18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zgodnie z nowym prawem na terenie wielkiejniegdyś Brytanii, za udostępnianie filmików zawierających przemoc, lub za nieprzychylne komentarze, niezależnie od intencji, możesz wylądować w pierdlu.

foxnews.com/world/uk-government-warns-think-before-you-post-amid-threa...

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-13, 12:03
jebac ten hitlerowski kraj, pomników hitlera niech postawią trochę albo świątyń adolfa niech zrobią parę i modlą się do niego
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-08-13, 12:04
Bul_od_bytu napisał/a:

Lewacka wolność słowa polega na tym, że wolno używać słów, które są dozwolone. Komuna wraca w takim tempie, że jeszcze załapiemy się na obozy jak w Korei Północnej
Co za pech. Człowiek urodził się w komunie i w niej umrze



Z jednej strony Kalergi/Spinelli a z drugiej muzułmańska hidżra.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-08-13, 12:07 4
Orwell to przewidywał już w 1984. Spóźnili się o 40 lat.
Lenin i Stalin też zaczynali od wolności słowa. Potem mordy , głód ponad 100mln ofiar samego komunizmu na świecie. Polecam Archipelag Gułag , zobaczycie ile tam analogii do dzisiejszego świata zachodniego.
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2024-08-13, 12:16 2
Jakby do mnie przyjechała taka policjantka za taką głupotę to bym jej powiedział zrób mi loda i wypierdalaj xddd
Zgłoś
Avatar
killua 2024-08-13, 12:17 4
Jim_Carrey napisał/a:

Jakby do mnie przyjechała taka policjantka za taką głupotę to bym jej powiedział zrób mi loda i wypierdalaj xddd



i trafilbys do wiezienia zamiast na noc to na parę lat.
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-08-13, 12:30 11
Jak świat długi i szeroki to wszędzie w policji te same przygłupy i pachołki partii. Lepiej mieć córkę kurwę niż syna policjanta
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-08-13, 12:36 4
A kto ocenia, że dana wypowiedź to hatespeech? specjalny zespół policjantów. jakiś ziomek przed kompem ze słuzby, która potrafi klękać na ulicy przed murzynami subiektywnie będzie decydował co miałem na mysli w intenrecie. UK to failed state. Niech płoną.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-08-13, 12:51 2
Siriuz napisał/a:

Ja podejrzewam, że wszystkie państwa Europy mają się skończyć, żeby komunistyczna federacja EU mogła wjechać i przejąć schede.
W Kanadzie się zaczęło, tam chyba jako pierwsi wprowadzili takie prawo.



Zgadzam się:

en.wikipedia.org/wiki/Kalergi_Plan
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-13, 12:58 8
Nie wolno udostępniać filmów zawierających przemoc, lub nieprzychylne komentarze. Ja pierdolę, kiedy zajmą się tymi co są powodem powstawania takich filmów? Kiedy cofną się mentalnie o 500 lat i zrozumieją, że ciapaty to nie człowiek a zwierzę z czarną skórą to małpa?
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-08-13, 13:01 1
Do mnie będą musieli wysłać trochę więcej psów, bo nie prędko skończy mi się amunicja w szafie
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-13, 13:01 1
Dlatego popierdoliłem różne media społecznościowe maile itp mam protonmail i Element do pisania ze znajomymi a jak już pisać obraźliwe rzeczy to trza sie zabezpieczać, puki co na razie nam taka sytuacja chyba nie grozi a tu na sadolu czuje się bezpiecznie gdyż 99% użytkowników tutaj jest popierdolona Więc gdyby było tak tu u nas w Polsce to zgaduje że ta strona miała by przejebane hehe

[ Dodano: 2024-08-13, 13:04 ]
A tak serio, grubo w chuj gdzieś czytałem że w kanadzie protestującym blokowali konta bankowe.
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-13, 13:06
@Halman: Świetna książka. Czytałem ze 3 razy.
A materiał meksyk że brak słów.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-13, 13:53 1
a ja uważam, że mu się należy za produkowanie się na facebooku... powinien posiedzieć parę lat, to by więcej gówna nie używał, pierdolicie o inwigilacji, a sami wszystkie informacje o sobie podajecie dobrowolnie i jeszcze się cieszycie, że ktoś to czyta...
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-13, 13:57 1
winters506 napisał/a:

Cóż, zatem to Emirat Brytyjski urzeczywistnia orwellowski świat wprost z dzieła "1984". Kiedy pojawi się policja religijna, jak myślicie?



Już jest, tylko jeszcze w tunelach podziemnych.
HWDPolice London-kalifat, fuckermather stupid whore.
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2024-08-13, 14:23 3
killua napisał/a:

i trafilbys do wiezienia zamiast na noc to na parę lat.



Na parę lat? Hahahaha ciagnij tam koledze z drogówki policyjny piesku xd
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie