18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Parzo 2012-12-13, 22:57
Gimbaza(Jot pe na 62% bo sie troche boje) vs reszta normalnych obywateli. Zaraz zobaczymy kogo więcej... w sumie to dziwnie sie zachowala karetka jak nikogo nie wiezli, tylko by zabezpieczyc stadion... powinni normalnie jechac bez kuraka...oczywiscie IMO...
Zgłoś
Avatar
Fuuma 2012-12-13, 23:08
co do tych dzieciaczków krzyczących jp na 50% ( bo na więcej im mama nie pozwala ):

Cwaniacy w necie, pizdy w świecie i tyle...
Zgłoś
Avatar
gnusniak 2012-12-13, 23:44 2
tigerqaz napisał/a:

No i chuj że słychać!!! Co ty kurwa pies że psów bronisz???
A jedyny chujowy komentarz to ty tutaj dodałeś...



Mam nadzieję, że na co dzień zapierdalasz w jakiejś chujowej robocie za psie pieniądze, a potem wracasz do swojej zaszczanej, obskurnej kawalerki gdzieś na najbardziej zapuszczonym blokowisku w mieście nażreć się kaszy i gnić przed kompem, bo pośród normalnych obywateli dla ciebie miejsca nie ma.
Zgłoś
Avatar
soulkai 2012-12-13, 23:55
ProfessorHix napisał/a:

Bando idiotów z JP na 50% na czole!

Zrzućcie się i kupcie sobie wyspę na jakiejś Mikronezji czy innym zadupiu i się tam wynieście.
Będziecie sobie żyli bez policji, jestem pewien, że będziecie szczęśliwsi. Nawet wtedy, gdy okaże się, że większość populacji wyspy okaże się skończonymi skurwysynami, gdy tylko dotrze do nich, że są bez nadzoru.
WYmordujecie się tam w świadomości osiągniętego spełnienia i przede wszystkim przestaniecie truć normalnym ludziom.

Patologiczne mądrości gównarzerii spod bloku. Gdybym był policjantem nawet bym się nie zastanawiał nad traktowaniem szczyli jak ludzi. Tyle gówna w głowie, że tylko solidny przekop ma szansę to usunąć.

Ależ mnie to dresiarstwo wkurwiło!

Przepraszam bardzo odczep się od dresów, są wygodniejsze od dżinsów a co do reszty to się zgodzę
Zgłoś
Avatar
tabaraba 2012-12-13, 23:58
lapsikoss napisał/a:

@up, 2up
Kurwa, imbecyle!

Panowie wracają na stadion, żeby robić zabezpieczenie!
Nie wiozą umierającego, ani żadnej ofiary, nie mają wezwania, tylko wracają na jebany stadion.
Uprasza się o oglądanie filmu w całości i dokładnie przed dodaniem chujowego komentarza.

Zresztą policjant stwierdza "Jak macie chorego to tak" - przecież to nawet kurwa dokładnie słychać, ręce opadają.



To na ch*j robić takie zabezpieczenie skoro równie dobrze karetka może stać 3 przecznice dalej od stadionu? Oni powinni być na stadionie bez względu na to jaki Krychu czy Ździchu jedzie tą samą drogą! Jakby się coś stało na stadionie i zabrakło jednostek ratowniczych to pi*rdoliłbyś że było za mało a tak pi*rdolisz że mogli poczekać. Priorytet to życie ludzkie (a tu nie przewidzisz kiedy będzie potrzebna pomoc) a nie wygoda możnowładcy.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-14, 0:19
Gimbazjum, gimbazjum, widać wasz intelektualny poziom, nic innego nie potraficie kurwa napisać a średnia waszego wieku wskazuje że jako jedyny z was cymbały nie chodziłem do gimbazjum.
Szkoda mi was i waszych starych.
Obyście wszyscy dostali wpierdal od tych waszych kochanych policjantów których tak bronicie.
Ja mam na was i wasze nędzne komentarze tak wyjebane jak wasza policja na was.
Tych tępych bezmózgów nie poprosiłbym o pomoc jakby mi cokolwiek ukradli. I pierdolicie jak poparzeni w dupę...

gnusniak napisał/a:

Mam nadzieję, że na co dzień zapierdalasz w jakiejś chujowej robocie za psie pieniądze, a potem wracasz do swojej zaszczanej, obskurnej kawalerki gdzieś na najbardziej zapuszczonym blokowisku w mieście nażreć się kaszy i gnić przed kompem, bo pośród normalnych obywateli dla ciebie miejsca nie ma.



Nie muszę zapierdalać w chujowej robocie bo mam od tego ciebie, tak wracam od czasu do czasu do kawalerki którą wynajmuję jakiemuś pajacowi... może to ty nie wnikam, żeby wziąć kasę za wynajem,
Kaszy nie jem bo nie będę objadał twojej ubogiej rodziny o ile jeszcze się ciebie nie wyrzekli... idź już spać bo jutro będę po kasę i kaszę ci podrzucę nara.
Zgłoś
Avatar
puxynn 2012-12-14, 0:22 1
ja tam do policji nic nie mam . teraz dopiero mnie wkurwia ITD z ich mondkami i fokami. Kto skonczył gimbaze i ma prawko wie o czym mówie.
Zgłoś
Avatar
skurvell 2012-12-14, 0:28 3
Cytat:

Gimbazjum, gimbazjum, widać wasz intelektualny poziom, nic innego nie potraficie k***a napisać a średnia waszego wieku wskazuje że jako jedyny z was cymbały nie chodziłem do gimbazjum.
Szkoda mi was i waszych starych.
Obyście wszyscy dostali wpie**al od tych waszych kochanych policjantów których tak bronicie.
Ja mam na was i wasze nędzne komentarze tak wyj***ne jak wasza policja na was.
Tych tępych bezmózgów nie poprosiłbym o pomoc jakby mi cokolwiek ukradli. I pie**olicie jak poparzeni w dupę...

gnusniak napisał/a:
Mam nadzieję, że na co dzień zapie**alasz w jakiejś ch*jowej robocie za psie pieniądze, a potem wracasz do swojej zaszczanej, obskurnej kawalerki gdzieś na najbardziej zapuszczonym blokowisku w mieście nażreć się kaszy i gnić przed kompem, bo pośród normalnych obywateli dla ciebie miejsca nie ma.

Nie muszę zapie**alać w ch*jowej robocie bo mam od tego ciebie, tak wracam od czasu do czasu do kawalerki którą wynajmuję jakiemuś pajacowi... może to ty nie wnikam, żeby wziąć kasę za wynajem,
Kaszy nie jem bo nie będę objadał twojej ubogiej rodziny o ile jeszcze się ciebie nie wyrzekli... idź już spać bo jutro będę po kasę i kaszę ci podrzucę nara.



Napisz skąd się wziąłeś dokładnie na tym świecie i reszta Twojej rasy żeby ludzie wiedzieli skąd się biorą takie tępe chu*e.
Zgłoś
Avatar
Stew 2012-12-14, 0:45
@tigerqaz Umrzyj.

Kasza jest 100x zdrowsza od ziemniaków (które można wykluczyć z diety całkowicie)
Zgłoś
Avatar
łutłutłut 2012-12-14, 0:48 1
pizdy chuje i inne gimbolskie scierwa, procedura i algorytm ratownictwa i transportu medycznego wyraznie mowi , ze jednostka zabezpieczajaca dany invent lub wracajac do jednostku w ktorej stacjonuje robi to alarmowo
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-14, 0:50 2
tigerqaz napisał/a:

Gimbazjum, gimbazjum, widać wasz intelektualny poziom



Przestań już trollować. Nie wierzę, że urodziłeś się tak spierdolony, to musi być trolling.
Zgłoś
Avatar
MrBlackHat 2012-12-14, 0:54
tigerqaz napisał/a:


Szkoda mi was i waszych starych.



Cóż za górnolotne argumenty w dyskusji ;p. W pełni mnie przekonałeś że jako jedyny nie chodziłeś do Gimbazjum. Daje góra 4 klasy podstawówki. ;D
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-14, 1:03
slomiany88 napisał/a:

pizdy chuje i inne gimbolskie scierwa, procedura i algorytm ratownictwa i transportu medycznego wyraznie mowi , ze jednostka zabezpieczajaca dany invent lub wracajac do jednostku w ktorej stacjonuje robi to alarmowo



Niestety większość tych tępaków tego nie wie co widać po komentarzach skierowanych w moją stronę...
Mądrują się zza kompa jakby się coś znali ale nie wiedzą gdzie ja pracuję więc zgrywają bohaterów.
Niestety służby ratunkowe w których pracuję mają z naszą tępą policją do czynienia na co dzień i wiem dużo na temat zachowań i działania naszej wspaniałej władzy.

Czytam sobie te wasze komentarze w moją stronę i dociera do mnie jak jesteście puści i jak wierzycie w to co piszecie.
Jedno co mnie ogarnia to śmiech, na 300 policjantów których ja znam może 10 w ciągu swojej służby nagięło regulamin w ostateczności, pozostałe 290 sztuk robi to na co dzień.
Bluzgajcie sobie na zdrowie, mnie to tak rusza że ho ho.
Ale się chłopaki z brygady będą cieszyć z waszej naiwności jak im opowiem. To czcijcie waszych bożków w srebrno-niebieskich samochodzikach jeżdżących bez celu po mieście. Miłej nocki.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2012-12-14, 1:22 3
@tigerqaz

Ty chyba nie zauważyłeś czego konkretnie dotyczą ataki na Ciebie.
Nie chodzi o to, co zdarzyło się na filmie i czy było to prawidłowe zachowanie.
Tu chodzi o Twoje głupie pierdolenie.
Inwektywy, słoma wystająca z butów i nienawiść. Jest tego tyle, że przesłania właściwą treść i dopóki tego nie zmienisz nikt normalny nie weźmie Cie poważnie.
Wziąłeś się za argumentowanie gdy zauważyłeś, że ktoś już Ci coś podsunął. Zastanawia, że wcześniej tak nie cwaniaczyłeś i ograniczyłeś się wyłącznie do bluzgów.
Być może rzeczywiście masz jakąś honorową funkcję w naszym społeczeństwie ale swoim buractwem bardzo skutecznie ten honor plamisz i wzbudzasz jedynie uśmiech politowania.

Aha, masz tak bardzo wyjebane, że wyjebałeś tyle postów z odpowiedziami? Oryginalne podejście mój Ty hipsterze!

@soulkai

Dres to nie ubiór, to stan umysłu!
Zgłoś
Avatar
MrBlackHat 2012-12-14, 1:46 2
tigerqaz napisał/a:



Niestety większość tych tępaków tego nie wie co widać po komentarzach skierowanych w moją stronę...
Mądrują się zza kompa jakby się coś znali ale nie wiedzą gdzie ja pracuję więc zgrywają bohaterów.
Niestety służby ratunkowe w których pracuję mają z naszą tępą policją do czynienia na co dzień i wiem dużo na temat zachowań i działania naszej wspaniałej władzy.

Czytam sobie te wasze komentarze w moją stronę i dociera do mnie jak jesteście puści i jak wierzycie w to co piszecie.
Jedno co mnie ogarnia to śmiech, na 300 policjantów których ja znam może 10 w ciągu swojej służby nagięło regulamin w ostateczności, pozostałe 290 sztuk robi to na co dzień.
Bluzgajcie sobie na zdrowie, mnie to tak rusza że ho ho.
Ale się chłopaki z brygady będą cieszyć z waszej naiwności jak im opowiem. To czcijcie waszych bożków w srebrno-niebieskich samochodzikach jeżdżących bez celu po mieście. Miłej nocki.



A ja czytając Twoje komentarze, za uj bym nie powiedział że pracujesz w straży pożarnej. Nie trzeba psychologa by z tego co piszesz, tu jak i w innych tematach, wywnioskować że jesteś osobą niezrównoważoną emocjonalnie. A tam nie ma miejsca dla takich. Znam wielu strażaków i realia tam panujące, nawet sam staram się związać z tym przyszłość, więc sporo o tym wiem. Wiem też że strażacy po godzinach pracy, nawet nie strażacy a ogólnie osoby, które jak mogło by się wydawać już dojrzałe ( + - 30) zazwyczaj nie siadają wieczorem do kompa i nie wylewają z siebie frustracji pisząc komentarze w internecie, zniżając się przy tym do poziomu dna, cyt "Szkoda mi was i waszych starych". Sorry ale to jest tak słabe i tak dziecinne że w pewnym wieku, nie wspominając już o tym że na pewnych stanowiskach, gdzie to facet mentalnie powinien być facetem a nie nastolatkiem w wieku dojrzewania, to nawet nie przystoi, by zniżać się do poziomu w którym to dyskusja polega na rzucaniu obelg w kierunku rodziny oponenta. Dojrzała osoba patrząc na dyskusję na tak "wysokim" poziomie co najwyżej zaśmiała by się pod nosem, a najprędzej zignorowała to. A jeśli tak nie jest to "houston mamy problem". Tak więc albo to ja określiłem błędnie zawód jaki wykonujesz, albo jesteś mistrzem trolingu, a jeśli mówisz prawdę to przede wszystkim współczuję kolegom z pracy, a i w mojej głowie pojawia się pytanie co ty do diabła tam robisz i w jaki sposób się tam znalazłeś, może cię nie znam i nie powinienem oceniać ale z tego co piszesz i w jaki sposób to za cholerę nie spełniasz minimum tego jaki powinien być dobry strażak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie