18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
btnx 2012-04-30, 23:22
Patryk, jak tam coreczka Patrycja?
Zgłoś
Avatar
KosmoNIN 2012-04-30, 23:29 4
Mój ojciec był w NY przez osiem lat, bywałem u niego dość często i powiem wam że, jak na emigranta, ten gość mało ma tych rzeczy ze śmietnika nawet. Polacy z greenpointu jadą sobię do bogatszych dzielnic vanem i wracają z sofami, komputerami, lodówkami, dywanami, lampami, szafkami. Najwięcej jest chyba sprzętu agd. Hamerykańce, mimo gwarancji od ręki no questions asked, wywalają na podjazd np. blender, bo jak mielili banana, to kawałek został cały. Mają na to kasę, to się nie pierdolą z odsyłaniem rzeczy, jak im nie pasują. Wiem, że "polskim skuhwysynom biedaczkom" ciężko to zrozumieć, sam byłem w szoku.

To nie jest jakieś grzebanie po śmietnikach, tylko podjechanie samochodem, zapakowanie czego się tam chcę, zanim przyjedzie śmieciarka i odjechanie.

Najlepszą zdobycz, którą mój ojciec miał to 50-cio calowy lcd. Pracował u żyda i podczas remontu żyd zdecydował się wyjebać telewizor, bo tv nie pasowało do nowego koloru ścian. I to nie jest jakiś wyalienowany przypadek.

Generalnie polskiego emigranta-robola w USA nie macie szans zobaczyć w sklepie z meblami, rtv, czy agd. Przynajmniej nie takiego, który ma trochę rozumku.
Zgłoś
Avatar
mikarosek5 2012-04-30, 23:31 2
Piwo za to ze mam takiego samego lapka
Ale nie ze śmietnika...
Zgłoś
Avatar
garbusak 2012-04-30, 23:41
Polacy to nie kurwa zbieracze!! A ten filmik to propaganda i nie dajcie się omamić.
Prawdziwy polak potrafi znakomicie kraść więc w gównie się nie pławi.

Aaaa i zapomniałem nadmienić że w filmie nie słychać pijackiego bełkotu więc ten typ to co najwyżej żyd kpiący z naszych atutów.
Zgłoś
Avatar
shogo 2012-05-01, 0:29
od niedawna jestem w niemczech jak się wyprowadziłem wystawiłem trochę gratów koło śmietnika na osiedlu tak w okolicy w sumie nie mineło pół godziny i już nie było ;].

a co do mojego pobytu w niemczech to parę rzeczy mam używanych w domu za free co były wystawione , raz albo dwa na miesiąc ludzie po prostu wystawiają zbędne rzeczy i jak ktoś chce to po prostu bierze i nie ma w tym nic dziwnego .po prostu nikt nie lubi jak coś dobrego się marnuje w domu tylko woli wystawić żeby ktoś wzioł i zrobił z tego dobry użytek
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-05-01, 1:02
Również jestem zdania , że nie ma tu żadnej wiochy oprócz tego syfu w mieszkaniu .
Skoro coś jest naprawdę dobre i zdatne do użytku , gdzie może posłużyć innemu to czemu niee .
Zgłoś
Avatar
juki 2012-05-01, 1:12
Rozumiem, ze gdybyscie Wy byli za granica i nie powodziloby sie Wam zbytnio, to byscie siedzieli w pustych 4 scianach (jezeli byscie w ogole mieli mieszkanie) i srali pod siebie? Facet z filmiku ma leb na karku, wzial co mu sie przyda. Ma na czym siedziec, spac, ma w czym prac, trzymac jedzenie i je odgrzewac. Moze i potem ma zjechana opinie wsrod Polakow i mieszkancow "hameryki", ale wsrod normalnych i tolerancyjnych ludzi jest traktowany jak kazdy inny.

btw. Wy sie smiejecie z niego, on sie smieje z Waszych wyplat
Zgłoś
Avatar
danmaster 2012-05-01, 1:14
dziwne, jak niektórzy zostawiają samochody przed domem to tez mozna to tak zrozumiec ? ;D
Zgłoś
Avatar
Luksus40percent 2012-05-01, 1:34
Ze śmietnika a w Polsce trza zapierdalać żeby zarobić na gadżety które są z Chin a nie ze śmietnika!
Zgłoś
Avatar
dziczek91 2012-05-01, 2:29
"Gdałem w pokeda i wygdałem pade doladów" - nienawidzę jak ktoś ma tą chujową wadę wymowy.. poza tym, nie mógłbym żyć w takim pierdolniku o0 jak można do tego stopnia nie sprzątać w mieszkaniu?
Zgłoś
Avatar
kamiljot 2012-05-01, 9:41
garbusak napisał/a:

Polacy to nie kurwa zbieracze!! A ten filmik to propaganda i nie dajcie się omamić.
Prawdziwy polak potrafi znakomicie kraść więc w gównie się nie pławi.

Aaaa i zapomniałem nadmienić że w filmie nie słychać pijackiego bełkotu więc ten typ to co najwyżej żyd kpiący z naszych atutów.



To nieźle masz w domu
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-05-01, 10:43 1
metal15 napisał/a:

ludzie wystawiają graty przez dom na ulicę koło krawężnika, to można oblukać i zabrać co się przyda (bo w tym celu właśnie je wystawiają) nie tak jak u nas w pizdu do kontenera często sprawne graty



Polak to nie tylko wystawi dobre graty na śmietnik, ale przedtem je rozpierdoli, żeby nikt z nich pożytku nie miał.
Zgłoś
Avatar
cappy_dk 2012-05-01, 12:07
W Danii kazdy wystawia stare meble itp rzeczy niepotrzebne badz niedokonca zuzyte na ulice.potem jak chcesz mozesz sobie zabrac, tym sposobem pol mieszkania zajebiscie mozna urzadzic, zaoszczedzaajac naprawde sporo. w polsce to oby dopierdolic, stara pralka? z buta i rozkrecic!
Zgłoś
Avatar
Piwo85 2012-05-02, 9:09
Najważniejszy ananas jest!
Zgłoś