18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
Halman 2019-10-22, 10:17 1
tobie też przydał by się wpierdol za to XD
Zgłoś
Avatar
ivinnie 2019-10-22, 10:18 7
Trochę przegieli z tym skazaniem polityków na 9-13 lat więzienia za zorganizowanie referendum niepodległościowego xD - kurła 9 lat w sumie za nic konkretnego, bo i tak było ono nielegalne.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-10-22, 10:23 15
Niech policja napierdala i to mocno. Swoja droga wystarczy wejść na śląskie i kaszubskie fora i poczytać jak sie zjeby gotuja. Juz by chcieli własne państwo zakładać zwłaszcza śląskie pyry.
Zgłoś
Avatar
Japiszon 2019-10-22, 10:25 73
chuj w to.
w Polsce jest łamana demokracja !
Zgłoś
Avatar
Adolfik123 2019-10-22, 10:25 19
poligon6 napisał/a:

wystarczy wejść na śląskie i kaszubskie fora i poczytać jak sie zjeby gotuja. Juz by chcieli własne państwo zakładać zwłaszcza śląskie pyry.



MI się wydaje, że jest to na zlecenie niemiec, odłącz się od polski, a później już prosta droga do włączenia tych terenów do 4tej rzeszy
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-10-22, 10:39 16
Adolfik123 napisał/a:

MI się wydaje, że jest to na zlecenie niemiec, odłącz się od polski, a później już prosta droga do włączenia tych terenów do 4tej rzeszy



Prawda jest taka że śląskie pyry nadstawia dupy każdemu kto im obieca niezależnoć. Czy to bedzie Niemiec, Kurwin, socjaliści...
Zgłoś
Avatar
hanney 2019-10-22, 11:34 3
Przecież to socjaliści protestują weźcie popcorn i się cieszcie Sadolunie i Sadolki
Zgłoś
Avatar
Adolfik123 2019-10-22, 11:44 6
Czyli socjalistów lać można, ale gdyby wolnościowcy to byłoby HURR DURRR policja leje ludzi xD
hanney napisał/a:

Przecież to socjaliści protestują


Zgłoś
Avatar
castagir 2019-10-22, 11:47 6
Za bicie jebany lewackich nierobów - zawsze piwo!

poligon6 napisał/a:

Prawda jest taka że śląskie pyry nadstawia dupy każdemu kto im obieca niezależnoć. Czy to bedzie Niemiec, Kurwin, socjaliści...



Nie zapominaj o Czechach, bo pepikom w historii też opierdalali kiełbachy.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-10-22, 11:48
Od czasów generała franka mało się tam zmieniło.... A nie wróć teraz do socjalistów nie strzelają a tylko pałką po nerkach okłady zapodają....
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2019-10-22, 11:50 2
Adolfik123 napisał/a:

MI się wydaje, że jest to na zlecenie niemiec, odłącz się od polski, a później już prosta droga do włączenia tych terenów do 4tej rzeszy



odłączyć ich w pizdu, zamknąć granice i czekać na rozwój wydarzeń, kto pierwszy położy na śluńsku rękę.

oni nigdy nie czuli się Polakami, ciągnie ich do cioci Merkel.
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-10-22, 11:51 4
Jak to co na to UE? No przecież w Polsce i na Węgrzech praworządność jest łamana, i powrót do śreniowiecza, to jest temacik jak lodzik dla eurokratów, nie jakieś tam katalońce sratalońce

poligon6 napisał/a:

Prawda jest taka że śląskie pyry nadstawia dupy każdemu kto im obieca niezależnoć. Czy to bedzie Niemiec, Kurwin, socjaliści...



Zagadkowym jest, dlaczego germanożercza władza komunistyczna nie rozprawiła się z czynnikiem niemieckim na opolszczysźnie równie zdecydowanie, jak w Dolnośląskiem. W sensie, jakieś wytłumaczenie jest. A mianowicie, Opolskie jest rejonem kulturowym granicznym pomiędzy górnym a dolnym śląskiem. Zasadniczo nie można się dopierdolić do Górnego śląska, są to chłopcy i dziewczyny na schwał, mimo swoich gwarowych dziwactw bardzo patriotycznie nastawieni. Problem się zaczyna się tutaj, w opolskiem. Urodziłem się w tym województwie jako trzecie pokolenie osadnictwa powojennego, i dość by tu powiedzieć, że nie czuję się jak u siebie. De facto tylko Opole i Nysa to skupiska zadeklarowanych polaków w regionie. Gdzie indziej nie spojrzysz, szwabia... Komuchy potraktowały ten region jako szarą strefę, i szwaby na tym skorzystały. Sytuacja wygląda tutaj w dużej mierze jak we Lwowie 1919. Polacy w miastach, dzicz na wioskach wokół z roku na rok jest coraz to gorzej.
Zgłoś
Avatar
Adolfik123 2019-10-22, 11:53 1
Kristoff napisał/a:

oni nigdy nie czuli się Polakami, ciągnie ich do cioci Merkel.



Wiem, mam kolegę z siemianowic, anty polak - w chuj ich ciągnie do niemców
Zgłoś
Avatar
FaFters 2019-10-22, 12:09 2
Ale jesteśmy zacofani na tle europy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie