18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Policja rozgania protestujących przeciw lockdown-owi w Niemczech.



Police fire water cannons in Berlin anti-corona lockdown protest.

Police in Germany have fired water cannon and pepper spray at anti-coronavirus restriction protesters.

Officers in Berlin said the thousands of demonstrators refused to heed their requests to wear face masks and social distance in line with regulations.
Police detained 190 people while nine officers were injured.

The protests happened as German MPs debated a bill that will give the government the legal backing to issue social distancing rules, close shops and other venues, prevent drinking in public and require masks to be worn in public to slow the spread of COVID-19.

Most people in Germany are in support of the measures but a vocal minority has staged frequent rallies around the country arguing that the restrictions are unconstitutional.
Zgłoś
Avatar
davvv1 2020-11-19, 19:42
Niezwyciężony napisał/a:

Wchodzę pod ten twój link a tam co ? Film z żółtymi napisami



Tak, bo to się każdemu wyświetla kto nie odwiedził ich strony, ten film został stworzony w 2013 roku i dokładnie mówi o tym co się teraz dzieję, także go równie polecam, jak coś to jest jeszcze agenda fundacji rockefelerra (kto ogarnia ten wie co to za gość) z 2010 roku i tam również sobie panowie przewidzieli pandemie już 10 lat temu, a ten artykuł znajdziesz bo jest na głównej stronie pod tytułem "PACYFIKUJĄ WIELKIE PROTESTY W NIEMCZECH!"
Zgłoś
Avatar
yeahbakka 2020-11-19, 19:42 1
Zbyt niskie ciśnienie
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-11-19, 19:54 1
bo ludzie wszędzie mają dość tej jebanej pandemii w której huj wie o co chodzi
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-11-19, 19:56 5
davvv1 napisał/a:

Tak, bo to się każdemu wyświetla kto nie odwiedził ich strony, ten film został stworzony w 2013 roku i dokładnie mówi o tym co się teraz dzieję, także go równie polecam, jak coś to jest jeszcze agenda fundacji rockefelerra (kto ogarnia ten wie co to za gość) z 2010 roku i tam również sobie panowie przewidzieli pandemie już 10 lat temu, a ten artykuł znajdziesz bo jest na głównej stronie pod tytułem "PACYFIKUJĄ WIELKIE PROTESTY W NIEMCZECH!"



Ok, odpaliłem film a tam adres strony ffk.org.pl.
A na stronie takie tematy :

"Ostrzeżenie o szczepionkach. Nie daj się zmutować "
"Słowiańscy królowie Lechii"
"Starosłowiański masaż brzucha"
"Ukryte kody GŁAGOLICY"
"PILNE! Mega afera wiatrakowa w Polsce? 16 mld PLN i zagrożenie dla ludzi? "
"Fałszywe 300 lat i czas psychokinetyczny"
"Astrologia medyczna"
"Listopad 2020-mistyczny czas intensywnych przemian. Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. "
"Dług Żydów wobec Polski i słoneczne zagrożenie dla Ziemi - Jan Zbigniew hrabia Potocki "

Trochę śmierdzi szurją niestety. A raczej jebie tą szurią jak z murzyńskiej chaty
Zgłoś
Avatar
ruddie 2020-11-19, 20:03
Niemcy mogą się między sobą napierdalać ile chcą, im większy u nich burdel, to my mamy lżej - jeszcze jakby tak co tydzień jakiś inżynier się wysadzał w supermarkecie, to co najwyżej nowe piwo i paluszki otworzę.
Zgłoś
Avatar
adi_k0 2020-11-19, 20:33 4
McQurwa napisał/a:

im wolno, w Polsce nie!
standardy uni niemieckej, jebana praworządność



Kto ci zabrania protestów, unia??? "jebana praworządność"? Pokaż mi drugi kraj, oprócz jakiś bantustanów z trzeciego świata, którego premierem jest gość z wyrokiem? LOL, dopóki takie ameby będą zamieszkiwać te ziemie to nie będzie tu dobrze.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-11-19, 22:09 1
adi_k0 napisał/a:

Pokaż mi drugi kraj, oprócz jakiś bantustanów z trzeciego świata, którego premierem jest gość z wyrokiem? LOL, dopóki takie ameby będą zamieszkiwać te ziemie to nie będzie tu dobrze.



ten sam kraj jebany LOL

Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2020-11-19, 22:12 1
widzę też mają magów i palladynów...



akurat wolne media to chujowe zrodlo czegokolwiek... i też pierdolą kocopoły, ma ktoś link do jakiegoś knkretu bo nie chce mi się p o szwabsku tera czytać...

i też takie pierdolnie, że nikt nie pisze, die zeit pisze, pewnie inne gazety tez ale to trzeba uzyc trochę zwojów pszukać sprawdzić, ale nie chujtam jebniemy newsa na miarę foliarzy...
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-11-19, 23:16 5
hellbwoi napisał/a:

widzę też mają magów i palladynów...

akurat wolne media to chujowe zrodlo czegokolwiek... i też pierdolą kocopoły, ma ktoś link do jakiegoś knkretu bo nie chce mi się p o szwabsku tera czytać...
i też takie pierdolnie, że nikt nie pisze, die zeit pisze, pewnie inne gazety tez ale to trzeba uzyc trochę zwojów pszukać sprawdzić, ale nie chujtam jebniemy newsa na miarę foliarzy...



A słyszałeś o tym w tvp, polsacie, tvn? Słyszałeś o protestach również w Danii i wycofaniu się parlamentu z paru durnych ustaw covidowych, po 9 dniach otaczania jego siedziby? Nie, bo coś przebąknie parę mediów na ostatnich stronach małym druczkiem, ale oczywiście każdy śledzi po kilka h, bo ma na to czas. Ewidentnie takie tematy są zamiatane pod dywan, żeby więcej ludzi się nie buntowało, no chyba, że chodzi o tak ważny temat jak wyskrobanie dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2020-11-20, 1:11
adi_k0 napisał/a:

Kto ci zabrania protestów, unia??? "jebana praworządność"? Pokaż mi drugi kraj, oprócz jakiś bantustanów z trzeciego świata, którego premierem jest gość z wyrokiem? LOL, dopóki takie ameby będą zamieszkiwać te ziemie to nie będzie tu dobrze.



Faktycznie, jprld amebą to jesteś ty(sprcjalnie z malej litery bo szacunku dla głupoty nie mam za grosz) mc pisał o sposobie traktowania demonstrantów w emiratach niemieckich i u nas a nie że mu unia protestować zabrania. Zrób coś ze swoim życiem, nie wiem... czytać ze zrozumieniem chociażby się naucz bo jak narazie to tylko tlen marnujesz.
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-11-20, 8:39
Strielok1 napisał/a:

Faktycznie, jprld amebą to jesteś ty(sprcjalnie z malej litery bo szacunku dla głupoty nie mam za grosz) mc pisał o sposobie traktowania demonstrantów w emiratach niemieckich i u nas a nie że mu unia protestować zabrania. Zrób coś ze swoim życiem, nie wiem... czytać ze zrozumieniem chociażby się naucz bo jak narazie to tylko tlen marnujesz.



A co w tym dziwnego ? U nas zawsze policja się pierdoli z powodu historii, obawiają się porównań do formacji z której się prewencja wywodzi czyli ZOMO Na zachodzie nigdy nie mieli takiego problemu. Kiedyś kibolowi legii się trochę zapomniało że nie jest w Polsce i w Madrycie oblał policjanta wodą, dostali taki wpierdol że kilku skończyło ze złamaniami w szpitalu
Zgłoś