18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polak vs Polak
castagir • 2018-11-19, 20:24
Nie jestem autorem tylko podjebałem z innej strony.
Wstawiam dlatego, że jest to trafne porównanie dwóch rodzajów obywateli naszego kraju i chciałbym, aby tego typu materiały rozłaziły się po internecie - być może to niektórym nieco rozświetli mózgownice.
Zgłoś
Avatar
devonisch 2018-11-20, 8:23 1
@mygyry przecież 2/3 tutaj nawet nie rucha.....
Zgłoś
Avatar
kamuha 2018-11-20, 8:37
Loaloa napisał/a:

@TB303
Właśnie dlatego wasz kurwidołek populizmem stoi, a gospodarka to dla większości beneficjentów pisiego rozdawnictwa jest czarna magia.



Mowi Hans do zydow. Zorganizujemy dzisiaj zawody. Widzicie ten komin? Kto w ciagu minuty na niego wbiegnie, zostanie Niemcem.
START- tabun zydow biegnie, trzech wysunelo sie na prowadzenie, wskoczyli na komin, idą leb w leb. Sa juz prawie na gorze i tylko upadem moze im odebrac wygraną. Nagle dwoch slabnie, wyciagaja wiec do pierwszego rece i jeden mowi:
-Bracie... pomoz nam!
Na co ten na gorze:
-Won żydzi!!!
Zgłoś
Avatar
j................1 2018-11-20, 9:23
sanctusdiavolos napisał/a:


Na marginesie mówiąc, ja się tam rozmnażać nie zamierzam. Jeśli moje gówniaki miałyby się wychowywać na jednym podwórku z gówniakami userów tego forum, to pierdolę, oszczędzę im psychicznego cierpienia i nieustannej konfrontacji z głupotą, chamstwem, prostactwem i skurwysyństwem. Wystarczy jak ja się męczę czytając bóldupiących sebiksów i telepiące się sfrustrowane dzieci neostrady, niepotrafiące wysrać kilku zdań bez napierdalania inwektywami. Pińcet złotych nie jest warte weltschmerzu który przeżywać będzie niewinna duszyczka sprowadzona na ten świat.



Najmądrzejszy komentarz w całej dyskusji.
Paweł nie jest lepszy od Sebixa.
Kredyt? Dziecko? Z pracą za 3k?
Nieodpowiedzialny kretyn.
Zgłoś
Avatar
Taz 2018-11-20, 9:35 1
Szczerze mówiąc, to ten po prawej, nie dość ze wyglada jak cwel z sojowym makjato i jarmuzowym ciasteczkiem, to jest jeszcze kretynem.
Po 1. Jeśli ma JDG i zarabia na czysto mniej niz dozorca na osiedlu, to jest dupa nie biznesman
2. Jeśli przy zarobkach mniejszych niz dozorca na osiedlu dostał kredyt na mieszkanie - to żyjemy w innej bajce...
3. Jeśli przy takich zarobkach zrobił dzieciaka - jest idiota

Generalnie ten obrazek jest mega z dupy. Zdupość lewej strony juz kilkukrotnie została na gorze wykazana.
A ja Wam dla przykładu powiem, ze jeśli dostał kredyt, to musiał bankowo byc w zupełnie innej sytuacji finansowej
Ja mając 3.5k do reki (+ trzynastka, mundurówka, nagrody), wynajmuje mieszkanie mając z niego drugie tyle, czyli przyjmijmy ze 7 - kredyt chciałem wziąć na dom, to mi bank powiedział ze mogę wziąć uwaga - 80 tys złotych. wiec juz to widzę jak jakiś Paweł na JDG (a banki na JDG bardzo słabo patrzą) ma kredyt 1200 miesięcznie przy zarobkach do reki 1700zl i dzieciakiem...
Zgłoś
Avatar
Quareatures 2018-11-20, 10:51 1
@mygyry w niezłej bajce żyjesz z myślą, że utrzymasz 5 dzieci plus żonę za +2000zł. Czas wypełznąć spod kamienia i otworzyć oczka.
Zgłoś
Avatar
j................1 2018-11-20, 11:14 3
Rosolsky napisał/a:

Zdupość lewej strony juz kilkukrotnie została na gorze wykazana.



Nie jestem w stanie pojąć postrzegania na tym forum podziału lewica/prawica.

Tak to z grubsza wygląda:


Tak wygląda to tutaj:
Zgłoś
Avatar
batons0 2018-11-20, 11:36 2
Widzę tutaj sami zarobkowicze. Paweł jak zarabia 3k mając firmę to już musi być pizdą no bo przecież jak masz DG to masz zarobki minimum 20K które oczywiście otrzymujesz bezwarunkowo zaraz po zarejestrowaniu działalności. Infantylne.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2018-11-20, 12:04 1
mygyry napisał/a:

Zróbcie PiSwcom na złość i napierdolcie tyle dzieci, żebym im 500+ budżet rozpierdoliło, będziecie zarabiać lepiej od seby z obrazka i leżeć do góry chujem resztę życia



Problem w tym że trzeba się potem tych dzieciaków pozbyć, bo każde jedno będzie wymagało więcej niż 500zł miesięcznie.
Ale plan dobry.
Zgłoś
Avatar
skin88 2018-11-20, 12:36 6
Tak czytam i czytam, i w sumie temat prawie się wyczerpał, jestem ojcem dwójki dzieci, 5 i 3 łata, z góry uprzedzam, iż nie jestem beneficjentem programu 500+, powiem tak, posiadane dziecka to zajebiście wyczerpującą sprawa, aż kurwa żal czytać tych debili, którym wydaje się, że ktokolwiek byłby aż takim idiotą, żeby zrobić dzieciaka czy dzieci dla tych kurwa śmiesznych groszy, poprostu kurwa jełopy do potęgi, gorzej niż dindu nuffiny, cała ciąża, co chwilę do ginekologa przez 9 miechów, cały czas stres, poród po 12 h, wyprawka, koszt około 2000-3000 tyś złotych, mówimy tu o przeciętnej wyprawce, sam byle gówniany wózek kosztuje 1000-1500 zł, milion badań, szczepień, wstawianie w nocy co 3 h przez 6-12 miesięcy, potem co kilka h ale i tak aż do jakiegoś 2-3 roku życia, a to zachoruje a to się przeziębi, zapieprzaj do lekarza przy każdym poerdnięciu, niech będzie niedziela 2-3 w nocy, wstawaj, zapierdalaj do szpitala bo młody ubzdurał Sobieskiego, że ma coś w uchu, całe życie przewraca się do góry nogami, koniec imprez, baletów, wyjazdów we dwoje nad może czy chuj wie gdzie, koniec leniwej niedzieli, z ruchaniem trzeba czekać aż gnojki pójdą spać albo chować się po kątach czy klepać niemca w chełm, fajne coupe wymieniasz na jakieś zjebane kombi, w środku wszystko upierdolone od mleka, picia i chuj wie czego, osrsne pampersy, nawet odćiśnięte palce z gówna na ścianie, i wiele wiele wiele innych tego typu sytuacji i tak kurwa cały czas, 24/h 7/7, więc niech teraz te wszystkie jebane tępaki, niech się kurwa zastanowią tak na chłopski rozum, co to jest kurwa te śmieszne kurwa 500 zł przy tym kurwa wszystkim, uprzedzam, nie chwale się ani nie żale, rodzicielstwo daję wiele szczęścia i satysfakcji ale także i tego co wyżej wymieniłem, dodam na koniec, że średnio od poczęcia dziecka do ukończenia przez nie pełnoletniości, musimy wydać około 200 000 zł, czyli dwójka daje nam 400 000 a 500+ to zaledwie 1/4 tej kwoty, są pomocne te pieniądze, można dziecia lepiej obkupić na zimę, wysłać na ferie, dać kieszonkowe czy kupić droższy prezent na gwiazdkę, i to tyle, dodam, że dla przykładu w niemczech, na pierwsze i drugie dziecko dostaje się po 180€ na 3 i 4 200, bez względu na zarobki do 24 roku życia jeśli się uczy, czyli na dwójkę jest około 1600 zł w przeliczeniu miesięcznie, do tego są 4 klasy podatkowe, 1 i najwyższą płaci kawaler, 2 niższą płaci żonaty, 3 i 4 płaci żonaty, dzieciaty czyli najniższe, aby zobrazować o czym mówię, przykład : Pan kawaler z klasą podatkową nr. 1 mając umowę o pracę na 1800 euro brutto, na konto dostanie około 1300 euro, pan dzieciaty, żonaty mając umowę o pracę na kwotę 1800 euro brutto, dostanie na konto około 1700 euro, kurwa, ale to by był dopiero ból dupy jak by u nas takie klasy podatkowe wprowadzić, masowo by dupska pękały a jakie było by pierdolenie, łohohoho, drugi majdan, gołymi rękoma by się pozabijali.

Tak pierdolą jacy to biedni bo podatki płacą na 500+, a jakby nie 500+ to by kurwa każdy po 50 tyś miesięcznie zarabiał, podatki były są i będą, i będą zawsze prawie takie same a na co pójdą, czy na 500+ czy na czyjeś konto na kajmanach to już jeden chuj, seba z karyna, jeśli nie przepracowali roku, i mają dwójkę dzieci, to może w miesiącu wycisną 1500 zł, jeśli przepracowali rok to może wycisną z 2500, średni koszt kawalerki a gdzie rachunki i reszta, , a nawet oni muszą kupić dzieciakowi jakieś ubrania, jedzenie, pampersy, i chuj wie co jeszcze, a takich skrajnych przypadków gdzie każdy grosz idzie na wódę, jest bardzo malutko, i w takich rodzinach dzieci długo nie zabawiają,
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2018-11-20, 14:38
Spokojnie, w przyszłych wyborach zagłosujecie za PO, to będzie lepiej.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-11-20, 15:13 3
fieryangel napisał/a:

Spokojnie, w przyszłych wyborach zagłosujecie za PO, to będzie lepiej.


Zabłysnąłeś jak reflektor na słońcu. Cały PiS to ta sama okrągłostołowa banda co PO. Wie to każdy, kto ma chociaż ten przeciętny iloraz inteligencji.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-11-20, 16:38
Ja mam dość tego gowna. Idę głosować na Korwina.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-11-20, 16:45
Quareatures napisał/a:

@mygyry w niezłej bajce żyjesz z myślą, że utrzymasz 5 dzieci plus żonę za +2000zł. Czas wypełznąć spod kamienia i otworzyć oczka.


Sarkazm, mówi ci to coś?
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2018-11-20, 18:23
Ale tak serio.
Kto mu dał ten kredyt jak zdolności nie ma przy takich chujowych zarobkach?
No i żeby przy zarobku 3000 wjebac się w ratę na 50% przychodu to trzeba być debilem, dobrze że wyjechał. Średnie IQ wzrosło tym sposobem i w Polsce i za granicą .
Zgłoś
Avatar
P................o 2018-11-20, 19:27 1
Wszyscy jesteście niedojebanymi pajacami, nie urodziłem się wczoraj kurwa, pierdoli mnie polityka tego zjebanego państwa, bo żyją tu tacy zjebani ludzie jak wy!

Jak nie masz swojej firmy to nie masz prawa głosu pizdo!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie