18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
serbol 2012-01-12, 13:06 2
W normalnej wersji jest też dźwięk, nie wiem po ch** ktoś wrzuca filmik z jakimś podkładem muzycznym .. widziałem ten filmik już bardzo dawno temu i wydawało mi się, że był w troszkę lepszej jakości no i przede wszystkim był normalny dźwięk a nie jakiś bezsensowny podkład muzyczny ..

Tak, ten kto "wygrał" to właśnie polak, a z otoczenia słychać, że w tłumie jest więcej polaków + dodatkowo w normalnej wersji słychać jak kolega machający rękami wykrzykuje polskie wulgaryzmy
Zgłoś
Avatar
Cienió 2012-01-12, 13:26 3
_Frytas_ napisał/a:

Niby fajnie, że mu wpierdolił ale z 2 strony machał tymi łapami jak pizda, gdyby trafił na jakiegoś przeciwnika który choć trochę ogarnia to by dostał ładnie wpierdol.



Kurwa jeszcze mi powiedz, że jakby trafił na zawodowca to by go pozamiatał... takie pierdolenie, wjebał mu ? Wjebał, to po chuj drążyć i rozkminiać ?
Zgłoś
Avatar
kogut117 2012-01-12, 13:38
Dobrze go napierdalal... wygladem nie grzeszy ale dobrze reprezentuje nasz kraj i obyczaj.
Zgłoś
Avatar
kocurid 2012-01-12, 14:05 1
Massdeath napisał/a:

Się kurwa znawcy i krytycy "amatorskiego" spuszczania wpierdolu znaleźli - miał mu najebać ? Najebał i to się liczy



Dokładnie Pifko
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-12, 15:10
kogut117 napisał/a:

Dobrze go napierdalal... wygladem nie grzeszy ale dobrze reprezentuje nasz kraj i obyczaj.



jaraja cie dlugowlosi rudzielce?
Zgłoś
Avatar
silverstar 2012-01-12, 15:59
O jednego topa za daleko i coco w tym wypadku juz tylko szkodzi, zwłaszcza na wizji. Swoją drogą,Dotykanie gładkich powierzchni kasków rządzi. Odnośnie jego zachowania w pociągu, bardziej obstawiałbym na leśne dary!

@up Ładnie sobie posty przescrollowałem, to nie tu miało być Panie!
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-01-12, 18:21
Jaka trzeba byc pizda, zeby uciekac, gdy ktos Cie bije? Widzial, ze ten nie popusci, to on sie broni, zamiast oddawac, atakowac. Moglby wygrac, Polak juz byl zmeczony swoim tancem.
Zgłoś
Avatar
Reos 2012-01-12, 19:16
kurwa autor filmiku mógł dodać podkład " 009 sound system -dreamspace" bo tego coś za często słysze...

tak btw. co to za kurwa cepy lecą ;/
Zgłoś
Avatar
rafalskiddz 2012-01-12, 22:03
paluszki sobie pewnie chłopaczyna powybijał
Zgłoś
Avatar
e................7 2012-01-12, 23:59
To niech idzie szukać zaczepki na BTEC Sport Tam na taką pizdę z 9 klasy raczej nie trafi Ale spoko, jak wjebał mu za to że go dyskryminowali to ok. Też tak zrobiłem i później tylko cześć mówili
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-01-13, 1:51
Reos napisał/a:

kurwa autor filmiku mógł dodać podkład " 009 sound system -dreamspace" bo tego coś za często słysze...


Dreamscape?

Ponarzekałbym jeszcze na podkład, ale już chyba temat wyczerpany tylko dodam, że nawet na yt jest opcja podmiany dźwięku.
Zgłoś
Avatar
xcwh 2012-01-13, 9:40
Nie ważna technika tylko rezultat trzeba pokazać kto naprawdę rządzi na tym świecie
Zgłoś
Avatar
Rachuciachu 2012-01-15, 18:11
Wstyd tak walczyc. Jedna cipa wieksza od drugiej.
Zgłoś