18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Materiał własny sprzed roku ( zła data na zapisie). Nie wiem czy ciekawy ale tak mnie kusiło żeby wrzucić. Ogólnie wydawało się, że nie jest tak rozjebane ( opel insygnia po lifice) ale szkody poszły na 8 koła. Bylem tak wkurwiony, że poszedlem dobić tego chuja ale jebana kurwa jeszcze zdołała spierdolić, pewnie zdechl gdzieś w krzakach.
Sorry ze jakość chujowa ale po prostu nagrałem telefonem z kompa.

Zgłoś
Dobrze że nie jakiś jeleń czy inne gówno co do środka by mogło wpaść
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2022-10-18, 9:00 2
Kocham napinaczy, którzy coś wrzucają, zostają pojechani jak to na sadolu i się potem wykłócają i chcą się bić, to jest jedna z ostatnich naprawdę zabawnych rzeczy na Sadistic Od siebie dodam jeszcze, że przechodzę czasem Kartuską, więc przyjdę do ciebie pod drzwi oddać stolec. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-10-18, 13:35
ale się jebany zakręcił jak baranie rogi najs dobry materiał, szkoda autka.
Zgłoś
Avatar
Krzychuj123 2022-10-18, 15:17
Ja pierodle, poszedlem w kimę a tu chuj, od wczoraj jeszcze ktoś tam coś sapie XDD wciąż na was czekam jak najman w Częstochowie
Zgłoś
Avatar
turor 2022-10-18, 15:40
Krzychuj123 napisał/a:

Ja pierodle, poszedlem w kimę a tu chuj, od wczoraj jeszcze ktoś tam coś sapie XDD wciąż na was czekam jak najman w Częstochowie



Krzychu, ile Ci pali te cudeńko w trasie ?
Zgłoś
Avatar
Krzychuj123 2022-10-18, 15:54
turor napisał/a:

Krzychu, ile Ci pali te cudeńko w trasie ?



Palilo bo już zmieniłem, 7,5 litra w trasie, w mieście 10. A to był automat 2.0 cdti 163km. Fajnie się jeździło ale ogólnie strasznie chujowy i awaryjny motor
Zgłoś
Avatar
kamilja 2022-10-18, 19:52
No trudno, szkoda auta i kasy.
Ale zero litości za zachowanie jak uczniak.
Trzeba było dobić i do bagażnika władować.
Chyba, że wolisz żreć ten syf (kurczaki) brazylijski chowany na rakotwórczym świństwie -
zamiast zdrowiutką dziczyznę.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-10-18, 20:18
A kogo obchodzi, że twoja corsa jest po lifcie? XD Karma za zabicie tego chuja cię dojedzie!
Zgłoś
Avatar
Folur 2022-10-18, 23:05
Kurwa to Cię robiła tępy chuju. Zwierza nie szkoda tylko blaszanego grata? A idź w chuj, złamasie!

PabloSkills napisał/a:

"Ja pierdole, już po nim chyba?"
"Chuj z nim, ale z samochodem!"
Pośmiałem się... Dlatego w nocy się tak nie zapierdala po takich leśnych okolicach.



Tłumacz prostakowi ze wsi, co wygrał prawko w chipsach, phi! Miarą jego wartości jest to jaki złom na 4 kółkach posiada...wiesz jaki to poziom "inteligencji" reprezetuje? Remizowy.
Zgłoś
Avatar
n................l 2022-10-20, 2:43
Folur napisał/a:

Kurwa to Cię robiła tępy chuju. Zwierza nie szkoda tylko blaszanego grata? A idź w chuj, złamasie!


Nie zesrajcie się, przecież tego gówna w lasach jest więcej niż grzybów, łatwiej sarnę czy jelenia spotkać niż prawdziwka, nawet po Warszawie sarny biegają.
Zgłoś