18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Polak wie co dobre :D
kondzio1c • 2013-04-03, 22:07
Idzie Polak, Niemiec i rusek przez pustynię do zakonu.
Na wejściu trzeba było zrobić coś z chujem
Strażnik się pyta Ruska kim był z zawodu.
Rusek na to, że drwalem to mu obcięli penisa.
Niemiec był ślusarzem i mu zeszlifowali penisa.
Polak się śmieje.
strażnik pyta:
- Czemu się śmiejesz?
Polak na to:
- Ja pracowałem w wytwórni lizaków
Zgłoś
Avatar
A................h 2013-04-04, 22:21
Kapral Poproszek napisał/a:

niemiec, a nie Niemiec.



Powiedział Kapral Poproszek, czując smak dumy z bycia okradanym i ośmieszanym przez własny kraj na każdym kroku. Najważniejszym jednak, to pokazać coś choć po części społecznie akceptowalnego, by móc odnaleźć choć małą przynależność dla siebie w dziedzinie, która pod kątem miejsca narodzin nie opiera się na żadnej naszej świadomej decyzji prócz egzystencji w miejscu, z którego żal lub brak kasy na bilet lotniczy i wynajęcie 4 kątów za granicą nie pozwalają uciec. Kładąc się spać marzył o życiu w kraju normalnych relacji życia zawodowego, społecznego i prywatnego i zarobków pozwalających na godną egzystencję. Dobrze, że tutaj nikt z Internetu nie mógł zobaczyć jego prawdziwych, słonych łez. Wywalczył coś dla siebie. "To był ten dzień. Niemcy przecież to prowodyr i oprawca... ale na ulicę nie wyjdę, przecież nie będę się ośmieszał. Co ja mogę zrobić dla tego kraju sam. Dobrze, że jutro będą nowe posty na sadisticu"... Zzz...
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2013-04-04, 22:56
@Arch jakaś ukryta opcja niemiecka ? Coś zabolało ? Jak mi niezmiernie przykro - żartowałem. Idź na gruba, weź halba i popłacz na wungiel. Co do pracy, życia prywatnego i społecznego u mnie wszystko w porządku, a mówiąc konkretnie to fantastycznie
Nie wiem kogo cytujesz z tych niemców, ale masz rację prowodyr i oprawca (nie bójmy się otwarcie o tym mówić), i nawet jak to słowo pojawia się na początku zdania piszę z małej litery .

P.S. co wy macie z tym wychodzeniem na ulicę, non stop to mi nie pasuje tamto mi nie pasuje, warunki pracy mi nie pasują, najlepiej położyć się i nic nie robić, a kasa żeby była. Faktycznie bym się ośmieszył, zamiast pracować chodzić po ulicy i mówić jak mi jest źle jaki ja biedny jestem. Chyba, że chodzi ci o udeptywanie nieutwardzonej drogi masą ciał ludzi przechadzających się po niej.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-04-05, 0:10
@Arch, to jest właśnie duma i godnosć narodowa. Możemy być biedni, ale jesteśmy dumni. I żaden skurwiały szwab, prowodyr i oprawca świata, nie będzie na nas patrzył z wyższością. Gdyby nie volkslista, też byś to czuł. I nie, nie będziemy wyjeżdzać, nie będziemy wychodzić na ulicę, bo nie mamy na to ochoty. Tak, jestem nonkonformistą i dobrze mi z tym.
Zgłoś