18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
samolot1993 2014-02-15, 11:47 25
Metoda na cwaniaczków:
akcja 0:54

Zgłoś
Avatar
Galian 2014-02-15, 11:48 2
@up patologiczne jest chociażby to że te prymitywy siedzą pijane na ławkach i drą swe nieskażone myśleniem mordy. Ewentualnie wpierdolą Ci bo kibicujesz innemu klubowi/ nie kibicujesz wcale. Właściwie im to obojętne, bo po prostu chcą Ci wpierdolić, no może czasem jeszcze telefon i portfel zajebać.
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-02-15, 11:51
Galian napisał/a:

@up patologiczne jest chociażby to że te prymitywy siedzą pijane na ławkach i drą swe nieskażone myśleniem mordy. Ewentualnie wpierdolą Ci bo kibicujesz innemu klubowi/ nie kibicujesz wcale. Właściwie im to obojętne, bo po prostu chcą Ci wpierdolić, no może czasem jeszcze telefon i portfel zajebać.



A mi się wydaje, że masz wypaczony pogląd na kibiców, lub jak kto woli "kiboli". Jakoś jeżdże na mecze dośc często i jakoś mało który to taki typowy "drech jp 100%". Mało tego, czasami przed meczem lub po meczu można z takimi z kulturą pogadać. Bo spora część to ludzie po studiach, z rodziną i dziećmi.
Nie utożsamiaj prymitywów na ławce z browarem w łapie, którzy tylko dla lansu założyli bluzę z naszywką klubu a na meczu nigdy nie byli, z kibicami.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-02-15, 11:56
AleMasakra napisał/a:

Ciekawi mnie dlaczego, podczas gdy inne dyscypliny wywołują raczej pozytywne emocje, wokół piłki nożnej jest taki syf. Buractwo, chamstwo, ćwierć inteligentni kibice potrafiący zabić za doping przeciwnej drużyny, spedaleni piłkarze zarabiający niebotyczne kwoty, afery, korupcja, skorumpowany zarząd. Ogromne środki publiczne przeznaczane na jakby nie było jedną z wielu dyscyplin sportowych dziwi tym bardziej w naszym kraju, gdzie osiągnięć w piłce nie mamy żadnych, za to w innych konkurencjach owszem. Nawet sporty walki, którymi się zajmuję, oparte nie jako na agresji nie wywołują takich negatywnych emocji. Nie słyszałem żeby na gali MMA doszło do starć między kibicami. Nie że bym miał coś do samej piłki nożnej, ot gra zespołowa jakich wiele, sam biegałem za piłlką jako dziecko. Natomiast odraża mnie ta cała otoczka, która sie wokół piłki wytworzyła, a która ze sportem ma nie wiele wspólnego.



Bo piłka nożna to był sport skierowany w stronę klasy robotniczej, aby dostarczyć im rozrywki. I w dużej mierze tak zostało.
Nie wiem czemu np. kibice siatkówki uznawani są za takich grzecznych. Wygwizdywanie przeciwnika, deprymowanie. Takie samo chamstwo jak wyzwiska w piłce nożnej.
Zgłoś
Avatar
Galian 2014-02-15, 11:59
@pogromcadziewic racja, nie zaznaczyłem że mowie o konkretnej grupie. Chciałem tylko odpowiedzieć co jest patologiczne wśród kibiców, bo jestem świadom że spora część to zajebiści ludzie. Chodziło mi właśnie o tych prymitywów dla których kibicowanie jest uzasadnieniem chuligaństwa. Ale muszę też zauważyć że spotkałem wśród kibiców gościa po studiach, z rodziną i dziećmi, który nadal był tępym chujem, więc bardziej bym zwrócił uwagę na podejście danej osoby a nie sytuacje życiową
Zgłoś
Avatar
Marxe 2014-02-15, 12:03
nigdy tego kurwa nie zrozumiem,skoro ludzie przyszli oglądać mecz to przyszli kurwa oglądać ten jebany mecz a nie walki bezmózgich yeti z policją bo nie logiczne jest pójście gdzieś w las i tam się napierdalać skoro ich tak testosteron rozpierdala od środka

do takich to się powinno strzelać a nie jebać się w lanie ich wodą -_-
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2014-02-15, 14:51
EdmundKemper napisał/a:



Bo piłka nożna to był sport skierowany w stronę klasy robotniczej, aby dostarczyć im rozrywki. I w dużej mierze tak zostało.
Nie wiem czemu np. kibice siatkówki uznawani są za takich grzecznych. Wygwizdywanie przeciwnika, deprymowanie. Takie samo chamstwo jak wyzwiska w piłce nożnej.

A jaki to sport skierowany jest dla elit? Może golf... swoją drogą nasi politycy nie wiedzieć czemu tak się jarają PN że pompują w nią ogromne kwoty naszych pieniędzy. Wystarczy spojrzeć na to ile straciliśmy na euro, ile zarabiają cwaniaki z pzpn czy nasi piłkarze- nieudacznicy za mecz. Więc nie powiedziałbym że to tylko dla klasy robotniczej. Co do siatkówki, nie słyszałem żeby zwolennicy jednego klubu pobili zwolenników drugiego, a chamstwo jest niestety domena całego naszego społeczeństwa, co widać nie raz, chociazby na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-02-15, 14:54
AleMasakra napisał/a:

A jaki to sport skierowany jest dla elit? Może golf... swoją drogą nasi politycy nie wiedzieć czemu tak się jarają PN że pompują w nią ogromne kwoty naszych pieniędzy. Wystarczy spojrzeć na to ile straciliśmy na euro, ile zarabiają cwaniaki z pzpn czy nasi piłkarze- nieudacznicy za mecz. Więc nie powiedziałbym że to tylko dla klasy robotniczej. Co do siatkówki, nie słyszałem żeby zwolennicy jednego klubu pobili zwolenników drugiego, a chamstwo jest niestety domena całego naszego społeczeństwa, co widać nie raz, chociazby na tym portalu.



To ze nie słyszysz, to nie znaczy, że nie ma. W sumie mogłoby tak być, ale tego nie nagłaśniają, tak jak piłka nożna.
A nawet niedawno, na mistrzostwach świata w Hiszpanii po meczu Polska-Słowenia doszło do rękoczynów. Wśród zawodników oczywiście. No i na trybunach kibice nie byli dłużni ;D
Oczywiście o tym w mediach nie usłyszałem, ale widziałem cały mecz.
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2014-02-15, 14:58
Masteroo napisał/a:

A jakie to sa patologiczne zachowania? To ze sie pobija w lasku za miastem? Bo na sadionach to juz u nas rzadko sie leja. Czy moze to ze sobie race odpala na sekorze gdzie nie ma, a raczej nie powinno byc postronnych osób i dzieci, albo patologicznejest to ze sobie pobluzgaja na przeciwnika?Chcialem przy okazji zaznaczyc ze boks, mma i inne sporty walki sa spoko i sie nimi wszyscy podniecaja a jak 2 grupki ludzi ktorzy napewno nie sa postronni chca sie bic w lasku gdzie obie grupy sie zgadzaja na to, to juz jest bee, to sa glupi kibole i powinno sie to bydlo wytepic, a potem wchodzicie na sadola i cieszysie sie jak dzieci jak gdzies paru ciapakow zabitych na filmie zobaczycie bo wtedy jestescie fajni i to wam ani troche nie przeszkadza

Takie to są patologiczne zachowania, jak na mecz dzieci wpadają kibice przeciwnej drużyny i rzucają się z pięściami na dzieci i rodziców. Do ustawek nic nie mam, niech sie tłuką, ale za wzajemną zgodą, ale niech zostawią tych, co nie chcą brać w tym udziału.

PogromcaDziewic napisał/a:



To ze nie słyszysz, to nie znaczy, że nie ma. W sumie mogłoby tak być, ale tego nie nagłaśniają, tak jak piłka nożna.
A nawet niedawno, na mistrzostwach świata w Hiszpanii po meczu Polska-Słowenia doszło do rękoczynów. Wśród zawodników oczywiście. No i na trybunach kibice nie byli dłużni ;D
Oczywiście o tym w mediach nie usłyszałem, ale widziałem cały mecz.

Wszędzie gdzie jest rywalizacja, nie raz ponoszą nerwy, ale nigdzie nie ma takiego syfu jak wokół PN.
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2014-02-15, 15:12
niech przyślą policje do polski na korepetycje nie nie czaje tych małpek płoty leżą, policja leży a oni ruszyli całe 5m metrów i tyle z ustawki
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-02-15, 15:59
Masteroo napisał/a:

A jakie to sa patologiczne zachowania? To ze sie pobija w lasku za miastem? Bo na sadionach to juz u nas rzadko sie leja. (...)


Na stadionach i mieście rzadko się już leją tylko dlatego, że ich policja pilnuje. Widuję grupki kulturalnych, trzeźwych i miłych kibiców, których (oczywiście bez powodu) na dworzec i na stadion eskortuje oddział policji w kaskach i ze strzelbami. Bardzo przyjemne dla postronnych osób spotkać taki konwój na peronie albo przystanku tramwajowym.

Kibice w mieście nie hałasują, nie drą się wulgarnie i nigdy nie sprzedadzą plomby przypadkowej osobie za złą odpowiedź na "za kim jesteś?".

Krótko: żadna dzielnica nie jest kibiców. Tak samo las nie należy do nich i też sobie mogę, kurwa, iść się przejść bezpiecznie gdzie mi się podoba.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-02-15, 18:54
AleMasakra napisał/a:

A jaki to sport skierowany jest dla elit? Może golf... swoją drogą nasi politycy nie wiedzieć czemu tak się jarają PN że pompują w nią ogromne kwoty naszych pieniędzy. Wystarczy spojrzeć na to ile straciliśmy na euro, ile zarabiają cwaniaki z pzpn czy nasi piłkarze- nieudacznicy za mecz. Więc nie powiedziałbym że to tylko dla klasy robotniczej. Co do siatkówki, nie słyszałem żeby zwolennicy jednego klubu pobili zwolenników drugiego, a chamstwo jest niestety domena całego naszego społeczeństwa, co widać nie raz, chociazby na tym portalu.



Kolebką piłki nożnej jest Anglia. Tam kibicami byli głównie ludzie z marginesu i klasa robotnicza właśnie. W czasach obecnych, gdy zwęszono w tej dziedzinie niemały interes myślisz, że bezrobotnych albo patologię stać na kupowanie biletów, kart klubowych i nie wiadomo czego jeszcze? To, że piłkarze czy działacze zarabiają krocie na piłce nożnej nie znaczy, że jest to sport skierowany w elity.
No widzisz A ja słyszałem żeby kibice siatkówki się pobili. Co więcej, może nie uwierzysz ale niektóre ekipy na siatkówce odpalają także race.

szopenfeldziarz napisał/a:

Na stadionach i mieście rzadko się już leją tylko dlatego, że ich policja pilnuje. Widuję grupki kulturalnych, trzeźwych i miłych kibiców, których (oczywiście bez powodu) na dworzec i na stadion eskortuje oddział policji w kaskach i ze strzelbami. Bardzo przyjemne dla postronnych osób spotkać taki konwój na peronie albo przystanku tramwajowym.

Kibice w mieście nie hałasują, nie drą się wulgarnie i nigdy nie sprzedadzą plomby przypadkowej osobie za złą odpowiedź na "za kim jesteś?".

Krótko: żadna dzielnica nie jest kibiców. Tak samo las nie należy do nich i też sobie mogę, k***a, iść się przejść bezpiecznie gdzie mi się podoba.



A wolałbyś żeby ich Policja nie pilnowała? Tak źle, tak niedobrze...
A czy każda osoba, która drze się na mieście i zachowuje wulgarnie jest kibicem?
A w trzecim akapicie trafiłeś w sedno. Żadna dzielnica nie jest ani ich ani Twoja. Więc mają do niej takie samo prawo jak i Ty.
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-02-15, 19:00
EdmundKemper napisał/a:

(...)A wolałbyś żeby ich Policja nie pilnowała? Tak źle, tak niedobrze...


To nie tak trudno skumać. Policjanci są dowodem na to, że kibice stanowią zagrożenie. Wolałbym, żeby nie stanowili i Policja w ogóle NIE MUSIAŁA ich pilnować.
Obecność policjantów nie powoduje mojego strachu i niezadowolenia, tylko świadczy o tym, że jest się czego bać.
EdmundKemper napisał/a:

A w trzecim akapicie trafiłeś w sedno. Żadna dzielnica nie jest ani ich ani Twoja. Więc mają do niej takie samo prawo jak i Ty.


Prawo do czegoś nie jest prawem nieograniczonym. To, że możesz mieć nóż nie znaczy, że możesz kogoś nim dźgnąć. To, że masz działkę nie znaczy, że możesz tam konstruować bomby. Tak samo (w pełni uprawnione, jak najbardziej) korzystanie z dzielnicy nie oznacza, że możesz tam urządzać kontrole kto za kim jest.
Zgłoś
Avatar
wbijam 2014-02-15, 21:19
co to za gówno
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-02-16, 20:43
szopenfeldziarz napisał/a:

To nie tak trudno skumać. Policjanci są dowodem na to, że kibice stanowią zagrożenie. Wolałbym, żeby nie stanowili i Policja w ogóle NIE MUSIAŁA ich pilnować.
Obecność policjantów nie powoduje mojego strachu i niezadowolenia, tylko świadczy o tym, że jest się czego bać.



Ale Policja właśnie po to jest. Ma pilnować porządku i ładu na ulicy. Poza tym to jest prawnie uregulowane. Gdyby ich nie eskortowali to podpięliby to pod nielegalne zgromadzenie w miejscu publicznym i porozdawali mandaty. Mówię, tak źle tak niedobrze.

szopenfeldziarz napisał/a:

Prawo do czegoś nie jest prawem nieograniczonym. To, że możesz mieć nóż nie znaczy, że możesz kogoś nim dźgnąć. To, że masz działkę nie znaczy, że możesz tam konstruować bomby. Tak samo (w pełni uprawnione, jak najbardziej) korzystanie z dzielnicy nie oznacza, że możesz tam urządzać kontrole kto za kim jest.



Ja nie mówię, że to prawo nieograniczone, ale mają takie samo prawo jak Ty do przebywania w danym miejscu. A to, że robią "kontrole" kto za kim jest to idiotyzm z ich strony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie