18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
thez 2012-12-13, 21:05 12
@up

A żeby Ci tak mordę skuli i telefon z portfelem zajebali. Ciekawe czy poszedł byś do "psów", czy do kolegów z gimnazjum?
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-12-13, 21:07 13
tigerqaz napisał/a:

No i chuj że słychać!!! Co ty kurwa pies że psów bronisz???



Jakby ich nie bronił dla zasady (tak jak Ty byś chciał), to by się upodobnił do nich.
Po prostu broni prawdy i nie ważne czy pies czy normalny człowiek.
Ale rozumiem, że czarno-białemu polaczkowi to się w głowie nie mieści.
Zgłoś
Avatar
leoy 2012-12-13, 21:14
Jaki kraj takie służby.
Zgłoś
Avatar
thoruus 2012-12-13, 21:15 8
Posrajcie sie na to, że pies, nieważne, że mówi jak człowiek - przez takich z zaszytą nienawiścią pod skórą jeszcze długo tutaj nie będzie normalnie...! Ja pierdolę, co za naród.
Zgłoś
Avatar
Club92 2012-12-13, 21:21
Merkelowa ważniejsza od polskiej służby zdrowia? Chyba nie...
Zgłoś
Avatar
Krówka 2012-12-13, 21:28 8
Nie moge już czytać tych komentarzy.
Pie*dolene dzieci, przy każdym dodanym komentarzu musicie używać słowa gimbus ?
Po drugie nie obejrzeliście w całości filmiku a już krytykujecie policje... Wiem, że policja nie jest najlepsza w naszym państwie, ale bez niej byłby chaos i sami byście prosili o pomoc jako pierwsi...

Odważny w necie, ci*a w świecie, tak to już jest...
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2012-12-13, 21:31 8
pakicito napisał/a:

i chuj zdychaj ofiaro, bo karetki przez tłuste niemieckie kurwisko, nie przepuścili, żal.pl


Kurwa jak ktoś pisze "żal.pl" to zalatuje tym jebanym kwejkiem i dziećmi z podstawówki.
Zgłoś
Avatar
Mimson 2012-12-13, 21:33 2
Przydałoby się zamknąć ten ztrolowany temat
Zgłoś
Avatar
dk2626 2012-12-13, 21:37 5
tigerqaz napisał/a:

Psy jebane !!! A jak do domu na obiad jedzie jeden z drugim to żeby w korkach nie stać zajebią sygnał i światła. Dla mnie to gnojstwo, dziadostwo, chamstwo nie istnieje...

No i chuj że słychać!!! Co ty kurwa pies że psów bronisz???
A jedyny chujowy komentarz to ty tutaj dodałeś...



Załóż bluze jp i pozapierdalaj wkoło bloku bo ci nerwy puszczą...
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2012-12-13, 21:38 15
Bando idiotów z JP na 50% na czole!

Zrzućcie się i kupcie sobie wyspę na jakiejś Mikronezji czy innym zadupiu i się tam wynieście.
Będziecie sobie żyli bez policji, jestem pewien, że będziecie szczęśliwsi. Nawet wtedy, gdy okaże się, że większość populacji wyspy okaże się skończonymi skurwysynami, gdy tylko dotrze do nich, że są bez nadzoru.
WYmordujecie się tam w świadomości osiągniętego spełnienia i przede wszystkim przestaniecie truć normalnym ludziom.

Patologiczne mądrości gównarzerii spod bloku. Gdybym był policjantem nawet bym się nie zastanawiał nad traktowaniem szczyli jak ludzi. Tyle gówna w głowie, że tylko solidny przekop ma szansę to usunąć.

Ależ mnie to dresiarstwo wkurwiło!
Zgłoś
Avatar
isotop 2012-12-13, 21:43 12
Hahaha, no po prostu nie wierzę W filmiku wyraźnie słychać rozmowę policjant - kierowca karetki, nikogo nie wiozą, sytuacja jest klarowna i karetka zaczeka, bo spieszyć się nie musi. Ba, nawet lapsikoss napisał komentarz-wyjaśnienie dla ludzi mających najwidoczniej problemy ze słuchem.
I co? I nic. Gimbaza wpadła w furię na widok policjanta i dostała takiego bólu dupy, że nawet jakby ich prawda jebnęła prosto w łeb to by jej nie dostrzegli. Przyznajcie się, że jedyny kontakt z policją mieliście grając w GTA, albo w przerażeniu uciekając z przejścia dla pieszych, bo leźliście na czerwonym i zauważyliście radiowóz... wielcy gangsta podziemnego świata Świecie, dokąd zmierzasz?
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2012-12-13, 21:50 2
AlE ImPECylEE! O JAaa! żal peel. KURWa wyjebać TĄ Psiarnię w KoSmOS! KAretkII NIE PRZepuszczoM JEBANE KnuRY!
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-13, 22:03 1
knoq napisał/a:

@tigerqaz
jeszcze sobie CHWDP na dupie wytatuuj



Raczej na czole i kropkę za uchem. Wielcy jebiący system, odważnie wypisujący w internecie swoje ogniste komentarze. Tacy właśnie ludzie stanowią większość w internecie. Trochę obiektywizmu, jak policja, kościół, straż pożarna czy inne coś spierdolą to ich jebcie ile chcecie, ale teraz mieli kurwa rację i koniec.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-12-13, 22:08 1
tigerqaz napisał/a:

Psy jebane !!! A jak do domu na obiad jedzie jeden z drugim to żeby w korkach nie stać zajebią sygnał i światła. Dla mnie to gnojstwo, dziadostwo, chamstwo nie istnieje...

No i chuj że słychać!!! Co ty kurwa pies że psów bronisz???
A jedyny chujowy komentarz to ty tutaj dodałeś...


Jesteś niedorozwinięty umysłowo? Nie chuj że słychać bo to zmienia cały obraz sytuacji ale chyba jesteś zbyt .... żeby to do ciebie dotarło.
Zrozum gdyby nie policja to nie mógł byś sobie tak jak co dzień spokojnie beztrosko iść do swojego gimbazjum
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-12-13, 22:17 9
Lubie dyskusje na najwyzszym internetowym poziomie

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie