18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Policja schodzi na psy...
hellbwoi • 2021-03-09, 15:44
Starszy aspirant Narkotyki w natarciu...

Cytat:

Policja używa sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Nagrywający chcąc ustąpić miejsca przejeżdża za sygnalizator nadający sygnał czerwony. A tutaj niespodzianka. Policjanci użyli sygnałów aby rzekomo zatrzymać nagrywającego za przepaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej. Co okazało było nieprawdą ... więcej na filmie.



Zgłoś
Avatar
kooloo 2021-03-09, 19:34 6
ellsworth napisał/a:

Pisowska ubecja tylko do tego jest zdolna, a jak ma zatrzymać kogoś kto na prawdę ucieka samochodem to są bezradni jak dzieci. Żywię głęboką pogardę dla tej formacji ucisku, która od roku jedyne co robi to wpierdala mandaty babciom za siedzenie na ławkach w parku i robi naloty na ludzi, którzy próbują utrzymać przy życiu swoje biznesy!



a ty kurwa co syn radnego z PO ze nagle cie zaczeli zle traktowac , bo ja z zadnej opcji i kurwa nie widze najmniejsze roznicy kto jest u wladzy psy sa hujowe jak byly w kontakcie ze zwyklym czlowiekiem
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2021-03-09, 19:38 4
Ale jaja XD niedługo policjant będzie czekać za rogiem i straszyć ludzi - kto rzuci soczystą "kurwą" temu mandacik, drugi bez munduru podbiegnie, ściągnie wam maskę i cyk drugi mandacik do kolekcji.
Zgłoś
Avatar
S................e 2021-03-09, 19:45 4
kooloo napisał/a:

a ty kurwa co syn radnego z PO ze nagle cie zaczeli zle traktowac , bo ja z zadnej opcji i kurwa nie widze najmniejsze roznicy kto jest u wladzy psy sa hujowe jak byly w kontakcie ze zwyklym czlowiekiem



Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-03-09, 19:47 6
kooloo napisał/a:

a ty kurwa co syn radnego z PO ze nagle cie zaczeli zle traktowac , bo ja z zadnej opcji i kurwa nie widze najmniejsze roznicy kto jest u wladzy psy sa hujowe jak byly w kontakcie ze zwyklym czlowiekiem



TYLKO za tego rządu odpiwerdalają takie akcje jak gonienie babć po parkach. Za żadnej też włądzy nie wpadali w 20 chłopa do restaruracji jako obstawa sanepidu, tylko sanepid sam chodził, więc weź nie pierdol, bo to wszystko dzieje się z politycznego nadania tych pisowskich kurew.
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2021-03-09, 19:52 2
Jak jechali jak stali.
Ale jak chcieli cię zatrzymać jak stałeś. Wyłudzacze kartka długopis i skarga przez jakis czas będzie miał zamrożone dodatki to przemyśli jaką jest mendą
Zgłoś
Avatar
chmiel_9191 2021-03-09, 19:54 1
Nie masz pojecia co to sarkazm kmiocie? Proponuje zapoznac sie z definicja i odwolac sie ponownie do komentarza, bo to jest wlasnie kurwa sarkazm. Jebac takie paly.
razak napisał/a:

nie zesraj sie chujozo

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-03-09, 20:39
Dla pocieszenia podpowiem, że tak tuż po 45 urodzinach będą na zasłużonej emeryturze.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-03-09, 20:46
razak napisał/a:

nie zesraj sie chujozo



A ty kurwa taki tępy jesteś czy udajesz?
Zgłoś
Avatar
rchemik 2021-03-09, 20:54 3
I to jest właśnie różnica w POLICJI
w normalnym kraju to przestępca cyka się przy policji
u nas normalny obywatel musi się cykać .
BTw. w samej rozmowie słychać jak wręcz narzucają się i próbują wywrzeć presję na bogu ducha winnej osobie. Banda jebanych pisowców.
Zgłoś
Avatar
obiektywnie 2021-03-09, 21:21
mateusz165 napisał/a:

I jak normlany obywatel tego kraju ma szanować tych pseudo policjantów. Na każdym kroku filmiki z "udanymi interwencjami" super wyćwiczonych "komandosów" z policji nie strzelaj w instrybutor i tyle:D



NIe do końca tak to tutaj wygląda.

Psy z niewiadomych przyczyn coś odjebały, może przez pomyłkę, może sami brali jakieś narkotyki, chuj wie.

Ale kierowca skończona pizda, z głosu taki mizerny z charyzmą niczym aktor Klanu.

Sam bym mu mandat zajebał za to że nie potrafi się bronić. Tym bardziej że pajac ma kamerę.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2021-03-09, 21:40
obiektywnie napisał/a:


Ale kierowca skończona pizda, z głosu taki mizerny z charyzmą niczym aktor Klanu.
Sam bym mu mandat zajebał za to że nie potrafi się bronić. Tym bardziej że pajac ma kamerę.



Aleś mu dojebał, mój ty kogucie!

Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-03-09, 21:49
mateusz165 napisał/a:

I jak normlany obywatel tego kraju ma szanować tych pseudo policjantów. Na każdym kroku filmiki z "udanymi interwencjami" super wyćwiczonych "komandosów" z policji nie strzelaj w instrybutor i tyle:D



Przez spektrum filmików na WWW nic nie masz możliwości ocenić... Jedynie możesz obserwować trendy w propagandzie.
Zgłoś
Avatar
panar3 2021-03-09, 23:10
Asuritta napisał/a:

Oni nie są do służenia tylko ochrony i łapania bandziorów politycy powinni nam służyć, myślisz pojęcia... ja czekam jak obalą policje zacznę kraść i mordować faceci kobiety dzieci jeden chuj sami tego chcecie pozbywając się policji mylicie pojęcia i każdego do jednej szufladki wkładacie róbcie dalej chwdp JP (jesteś pedałem i podaj %) Narazie dzieki policji nie mogę ale chętnie bym chciał takich zdrajców wystrzelać jak pis po psl sld konf. n lewica kukiz petru wszystkich dziękuje że jest policja bo bym zrobił coś czego nie chce a chce



Weź ryj zamknij bo muchy lecą. W duoie jesteś to gówno widzisz, Jaka Policja? Milicja na usługach złodziei i bandytów z Wiejskiej i Post UB, Gdzie jest Ustawa o Policji - w psiej dupie. Jak można być psem w tym kraju?! Lepiej własne jaja odgryźć publicznie - mniejszy wstyd, kurwa. Sorry Admin - poniosło mnie.
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-03-09, 23:49
To sadistic czy gorzkie żale ?
Zgłoś
Avatar
svenio 2021-03-10, 6:39
He he kiedyś pytali pił Pan coś teraz pytają brał Pan narkotyki społeczeństwo się rozwinęło dogania dziki zachód
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie