18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zgodnie z nowym prawem na terenie wielkiejniegdyś Brytanii, za udostępnianie filmików zawierających przemoc, lub za nieprzychylne komentarze, niezależnie od intencji, możesz wylądować w pierdlu.

foxnews.com/world/uk-government-warns-think-before-you-post-amid-threa...

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
alucard321 2024-08-14, 21:21
gucio_gu napisał/a:

Nie widać,to zimna suka frajer z Ciebie



Odezwij się, jak nawiążesz jakąś bliższą znajomość z jakąś kobietą. Biologiczną kobietą.
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-08-15, 0:32 1
Jestem fanem naszej cywilizacji. Biedna ona. i zanikająca, opiera się na 3 fundamentach: po pierwsze sposobie myślenia o tym, jak wytłumaczyć 'działanie świat a' ('grecka filozofia'),po drugie jak sprawić, żeby ludzie w skupiskach większych niż paleolityczne, mieli uregulowane relacje między sobą , kontrolowane przez jednostki 'godne zaufania' (prawo rzymskie), i wreszcie, po trzecie żeby kiedy coś w tym systemie coś jebnie, żeby nie wytłuc wszystkich naokoło (i siebie przy okazji) - chrześcijaństwo. To działało zajebiście, biorąc pod uwagę, że praktycznie wszystko, dzięki czemu możemy prowadzić swój tryb życia, zawdzięczamy tej właśnie, a nie innej cywilizacji . W latach 50tych ubiegłego wieku wszystkie te fundamenty (tak naprawdę każdy z nich osobna wcześniej), zaczęły być zaciekle atakowane . W sposób zorganizowany ze strony sowietów , potem w oczywisty sposób pałeczkę przejęły pseudo 'oddolne' nurty' typu 'antykolonializm' , "antifa ', " "blm',, w Polsce kilkadziesiąt lat później KOD , "unia europejska" pod pseudo-przewodnictwem rudego niemca z polskim paszportem i cała reszta tego gówna. Tak czy inaczej uważam tych ludzi za wrogów swoich i mojej rodziny, i czułbym się bezpieczniej, gdyby zostali publicznie powieszeni .
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-08-15, 14:18 1
Ale oni mają spierdolone prawo w tej małej brytanii
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-08-16, 3:42
Kurwa ale wstyd ja bym zrezygnował jak bym miał wykonać takie polecenie wstyd dla policjanta.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-08-16, 21:00
Niesamowite. Monty Python w rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-21, 17:20
Zasysacz napisał/a:

Kurwa ale wstyd ja bym zrezygnował jak bym miał wykonać takie polecenie wstyd dla policjanta.



Nasi w czasach Covidu nie byli lepsi. Jakby chujom kazali strzelać ludziom w tył głowy to pewnie co dziesiąty by tylko zapytał ile razy ma strzelić.
Nie masz ambicji, idź do policji
Zgłoś