18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Policja i weterynarz
W................. • 2015-06-15, 22:02
Dyżurny na policji odbiera telefon:

- Halo? Przyjedźcie na ulicę Promienną 34, tylko od razu z weterynarzem, bo pod numerem 18 facet katuje psa.
- A skąd pan wie?
- No bo słychać walenie, piski i sąsiada, który krzyczy "Bierz go, suko! Lubisz to, suko!"

ukryta treść
W sumie kawał, ale sytuacja naprawdę miała miejsce i pewnie nie było, bo telefon ten wykonał przy mnie znajomy, kiedy już nam się znudziło brechtanie, tudzież chlanie pod akompaniament jego sąsiada zza ściany. Przypomniałem sobie przed chwilą, kiedy sam tekst wpasował mi się w wątek o waleniach.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2015-06-15, 23:50 3
Trzeba bylo zajebac mniejsza czcionka debilu. Przez Ciebie musialem babci podpierdolic lupe ...
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-06-16, 0:10 4
@up Ctrl + kółko myszy w górę
Zgłoś
Avatar
Ruchacz_Dmuchacz 2015-06-16, 1:20
@2xUp - skopiuj tekst i wklej w cokolwiek (nawet pasek adresu). Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
freaky 2015-06-16, 11:32 9
No no, dowcip z klimatem

ukryta treść
umiarkowany suchy
Zgłoś
Avatar
smoku1206 2015-06-17, 22:19 6
Za robienie kawałów na numery alarmowe zawsze chuj w dupe!
Zgłoś
Avatar
krz2 2015-06-17, 22:21 1
Trzeba było przyjść i brać jak krzyczał
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2015-06-17, 22:22 1
Do autora : Jesteś totalnie bezmózgim pojebem. Mam nadzieję, że jak kiedyś będziesz potrzebował natychmiastowej lekarskiej pomocy, będzie numer zajęty, bo akurat ktoś będzie robił sranka pranka. Dziękuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2015-06-17, 22:26
Widze, ze juz 2 osoby Cie pojechaly za dzwonienie na numery alarmowe dla jaj. Chetnie sie do nich dolacze.

Chuj Ci w dupe.
Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-06-17, 22:29 3
@ups Dobra, żebyście się nie zabrandzlowali na śmierć swoją świętoszkowatością, to dodam, że oczywiście ostatecznie policja została wezwana bez weterynarza, bo kolega wyjaśnił w następnym zdaniu, że tak naprawdę chodzi o parę, która niemal codziennie uprawia seks tak głośno, że dwa piętra słyszą. Telefon trwał krótko i wszyscy mieli lekki ubaw, a chłopak z patrolu interwencyjnego po otwarciu drzwi i zobaczeniu miny mojego znajomego parsknął śmiechem, więc treść zgłoszenia najwidoczniej została przekazana dalej w formie anegdoty.

Myślałem, że taki rozwój wydarzeń można zostawić w domyśle, jednak niestety najwyraźniej - w związku z niską domyślnością pleno titulo Narodu - nie można.
Zgłoś
Avatar
RmX 2015-06-17, 22:35 1
Sąsiad ruchał laskę, a Ciebie znajomy.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2015-06-17, 22:43 4
Po pierwsze chuj w dupę za dzwonienie najebanym na numery alarmowe, miałem ochotę na takie akcje w wieku 14-15 lat a mimo tego wieku jednak stwierdziłem, że to głupota. A po drugie jak sąsiad za głośno rucha, to się do niego idzie i mówi, żeby ruchał ciszej, a jak nie pomaga, to dopiero się po pały dzwoni. No kurwa jak stara upierdliwa baba, ktoś za głośno pierdnie = telefon na policję. Pewno jakby mąż żonie z dzieckiem wpierdol spuszczał, to by reakcji nie było.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-06-18, 0:11 1
@up Chodzili, nie raz, były listy, była kartka wywieszona, nic nie pomagało. A gdybanie to sobie zasadź po sam wyrostek robaczkowy, bo w dupie byłeś i gówno wiesz.

Widać, że kilku ludzi tutaj kurwa nie ma małych dzieci i nawet nie ma pojęcia, co się dzieje z psychiką dziecka, które nie może spać przez rozbrykanych sąsiadów, którzy uważają, że całą dobę mają prawo hałasować. Ja rozumiem - impreza nawet raz na parę tygodni, ale żeby robić codzienne cyrki do późnej nocy to trzeba być naprawdę tępym chujem o zerowej wyobraźni.

I serdecznie przepraszam, że przedstawiłem sytuację w ujęciu humorystycznym, wywołując tym samym gównoburzę na skalę Fukushimy. Widać powinienem był opisać gigantyczny ból dupy wszystkich uczestników, rozpłakać się, trzasnąć drzwiami i rzucić na koniec ikonkę "ić pan w hój", żeby gimbaza uznała historię za prawilną.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2015-06-18, 5:16 1
Jaka kurwa patologia... dzwonić na policję bo sąsiad rucha. Brawo kurwa!
Zgłoś
Avatar
Swietny 2015-06-18, 12:43
Zamiast mu pogratulować to na psy dzwoni
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie