18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Policja schodzi na psy...
hellbwoi • 2021-03-09, 15:44
Starszy aspirant Narkotyki w natarciu...

Cytat:

Policja używa sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Nagrywający chcąc ustąpić miejsca przejeżdża za sygnalizator nadający sygnał czerwony. A tutaj niespodzianka. Policjanci użyli sygnałów aby rzekomo zatrzymać nagrywającego za przepaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej. Co okazało było nieprawdą ... więcej na filmie.



Zgłoś
Avatar
Pandemio-psychoza 2021-03-09, 15:57 38
Znowu jakiś "psi wytrysk" dręczy ludzi zamiast im służyć?
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2021-03-09, 15:59 23
Szukali chuja do dupy.
No dziurę trzeba załatać.... budżetową
Od pewnego czasu wszystkie mandaty wynoszą pińcet
Zgłoś
Avatar
mateusz165 2021-03-09, 16:02 70
I jak normlany obywatel tego kraju ma szanować tych pseudo policjantów. Na każdym kroku filmiki z "udanymi interwencjami" super wyćwiczonych "komandosów" z policji nie strzelaj w instrybutor i tyle:D
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-03-09, 16:20
Pandemio-psychoza napisał/a:

Znowu jakiś "psi wytrysk" dręczy ludzi zamiast im służyć?



Oni nie są do służenia tylko ochrony i łapania bandziorów politycy powinni nam służyć, myślisz pojęcia... ja czekam jak obalą policje zacznę kraść i mordować faceci kobiety dzieci jeden chuj sami tego chcecie pozbywając się policji mylicie pojęcia i każdego do jednej szufladki wkładacie róbcie dalej chwdp JP (jesteś pedałem i podaj %) Narazie dzieki policji nie mogę ale chętnie bym chciał takich zdrajców wystrzelać jak pis po psl sld konf. n lewica kukiz petru wszystkich dziękuje że jest policja bo bym zrobił coś czego nie chce a chce
Zgłoś
Avatar
gorczański 2021-03-09, 16:23 3
O ty kurwa piracie drogowy, Ty.
Jak jechali, jak stali! xD
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-03-09, 16:38
"panowie, panowie, panowie" dobrze, że nie władzuchno najukochańsza. Co za pizda jebana. Wcale się nie dziwię, że milicjanty robią sobie jaja z takich frajerów - "brał jakieś narkotyki?"
Zgłoś
Avatar
zeus6 2021-03-09, 16:43 1
Ciesz sie że nie masz zarzutu za czynną napaść na funkcjonariusza.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2021-03-09, 16:56
Mo to pachnie urazem psychicznym do służb mundurowych oraz nerwicą lękową przy konieczności kierowania pojazdem co praktycznie uniemożliwia podjęcie mi pracy w celu utrzymania siebie i/czy rodziny.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-03-09, 17:07 24
Asuritta napisał/a:

Oni nie są do służenia tylko ochrony i łapania bandziorów politycy powinni nam służyć, myślisz pojęcia... ja czekam jak obalą policje zacznę kraść i mordować faceci kobiety dzieci jeden chuj sami tego chcecie pozbywając się policji mylicie pojęcia i każdego do jednej szufladki wkładacie róbcie dalej chwdp JP (jesteś pedałem i podaj %) Narazie dzieki policji nie mogę ale chętnie bym chciał takich zdrajców wystrzelać jak pis po psl sld konf. n lewica kukiz petru wszystkich dziękuje że jest policja bo bym zrobił coś czego nie chce a chce



Psy mają służyć wiernie społeczeństwu. To nie praca tylko służba za którą wszyscy płacimy.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-03-09, 17:37
przejechał na czerwonym czy nie? Proste
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-03-09, 18:23 14
Pisowska ubecja tylko do tego jest zdolna, a jak ma zatrzymać kogoś kto na prawdę ucieka samochodem to są bezradni jak dzieci. Żywię głęboką pogardę dla tej formacji ucisku, która od roku jedyne co robi to wpierdala mandaty babciom za siedzenie na ławkach w parku i robi naloty na ludzi, którzy próbują utrzymać przy życiu swoje biznesy!
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-03-09, 18:48 4
Za jazdę bez podświetlenia czesci tablicy powinni mu zabrac lejce. To jest elementarna wiedzą. Zawsze przed rozpoczęciem jazdy należy sprawdzić z tyłu zarówki nad tablica.
Zgłoś
Avatar
razak 2021-03-09, 18:52 26
pro_avenger napisał/a:

Za jazdę bez podświetlenia czesci tablicy powinni mu zabrac lejce. To jest elementarna wiedzą. Zawsze przed rozpoczęciem jazdy należy sprawdzić z tyłu zarówki nad tablica.



nie zesraj sie chujozo
Zgłoś
Avatar
prezio87 2021-03-09, 18:52 2
no trzeba zapchać dziurę budżetową jak pinokio rozjebał z kaczką gospodarkę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie