18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Tulkas 2013-08-28, 12:08 1
nie ma ludzi niennych są tylko źle przesłuchani
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-28, 12:08 1
Jak zwykle "bez podstaw". Ciekawe.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-08-28, 12:18 19
Zgłoś
Avatar
alkofather 2013-08-28, 12:19
POlska POlicja
Zgłoś
Avatar
goolman 2013-08-28, 12:19 3
widzę w chuj psów siedzi na sadolu
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-08-28, 12:30 2
Nie ważne czy z podstawami czy bez, zatrzymanie kibiców zawsze jest prawidłowe.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-28, 12:36
Cytat:

Nie ważne czy z podstawami czy bez, zatrzymanie kibiców zawsze jest prawidłowe.

WTF?
Chodzenie na mecze, czy ubieranie sie w barwy klubowe jest zabronione czy co?
Zgłoś
Avatar
sadolek 2013-08-28, 12:36 2
Czemu kurwa nigdy Mariana co po bułki wyszedł nie zatrzymają, tylko biednego kibica.
No ja pierdole, pewnie pyskował, lub stawiał się kiedy chcieli go (może) przeszukać to dostał to na co zasłużył.
Zgłoś
Avatar
mack_k 2013-08-28, 12:46
a mogli zabic
Zgłoś
Avatar
maciek55 2013-08-28, 12:47 3
Kurwa bez podstaw..... za sam wygląd należy im się dożywocie
Zgłoś
Avatar
kuba1393 2013-08-28, 12:59
rozpierdala mnie ten sadsistic wszyscy kurwa sadole gardza nawet glodnymi dziecmi jak jest jakas wrzuta o tej tematyce , ale dla psow to dali by sie nawet w dupsko wyruchac. Jestescie zwyklymi cwelami spolecznymi i nieudacznikami bez kumpli ktorzy w razie w by wam pomogli. Siedziec w domu cioty
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-28, 13:00 2
sadolek napisał/a:

Czemu kurwa nigdy Mariana co po bułki wyszedł nie zatrzymają, tylko biednego kibica.
No ja pierdole, pewnie pyskował, lub stawiał się kiedy chcieli go (może) przeszukać to dostał to na co zasłużył.

Tylko zauwaz, ze kibicom juz zostala przyklejona latka chuliganow, i niezaleznie od tego czy to kibol, czy jakis Marian(miales na mysli mnie? : D) bedzie szedl w barwach klubowych, to przy ewentualnym zatrzymaniu, opinia bedzie wlasnie taka, ze "dobrze tak chuliganowi kibolowi, pewno lawki obgryzal" itd. Natomiast ten sam Marian, gdyby idac po bulki, i zostal tak samo zatrzymany, wywolalo by to oburzenie mediow, o naduzywaniu wladzy policji i byc moze nawet protesty.
Wiec policja sie nie boi, zatrzymac takiego kibica, niezaleznie od tego czy za nic, czy za zbyt glosne spiewanie piosenek, albo i nawet piwko w parku, bo statystyki poprawic sobie musza, a jak przy wchodzeniu mu na glowe kolanem, krzyknie zeby zeszli z niego, czy sprobuje sie uwolnic, to mozemy jeszcze wpisac obraze funkcjonariusza panstwowego, i stawianie oporu przy zatrzymaniu, ot cala filozofia.
Nie twierdze, ze Pan z filmiku byl niewinny, odnosze sie do ogolnej sytuacji jaka ostatnio zapanowala, Polacy sa coraz bardziej i coraz bezkarniej kontrolowani, a dzieki pomocy miedzypanstwowej, teraz nawet ogolnopolski protest by nam nie pomogl, niezaleznie w jakiej sprawie, bo palami i gazem by wszystkich rozgonili, a mieliby jeszcze pretekst by odwolac wybory, bo narod zglupial itp. A Policja bedzie jak piesek wiernie sluchac, bo dostaje pieniadze z rzadu, jedyna nadzieja bylaby w armii, ale europa by to jako bezprawny przewrot czy przejecie wladzy potraktowala, no i znowu rozbiory bylyby gotowe, ze wzgledu na to, ze "Polacy nie potrafia, sami rzadzic swoim krajem", oczywiscie to tylko teoria, ale w dzisiejszych czasach wprowadzenie jej w zycie, byloby dla rzadzacych dziecinnie latwe.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-28, 13:20
A media milczom...
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-08-28, 13:21 2
kuba1393 napisał/a:

rozpierdala mnie ten sadsistic wszyscy kurwa sadole gardza nawet glodnymi dziecmi jak jest jakas wrzuta o tej tematyce , ale dla psow to dali by sie nawet w dupsko wyruchac. Jestescie zwyklymi cwelami spolecznymi i nieudacznikami bez kumpli ktorzy w razie w by wam pomogli. Siedziec w domu cioty



Skoro Cię tak rozpierdala to pakuj manele i wypad bo sadol nie potrzebuje debili takich jak ty(specjalnie z małej jako oznaka pogardy dla podludzi).
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-08-28, 13:21
brawo Policja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie