18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Polecana przez rasistów?
ellsworth • 2013-11-04, 17:57

Na taki obrazek się natknąłem na pewnej znanej i lubianej stronie.
Może fejk, ale znając Polskę to całkiem możliwe, że jednak prawdziwe. Jeśli jednak fejk to poniżej macie 100% prawdziwą historię sprzed bodaj 6 lat o "najprostRZej drodze do sukcesu" wg. AGH. W takich historiach zawsze najbardziej zdumiewające jest to, że ktoś przecież taki plakat musi wymyślić, ktoś zaprojektować, ktoś zatwierdzić, ktoś wydrukować, ktoś zawiesić i nikt nie zauważa oczywistego błędu...
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-11-05, 2:08
jako grafik stwierdzam że to zazwyczaj ja tworze zatwierdzam bla bla bla i mało kiedy ktoś coś później sprawdza, rzucą okiem, "jest ok" i już
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-11-05, 2:14 4
cancerous napisał/a:

obrzerny


Nie żebym się czepiał, ale sz->rz to przypadłość wszystkich grafików?
Zgłoś
Avatar
starawojta 2013-11-05, 3:09
Szkoda, że nie za 6,66
Zgłoś
Avatar
cancerous 2013-11-05, 9:21
maksym_gorki napisał/a:


Nie żebym się czepiał, ale sz->rz to przypadłość wszystkich grafików?



wyłapał jebany leci piwko
Zgłoś
Avatar
Armstrong 2013-11-05, 11:41
Ten wagon z "najprostrzą" drogą do sukcesu stoi tam nie dłużej niż 4 lata Wiem, bo jak studiowałem to go postawili a dopiero co skończyłem i uprzedzając niektórych nie, nie studiowałem tam dłużej niż powinienem (a szkoda)...

K***a da się tutaj edytować komentarze?
Chciałem jeszcze powiedzieć, że Hemoglobina24 nie masz racji bo jak w google wyszukasz sobie ten wagon to widać jak jeszcze przed postawieniem go w jego docelowym miejscu ma ten sam plakat niestety z tym samym błędem mam nadzieję, że wydział humanistyczny na AGH nie pozwoli więcej na takie wpadki

Aaaa to tak się edytuje trochę techniki i się człowiek gubi...
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2013-11-05, 19:20
Potwierdzam, Armstrong, i błąd rzeczywiście nie jest sphotoshopiony
Zgłoś