18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zgodnie z nowym prawem na terenie wielkiejniegdyś Brytanii, za udostępnianie filmików zawierających przemoc, lub za nieprzychylne komentarze, niezależnie od intencji, możesz wylądować w pierdlu.

foxnews.com/world/uk-government-warns-think-before-you-post-amid-threa...

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-08-13, 19:33
Halman napisał/a:

kolejna w kolejce już czeka orwellowska myślozbrodnia...



Będziesz siedział to kwestią czasu rasisto

[ Dodano: 2024-08-13, 19:34 ]
Będziesz siedział rasisto halman
Zgłoś
Avatar
PJakPapier 2024-08-13, 20:35 1
killua napisał/a:

i trafilbys do wiezienia zamiast na noc to na parę lat.



A w więzieniu Ci co pamiętają filmik z brytyjską klawiszką 😁 miłoby spędzili czas!
Zgłoś
Avatar
laska - mosquito 2024-08-13, 20:55 1
Już kurwa widze jak wpadają w dzielnice ciapatych i ich aresztują xD
Zgłoś
Avatar
Masterp326 2024-08-13, 21:20 1
Świat sie kurwa kończy
Zgłoś
Avatar
BaoBaoBaab 2024-08-13, 23:22 3
Czyli mogę se założyć konto typowego brytola, przenieść VPNem do uk, wypisywać głupoty a oni będą jeździć po wyspach i szukać winnego?
Zgłoś
Avatar
Pedalski_Wlamywacz_2 2024-08-13, 23:37 5
Ja nie potrafię zrozumieć skąd w ludziach tyle debilnego ślepego posłuszeństwa? Przecież każdy system można by obalić jeśli tylko się chce. Jak to możliwe że pare osób wprowadza chore prawa, pomyły a reszta z uśmiechem na ustach je realizuje? Kiedyś wierzyłem w ludzi ale dzisiaj uważam ich za bezmózgą szara mase. Mają to na co zasłużyli, bezsilność, wyuczona bezradność i nadgorsze to właśnie bezmyślne posłuszeństwo. Żaden dyktator nie mógł by realizować swoich fantacji gdyby nie debile którzy go słuchaja. Strasznie to smutne...
Zgłoś
Avatar
spawarka_inwertorowa 2024-08-14, 0:08 1
komunisci z eu
Zgłoś
Avatar
kantdupy 2024-08-14, 0:15 4
kris1978 napisał/a:

Nie wolno udostępniać filmów zawierających przemoc, lub nieprzychylne komentarze. Ja pierdolę, kiedy zajmą się tymi co są powodem powstawania takich filmów? Kiedy cofną się mentalnie o 500 lat i zrozumieją, że ciapaty to nie człowiek a zwierzę z czarną skórą to małpa?


tyle że tam już ciapaci i rzymianie są w rządzie i ustalają swoje prawa. rodowici brytole za chwile będą w mniejszości i dostają wpierdol w biały dzień. jak któremuś się nie podoba to zaraz mandat albo areszt i wpierdol. może taka karma z kolonie przez te setki lat. należy się tym kurwiom za Jałte. Jebał pies całą tą brytanie, francje i niemcy. POLSKA BEZ BRUDASÓW!!!
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-08-14, 0:33
takie rzeczy w emiratach . Tu jest Polska
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-08-14, 6:42
Hahaha, leki czy może wziąć na sen, na lęk, na życie... I siedzi i pisze tylko na tym internecie potem wielki znafca życia
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-08-14, 7:07 2
alucard321 napisał/a:

Widać, że jej jest głupio.



Widać też, że jest głupia , swoją drogą anglia mocarstwo podbijające cały świat, rabujące na potęgę (w tym nasze Polskie złoto) teraz "połyka karmę" za te bestialstwa których się dopuściło na przestrzeni wieków. Pies im mordę lizał , kot ich drapał o koń ich ru...ł......
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-08-14, 7:16
Lek na życie brzmi całkiem ciekawie. Zastanawiam się jak miałaby działać taka tabletka;)
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-14, 11:39
Pedalski_Wlamywacz_2 napisał/a:

Ja nie potrafię zrozumieć skąd w ludziach tyle debilnego ślepego posłuszeństwa? Przecież każdy system można by obalić jeśli tylko się chce. Jak to możliwe że pare osób wprowadza chore prawa, pomyły a reszta z uśmiechem na ustach je realizuje? Kiedyś wierzyłem w ludzi ale dzisiaj uważam ich za bezmózgą szara mase. Mają to na co zasłużyli, bezsilność, wyuczona bezradność i nadgorsze to właśnie bezmyślne posłuszeństwo. Żaden dyktator nie mógł by realizować swoich fantacji gdyby nie debile którzy go słuchaja. Strasznie to smutne...



Bo my ludzie to trochę lemingi. Ale murzyn to leming i do tego małpa :/
Zgłoś
Avatar
killua 2024-08-14, 11:43 1
PJakPapier napisał/a:

A w więzieniu Ci co pamiętają filmik z brytyjską klawiszką 😁 miłoby spędzili czas!



Pani Klawszka juz nie jest taka zadowolona raczej.
Zgłoś
Avatar
MonkOfDoom 2024-08-14, 12:14 1
Jprdl, to sie na prawdę dzieje! Niezłe jaja z wolności.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie