18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
voidinfinity 2015-05-03, 15:30
Sku3l napisał/a:

Za chuja nie rozumiem i chyba nigdy nie pojmę pozytywnie na ślubie babka się roześmiała nikogo nie uraziło, a was to boli jakbym wam konar w dupę wsadzili i jeszcze ją oceniacie. Kurwa jakie buractwo tylko jechać każdego kto ma trochę lepiej. Ode mnie piwko pozytywny filmik



Dokładnie - mogła przecież focha zapuścić
Zgłoś
Avatar
KrisznaMan 2015-05-03, 15:31 1
pieprzone buraki z was, zbieracze wirtualnych piw....
tylko obczajacie najlepszy komentarz, który w danej sytuacji będzie miał najwiecej piwek i ciągniecie sens przewodni pod spodem kurwa ja pierdole jesteście takimi hipokrytami, gdzie na dwóch tematach o podobnwej tematyce na jednym się smiejecie a na drugim pierdolicie i wyzywacie, typowy okaz buractwa...przyklad kurwa z tysiąca mozliwych raz cisniecie po Bongmanie, a raz kurwa wielcy obroncy i chuj potem cisza.....

CO do tematu babka się roześmiała przez wyraz twarzy męża, po czym zdała sobie sprawę z tego, że jest nma ślubie i po prostu smiala się z siebie ja jebie...
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-05-03, 15:46 1
Ależ zabawnie jak fajnie cała sala się śmieje i o cho cho. A w głowie kurwy w bieli. Jak to kurwa do końca życia? Ja już się umówiłam na rżnięcie z drużbą zaraz po przyjęciu weselnym gdy ty mój męży będziesz spał najebany jak świnia... gdybyś tylko wiedział to nie byłoby ci tak do śmiechu. Ale on jest głupi. myśli kurwa.

Ależ zabawnie jak fajnie cała sala się śmieje i o cho cho. A w głowie kurwy w bieli. Jak to kurwa do końca życia? Ja już się umówiłam na rżnięcie z drużbą zaraz po przyjęciu weselnym gdy ty mój męży będziesz spał najebany jak świnia... gdybyś tylko wiedział to nie byłoby ci tak do śmiechu. Ale on jest głupi. myśli kurwa.

KrisznaMan napisał/a:

po czym zdała sobie sprawę z tego, że jest nma ślubie i po prostu smiala się z siebie ja jebie...



Aha czyli co wcześniej nie zdawała sobie sprawy z tego, że wychodzi za mąż?
Dla mnie to zwykła kurwa, która nie potrafi utrzymać powagi nawet na własnym ślubie albo po prostu wyśmiewa tą przysięge tak czy siak to szmata
Zgłoś
Avatar
Teodorr 2015-05-04, 1:32
Wy idioci. Zapierdalac na lekcje angielskiego, a nie jechac po ludziach nie wiedzac o co chodzi.
Dla tych tepych spinaczy:
Mlody sie przejezyczyl, zamiast lawfully, co brzmi jak lołfli, ppwiedzial waffly,co brzmi jak łofli i zeby uratowac sytuacje z dystansem do siebie dodal ciasteczkowa "pancacky" i to ja rozbawilo.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Wykalaczek 2015-05-04, 1:39
Lho_La napisał/a:

Wy idioci. Zapierdalac na lekcje angielskiego, a nie jechac po ludziach nie wiedzac o co chodzi.
Dla tych tepych spinaczy:
Mlody sie przejezyczyl, zamiast lawfully, co brzmi jak lołfli, ppwiedzial waffly,co brzmi jak łofli i zeby uratowac sytuacje z dystansem do siebie dodal ciasteczkowa "pancacky" i to ja rozbawilo.
Pozdrawiam


co ja bym bez Ciebie zrobił :*

a serio to dalej nieśmieszne.
Zgłoś
Avatar
Teodorr 2015-05-04, 23:49
nie ma za co, jakbys mnie potrzebowal, to jestem dla Ciebie :*
Zgłoś