18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kawagawa 2012-12-14, 1:56
Ej zróbmy badania ilu hejterów regularnie rucha a ilu marszczy z łzami w oczach w samotności po kiblach
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-14, 2:51
MrBlackHat: Tyle tego napisałeś i tak mądrze że piwo masz u mnie razy 100.
A to nie chodzi o to że jestem niezrównoważony, zauważyłeś pewnie że po kilku bardziej wulgarnych komentarzach ludziom podnosiło się ciśnienie?
To jest sadistic a ja lubię ich po prostu denerwować kiedyś na sadolu miałem inne konto a w nim nick "Wkurwiacz"
Tak trafiłeś jestem z Psp i jestem z tego dumny, choć jestem tam od 3 lat mam też sporo udanych akcji na swoim koncie z pomocą wiernych kolegów.
To jak kto pisze mnie mało obchodzi i co o mnie pisze. Ale reakcja ludzi na moje komentarze jest sadystyczna i wiem że nie jeden tak się wnerwił że lulać nie może teraz.
Stawiam Ci piweczko za mądre słowa (oczywiście te miłe). Wiem że nabroiłem...
A że dziś sobie tutaj siedzę to po prostu urlop świąteczny długo oczekiwany.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-12-14, 9:08
@MrBlackHat, on to w straży pożarnej jest co najwyżej popychlem do obrabiania gały prawdziwym strażakom. Takim zachowaniem hańbi mundur, więc po co komu taki pseudo strażak.
Zgłoś
Avatar
Ankane 2012-12-14, 9:12
tigerqaz, brawo.

Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-14, 15:45
tigerqaz napisał/a:

zauważyłeś pewnie że po kilku bardziej wulgarnych komentarzach ludziom podnosiło się ciśnienie?
To jest sadistic a ja lubię ich po prostu denerwować



Tak jak pisałem dwie strony wcześniej. Jesteś zwyczajnym trollem.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-12-14, 20:03
tigerqaz napisał/a:

MrBlackHat: Tyle tego napisałeś i tak mądrze że piwo masz u mnie razy 100.
A to nie chodzi o to że jestem niezrównoważony, zauważyłeś pewnie że po kilku bardziej wulgarnych komentarzach ludziom podnosiło się ciśnienie?
To jest sadistic a ja lubię ich po prostu denerwować kiedyś na sadolu miałem inne konto a w nim nick "Wkurwiacz"
Tak trafiłeś jestem z Psp i jestem z tego dumny, choć jestem tam od 3 lat mam też sporo udanych akcji na swoim koncie z pomocą wiernych kolegów.
To jak kto pisze mnie mało obchodzi i co o mnie pisze. Ale reakcja ludzi na moje komentarze jest sadystyczna i wiem że nie jeden tak się wnerwił że lulać nie może teraz.
Stawiam Ci piweczko za mądre słowa (oczywiście te miłe). Wiem że nabroiłem...
A że dziś sobie tutaj siedzę to po prostu urlop świąteczny długo oczekiwany.



27 lat niby a taki popierdolony
Zgłoś
Avatar
camil1024 2012-12-14, 20:16
Cytat:

27 lat niby a taki popierdolony

Te 27 lat musisz jeszcze skorygować o tzw. współczynnik sadistic'a czyli 27-10=17
Zgłoś