18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Zgodnie z nowym prawem na terenie wielkiejniegdyś Brytanii, za udostępnianie filmików zawierających przemoc, lub za nieprzychylne komentarze, niezależnie od intencji, możesz wylądować w pierdlu.

foxnews.com/world/uk-government-warns-think-before-you-post-amid-threa...

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-13, 14:50 1
Rozchędażacz napisał/a:

...za udostępnianie filmików zawierających przemoc, lub za nieprzychylne komentarze, niezależnie od intencji, możesz wylądować w pierdlu.


Za wzywanie do przemocy, idioto, a nie za udostępnianie filmików z przemocą. Skąd się biorą tacy debile, którzy nie sprawdzą, a produkują i rozpowszechniają takie fejki?
I zanim jakiś pryszczaty kretyn napisze "to nie fejk, lewaku, bo przecież filmik jest prawdziwy!", odpowiem mu z góry - publikowanie autentycznego nagrania z fałszywym opisem to fejk. Dezinformacja. Wprowadzanie w błąd. Zrozumieli, kurwa?
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-08-13, 14:57
Nie lubię patrzeć na policję, pobiłem się z żoną ta zadzwoniła tamci mnie wywieźli do lasu bez butów i spodni i tak zostawili,
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-13, 15:00 1
Siriuz napisał/a:

Ja podejrzewam, że wszystkie państwa Europy mają się skończyć, żeby komunistyczna federacja EU mogła wjechać i przejąć schede.


Zapomniałeś dodać, że w Federacji Kacapskiej to nie do pomyślenia, bo tam panuje prawdziwa wolność.
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2024-08-13, 15:19 7
TwójCzarnyPan napisał/a:

Za wzywanie do przemocy, idioto, a nie za udostępnianie filmików z przemocą. Skąd się biorą tacy debile, którzy nie sprawdzą, a produkują i rozpowszechniają takie fejki?
I zanim jakiś pryszczaty kretyn napisze "to nie fejk, lewaku, bo przecież filmik jest prawdziwy!", odpowiem mu z góry - publikowanie autentycznego nagrania z fałszywym opisem to fejk. Dezinformacja. Wprowadzanie w błąd. Zrozumieli, kurwa?



Zamknij pysk i nie szczekaj.
wpolityce.pl/swiat/701780-brytyjska-policja-zapowiada-aresztowania-mus...
x.com/EndWokeness/status/1821221047204536760?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwc...
Zgłoś
Avatar
specjal01 2024-08-13, 15:22 1
Wczoraj oglądałem film i tam zamordowali człowieka. Aktorów też aresztują?...
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-13, 15:26 1
Jebana Upadła Brytania.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-08-13, 15:31
akurat niedługo lecę do Londynu, to się wjebałem xD
Zgłoś
Avatar
saves 2024-08-13, 16:52 3
Lata temu pisałem, że Breivikowi to jeszcze będą pomniki stawiać.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-13, 17:19
Rozchędażacz napisał/a:

Zamknij pysk i nie szczekaj.



W dupę se wsadź pisiarskie wPotylicę i twity przyjebów.
Z linku, który sam wrzuciłeś pod filmem:

"...warned against "publishing or distributing material which is insulting or abusive which is intended to or likely to start racial hatred. So, if you retweet that, then you’re republishing that and then potentially you're committing that offense [incitement to racial hatred]."

Czyli: ostrzegł przed publikowaniem lub rozpowszechnianiem obraźliwych materiałów, których celem jest wywołanie nienawiści rasowej. Więc jeśli takie coś udostępniasz, popełniasz przestępstwo nawoływania do nienawiści rasowej.

Jak jesteś zbyt tępy żeby zrozumieć to zdanie, to wytłumaczę, jak debilowi: Jeśli udostępniasz materiał z opisany "Czarnuchy rozpierdalają nasze miasto, powinni zostać zlikwidowani" to popełniasz przestępstwo, obojętnie co to był za materiał i kto jest autorem wpisu. A jeśli udostępniasz to samo z opisem "zamieszki w naszym mieście" to nie.

Zrozumiał? To zamknij pysk i nie szczekaj. I przeproś swego czarnego pana.
Zgłoś
Avatar
gre.g 2024-08-13, 17:24 1
Ja pierdolę Wielka Brytania stała się państwem totalitarnym.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-08-13, 17:30 1
Czyli brytyjskie zdebilnienie ma się dobrze i szybko rośnie 😉
Zgłoś
Avatar
LejBrudasa 2024-08-13, 17:35 4
Rodzina kurewska wywodząca się z niemieckich Żydów ładnie rozprawiła się z rdzenną populacją. Czarni są nietykalni. Mogą nasrać na białego i jeszcze dostaną za to nagrodę. Ty napiszesz komentarz z zakazanym słowem jak "murzyn" i idziesz siedzisz. Jebać wszystkich księżulków rodziny kurewskiej z Harrym i innymi pedałami na czele.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-13, 17:53 1
alucard321 napisał/a:

Widać, że jej jest głupio.



A po robocie, z dwoma chujami w mordzie jakoś jej nie jest głupio.
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-08-13, 18:25
Coś mi tu nie pasi. Weszli do sobie mieszkania, aresztują typa od tak? Policjantka ładna, może aktorka. Żona kolesia nic nie mówi, pewnie doniosła, albo to fejk.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-13, 18:47 2
Widzę że angole doganiają rosję pod względem "wolności słowa"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie