18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Ciszko1990 2014-05-18, 23:37 4
Szybko Wam streszczę co tam się stało. Stałem z kolegą, redaktorem UFC Poland i czekaliśmy aż Borys skończy wywiady i zrobimy sobie foto z nim (i jego nowym pasem). W końcu się udało i mój kumpel podszedł do niego. Objęli się do zdjęcia, kolega poprosił, żeby wziął pas do fotki. Borys podał mu mocno ten pas, kolea się zachwiał, postawił krok w tył i polecieli obydwaj. Efektem upadku było odcięcie prądu w sali konferencyjnej, dlatego zrobiło się ciemno. Nikomu nic się nie stało i z uśmiechem zrobili w końcu to wspólne zdjęcie. Nikt tam nie był pijany, jeśli już to mogli się napić po konferencji prasowej a nie przed nią.
PS. "..oOOOPSs drugi raz dzisiaj" powiedział to, ponieważ 10 minut wcześniej inna osoba też poleciała w tym miejscu.
Zgłoś
Avatar
Klamecki92 2014-05-19, 2:51
Ciszko1990 napisał/a:

Szybko Wam streszczę co tam się stało. Stałem z kolegą, redaktorem UFC Poland i czekaliśmy aż Borys skończy wywiady i zrobimy sobie foto z nim (i jego nowym pasem). W końcu się udało i mój kumpel podszedł do niego. Objęli się do zdjęcia, kolega poprosił, żeby wziął pas do fotki. Borys podał mu mocno ten pas, kolea się zachwiał, postawił krok w tył i polecieli obydwaj. Efektem upadku było odcięcie prądu w sali konferencyjnej, dlatego zrobiło się ciemno. Nikomu nic się nie stało i z uśmiechem zrobili w końcu to wspólne zdjęcie. Nikt tam nie był pijany, jeśli już to mogli się napić po konferencji prasowej a nie przed nią.
PS. "..oOOOPSs drugi raz dzisiaj" powiedział to, ponieważ 10 minut wcześniej inna osoba też poleciała w tym miejscu.



Potwierdzam, Mateo ładnie tam z nim poleciał Ale fotkę tak czy siak zrobili
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2014-05-19, 13:01 1
Co jak co ale chłopaki z Poznania dali grubo na tej gali tylko pozazdroscic takiego trenera jakim jest pan Kościelski.
Zgłoś
Avatar
wykretas 2014-05-19, 21:02
Znikneli niczym Dynamo
Zgłoś