnie chujowe.
Zgłoś
Avatar
Candem 2012-07-09, 13:44
Ogolnie rzecz biorac, to ich taniec nie pasuje do muzyki.
Poporstu kolesie tancza jakby do innej piosenki..
Mozna by rzec... ze sa daleko za murzynami
Zgłoś
Avatar
Keleth 2012-07-09, 14:11
za co pytam za co
Katowice to fajne miasto a że was jeszcze ziemia nosi
Zgłoś
Avatar
u................x 2012-07-09, 14:27 1
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-09, 15:20
mrlewy96 napisał/a:

Jednej rzeczy nie rozumiem. Cokolwiek pojawi się związanego z konkretnym typem muzyki jest hejtowane. Techno - złe, dubstep - złe, rap/hip-hop - złe, pop - złe, metal - złe. Czego więc ci wszyscy hejterzy słuchają? Discopolo?



Hejterzy nie słuchają, hejterzy piszą, że coś jest chujowe
Zgłoś
Avatar
KARAKOL 2012-07-09, 15:43
ale hipster
Zgłoś
Avatar
Sacree 2012-07-09, 16:40
Tyle prostackich komentarzy pod jednym filmikiem. Niesamowite. Mam nadzieję że w przyszłości takie osoby będą namierzane [mam namyśli oczywiście wszystkich hejterów muzycznych jak i od używek czy innych
pierdół (nawiązując do innych filmików) ] Po namierzeniu dane osoby będą utylizowane jak śmieci, w celu wyzbycia się chujowych genów i zapobiegania by przyszłe pokolenia ich nie odziedziczyły. Coś czuje że jakiś czas po takiej praktyce, świat byłby lepszy
Zgłoś
Avatar
kicaj2d4b 2012-07-09, 18:22
Kiedys to co oni robią to nazywało sie naśladowanie robota a teraz... Brak słow
Zgłoś
Avatar
djwozik 2012-07-09, 18:56
Dubstep, niektóre fajne kawałki, ja lubię.
Kolesie ... mnie to bardziej kojaży się z electric boogie, choć pewnie wiele ćwiczyli to jeszcze dużo pracy. Czerwony lepiej tańczy. Ten utwór wolę w innej wersji.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-07-10, 1:41
A gdyby sąsiad z góry remont robił to by taki słuchacz dupstepu przeklinał w/w sąsiada i jego przodków 30 pokoleń wstecz.

Sacree napisał/a:

Tyle prostackich komentarzy pod jednym filmikiem. Niesamowite. Mam nadzieję że w przyszłości takie osoby będą namierzane [mam namyśli oczywiście wszystkich hejterów muzycznych jak i od używek czy innych
pierdół (nawiązując do innych filmików) ] Po namierzeniu dane osoby będą utylizowane jak śmieci, w celu wyzbycia się chujowych genów i zapobiegania by przyszłe pokolenia ich nie odziedziczyły. Coś czuje że jakiś czas po takiej praktyce, świat byłby lepszy



Przepraszam kurwa bardzo że wyrażam swoją opinię na temat twojego ulubionego gatunku muzyczno-remontowego. Przecież tylko genetyczne niedojeby, psychopaci, pedofile i skurwysyny mordujący własne matki piszą że coś im się nie podoba bo jest chujowe, gdyż brzmi jak remont u 30 sąsiadów na raz.

BTW Czy tylko mnie po pierwszej minucie zaczął łeb napierdalać?
Zgłoś
Avatar
Sacree 2012-07-10, 15:25
TheByQ napisał/a:

A gdyby sąsiad z góry remont robił to by taki słuchacz dupstepu przeklinał w/w sąsiada i jego przodków 30 pokoleń wstecz.

Przepraszam kurwa bardzo że wyrażam swoją opinię na temat twojego ulubionego gatunku muzyczno-remontowego. Przecież tylko genetyczne niedojeby, psychopaci, pedofile i skurwysyny mordujący własne matki piszą że coś im się nie podoba bo jest chujowe, gdyż brzmi jak remont u 30 sąsiadów na raz.

BTW Czy tylko mnie po pierwszej minucie zaczął łeb napierdalać?



Czyżbyś nie odróżniał obrażania czyjegoś gustu, z wyrażaniem opinii? W moim przypadku słuchania dubstepu przypada 1 utwór na 450 innych. Rzadko mi się podoba, ale jednak czasem podoba. Więc nie uraża mnie sam fakt że hejtujesz dubstep , tylko to że w ogóle hejtujesz , pierdolisz głupoty, najczęściej nie znając się na czymś lub po prostu coś co jest inne niż Twoje musi być gorsze (to że pisze w jednej osobie , nie znaczy że pisze teraz akurat do Ciebie). Ogólnie po prostu uraża mnie obrażanie innych na podstawie własnych wartości.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-07-10, 17:33
Nikt nie mówi że masz chujowy gust słuchając dubstepu. Mówią że dubstep jest chujowy. Po drugie primo, mówiłem że nazwanie czegoś chujowym, a hejt, to trzy różne rzeczy. Fakt faktem czasem spotkam się z dubstepem który mi się spodoba, ale większość brzmi jak napad padaczki u operatora młota pneumatycznego. I nie wkurwia mnie dubstep i jego słuchacze, ale pierdolenie jak to wszyscy go hejtują, bo mówią że im się nie podoba i specjalnie klikają łapki w dół na youtube. Tak samo mnie wkurwia pierdolenie graczy BF3 jaki CoD jest chujowy bo jest mało realistyczny, nie można jeździć czołgami itp. a każdy kto mówi inaczej jest pierdolonym hejterem i fanboyem.

Cytat:

Czyżbyś nie odróżniał obrażania czyjegoś gustu, z wyrażaniem opinii?



Skoro ja obrażam twój gust mówiąc że jest chujowy, to ty obrażasz mój gust mówiąc że taki nie jest.
Zgłoś
Avatar
Sacree 2012-07-11, 14:13
Trochę źle sformułowałem post pisząc ciągle w jednej osobie do Ciebie, przez co niepotrzebnie to do siebie przyjąłeś... W sumie nie wiem czemu tak zrobiłem, ale chciałem napisać to ogólnie , pisząc o innych, a jakoś zrobiłem to na Twoim przykładzie. Więc za to mi wybacz. Co do gustów, jest jedno trafne powiedzenie: "O gustach się nie dyskutuje", co moim zdanie jest dobrze powiedziane.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie