18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
zakart 2014-02-15, 7:08 9
Wystarczyłyby tylko 3 salwy z gumowych pocisków aby można było sobie na mecz popatrzeć...
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-02-15, 7:28
Ciekawy jestem co się dzieje w głowie takiego na przykład ziomka z 3:30, który wali (drutem, drągiem?) w policyjną tarczę... Co za motłoch.
Zgłoś
Avatar
Kielo88 2014-02-15, 8:05 4
zakart napisał/a:

Wystarczyłyby tylko 3 salwy z gumowych pocisków aby można było sobie na mecz popatrzeć...


Po co gumowe? Żeby na następnym meczu też gumowymi kulkami uspokajać? Istnieją takie kulki co na zawsze ujarzmiają.
Zgłoś
Avatar
Rience 2014-02-15, 8:16 1
Oj druga ekipa się obsrała, będzie wstyd na kibice.cl
Zgłoś
Avatar
Zofar 2014-02-15, 8:21 2
Kielo88 jakbyś dostał gumowym to byś zmienił zdanie
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-02-15, 8:50 12
I tak będą pierdolić, że tylko w Polsce jest "bydło" na stadionach, bo wywieszają przkreślony sierp i młot ;_;
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2014-02-15, 9:09 7
Ciekawi mnie dlaczego, podczas gdy inne dyscypliny wywołują raczej pozytywne emocje, wokół piłki nożnej jest taki syf. Buractwo, chamstwo, ćwierć inteligentni kibice potrafiący zabić za doping przeciwnej drużyny, spedaleni piłkarze zarabiający niebotyczne kwoty, afery, korupcja, skorumpowany zarząd. Ogromne środki publiczne przeznaczane na jakby nie było jedną z wielu dyscyplin sportowych dziwi tym bardziej w naszym kraju, gdzie osiągnięć w piłce nie mamy żadnych, za to w innych konkurencjach owszem. Nawet sporty walki, którymi się zajmuję, oparte nie jako na agresji nie wywołują takich negatywnych emocji. Nie słyszałem żeby na gali MMA doszło do starć między kibicami. Nie że bym miał coś do samej piłki nożnej, ot gra zespołowa jakich wiele, sam biegałem za piłlką jako dziecko. Natomiast odraża mnie ta cała otoczka, która sie wokół piłki wytworzyła, a która ze sportem ma nie wiele wspólnego.
Zgłoś
Avatar
Zofar 2014-02-15, 9:27 1
AleMasakra napisał/a:

Ciekawi mnie dlaczego, podczas gdy inne dyscypliny wywołują raczej pozytywne emocje, wokół piłki nożnej jest taki syf. Buractwo, chamstwo, ćwierć inteligentni kibice potrafiący zabić za doping przeciwnej drużyny, spedaleni piłkarze zarabiający niebotyczne kwoty, afery, korupcja, skorumpowany zarząd. Ogromne środki publiczne przeznaczane na jakby nie było jedną z wielu dyscyplin sportowych dziwi tym bardziej w naszym kraju, gdzie osiągnięć w piłce nie mamy żadnych, za to w innych konkurencjach owszem. Nawet sporty walki, którymi się zajmuję, oparte nie jako na agresji nie wywołują takich negatywnych emocji. Nie słyszałem żeby na gali MMA doszło do starć między kibicami. Nie że bym miał coś do samej piłki nożnej, ot gra zespołowa jakich wiele, ssam biegałem za piłlką jako dziecko. Natomiast odraża mnie ta cała otoczka, która sie wokół piłki wytworzyła, a która ze sportem ma nie wiele wspólnego.



Bo to nie sam sport a subkultury wywołują takie emocje które działają pod przykrwyką piłki nożnej . Są Kibice którzy serio oglądają mecze , dopingują drużyne itp. Huligani na mecze chodzą żeby sie napierdalac . Są jeszcze ludzie którzy wchodzą do jakiejs frakcji tylko po to bo koledzy też tam są albo są pizdami i bez przynależności do grupy boją sie gdziekolwiek pójść
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-02-15, 9:46 1
Kielo88 napisał/a:


Po co gumowe? Żeby na następnym meczu też gumowymi kulkami uspokajać? Istnieją takie kulki co na zawsze ujarzmiają.


Bo zabiją kilku baranów, a prokurator postawi zarzut za zabójstwo czlowieka.
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2014-02-15, 9:50
Zofar napisał/a:



Bo to nie sam sport a subkultury wywołują takie emocje które działają pod przykrwyką piłki nożnej . Są Kibice którzy serio oglądają mecze , dopingują drużyne itp. Huligani na mecze chodzą żeby sie napierdalac . Są jeszcze ludzie którzy wchodzą do jakiejs frakcji tylko po to bo koledzy też tam są albo są pizdami i bez przynależności do grupy boją sie gdziekolwiek pójść

Do tego dochodzi stereotypowy kibic piłki noznej- otyły przygłup siedzący w domu, ew. w barze przed telewizorem, wpieprzający tony chipsów, zapijając hektolitrami piwska, często wyładowujacy swoja frustrację na przedmiotach martwych. Subkultury wywołują takie emocje, ale przez to stawiają w złym świetle całą dyscyplinę. Sami piłkarze w wielu przypadkach to tez bardziej celebryci niż sportowcy.
Zgłoś
Avatar
Masteroo 2014-02-15, 10:31 8
o jejku elita intelektualna sie oburzyla jakby pod mundurami byli ciapaci albo murzyny to byscie mordy cieszyli a tak to zli kibice bo sie z policja ponapierdzielaja.
Powiedzcie jacy to brutale i debile a potem idzcie na harda sie podniecac trupami z urwanymi rekami, udawajcie jak was to nie rusza bo wy tacy twardzi jestescie i piszcie przyglupie komentarze a na kibiców narzekajcie bo o zgrozo pobija sie z policja
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2014-02-15, 11:11
Masteroo napisał/a:

o jejku elita intelektualna sie oburzyla jakby pod mundurami byli ciapaci albo murzyny to byscie mordy cieszyli a tak to zli kibice bo sie z policja ponapierdzielaja.
Powiedzcie jacy to brutale i debile a potem idzcie na harda sie podniecac trupami z urwanymi rekami, udawajcie jak was to nie rusza bo wy tacy twardzi jestescie i piszcie przyglupie komentarze a na kibiców narzekajcie bo o zgrozo pobija sie z policja


Akurat bicia policji nie uważam za złe. Chodzi mi o ogół patologicznych zjawisk wokół tego sportu.
Zgłoś
Avatar
w................n 2014-02-15, 11:29 2
Zielony ninja chyba obstawił ten mecz i chyba przegrywa jego drużyna

ps. do wszystkich, którzy piszą CHWDP, JP100%, jak Wam zaye**ą samochód, pobiją, zgwałcą córkę, obrabują mieszkanie, do kogo się zgłosicie? Do koleżków z osiedla? Jest policja i są pały,tego nie odplewisz,jak kibic i baran,ale Wy wolicie wszystkich do jednego wora wrzucić...ehh
Zgłoś
Avatar
Masteroo 2014-02-15, 11:35 2
A jakie to sa patologiczne zachowania? To ze sie pobija w lasku za miastem? Bo na sadionach to juz u nas rzadko sie leja. Czy moze to ze sobie race odpala na sekorze gdzie nie ma, a raczej nie powinno byc postronnych osób i dzieci, albo patologicznejest to ze sobie pobluzgaja na przeciwnika?Chcialem przy okazji zaznaczyc ze boks, mma i inne sporty walki sa spoko i sie nimi wszyscy podniecaja a jak 2 grupki ludzi ktorzy napewno nie sa postronni chca sie bic w lasku gdzie obie grupy sie zgadzaja na to, to juz jest bee, to sa glupi kibole i powinno sie to bydlo wytepic, a potem wchodzicie na sadola i cieszysie sie jak dzieci jak gdzies paru ciapakow zabitych na filmie zobaczycie bo wtedy jestescie fajni i to wam ani troche nie przeszkadza
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie