18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Policja w gimbazjonie
stalin_za_mlodu • 2013-03-31, 7:11
Brak akcji od początku do końca, dlatego oglądać całość. Generalnie jest do chuja niepodobny nawet. Ale wkurwia wystarczająco, by zamienić o nim kilka słów.
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-03-31, 12:13 2
ale sie panu rence trzensom...pokaz pan odznoke itp.... Za moich czasow nie bylo jebanych gimbusow, kazdy dostawal wpierdol gdy poszedl na inna wies i bylo ok aa teraz jakies kurwiszony male pyskuja i nawet nie mozna im przypierdolic. Co z ta polska?
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-03-31, 12:14 1
Nawet nie chce mi się tego oglądać całego. Je*ać takich frajerów małych.
Zgłoś
Avatar
Ando 2013-03-31, 12:22 1
@norbi5544
gimbaza detected. Człowieku, lecz się. Z twojej wypowiedzi wywnioskować można, że masz max 16 lat. Taki jesteś buntowniczy? Ciekawe, jak ci się rączki trzęsą przy policji
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-03-31, 12:31 1
Pies ma 100% racji, nie wliczając faktu, że sądzi, że nie można nagrywać.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-03-31, 12:35 2
"...w kosciele na mszy" hahahahahaa, a jebany gimbus korzystając z okazji robi party, powazny gangster nie ma co
Zgłoś
Avatar
szczurto 2013-03-31, 12:50 1
@fishboun
Ty społeczna kurwo.

Chuj w dupe całej policji i społecznym kurwom, coraz wiecej ich tutaj jest
Zgłoś
Avatar
zbijok 2013-03-31, 12:54
Pierdolicie, szedłem trochę podjebany, droga dojazdowa, idę po prawej stronie, normalnie to tu już wrony zawracają, ale psiarnia najechała, spokojnie ide a ten wujek się zatrzymuje że nie tą stroną idę, a do domu może jakieś 300m, coś popierdolił przeprosiłem i wróciłem do domu, pytanie tylko na chuj mnie zatrzymywać?
Przykład 2:
Stoje, pale, podchodzi straż ukochana i mówią że nie mogę palić w miejscu publicznym, to wyrzuciłem, mandacik za zaśmiecanie, lepiej mogliby ich wygnać i dać szufle, bo na chodnikach zapierdolone było 30cm śniegu, a żeby przez ulicę przejść trzeba było prze 80cm zaspę przełazić...
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-03-31, 13:06
A mieli nakaz? Nie mieli. Sami weszli do mieszkania czy ich kulturalnie wpuścili? Nie wiadomo. Dostał mandat to dostał. Na chuj drążyć temat.
Zgłoś
Avatar
perki 2013-03-31, 13:11 6
§ 2. 1. Policjant, który przystępuje do czynności służbowych związanych z wykonywaniem uprawnień określonych w § 1 pkt 1-3, 5, 7 i 8, jest obowiązany podać swój stopień, imię i nazwisko w sposób umożliwiający odnotowanie tych danych, a także podstawę prawną i przyczynę podjęcia czynności służbowej.
2. Policjant nieumundurowany przy wykonywaniu uprawnień, o których mowa w ust. 1, innych niż określone w art. 61 ustawy, okazuje ponadto legitymację służbową, a na żądanie osoby, wobec której podjęto wykonywanie tych uprawnień, umożliwia odnotowanie danych w niej zawartych.
3. Po zakończeniu wykonywania czynności służbowych, o których mowa w § 1 pkt 1-3 i 5, policjant ustnie informuje osobę, wobec której czynności te podjęto, o prawie złożenia zażalenia do właściwego miejscowo prokuratora na sposób przeprowadzenia tych czynności. Dz.U.2005.141.1186

Oni byli w mundurze wiec nie maja obowiazku nikomu do reki dawac swojej blachy ...
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-03-31, 13:32
"ale sie panu rence czensom" no kurwa to jest przyszlosc naszego kraju?
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2013-03-31, 13:40
Obczajcie to jak dostał te 200 zł mandatu jaki już osrany był
Zgłoś
Avatar
zanderek94 2013-03-31, 13:46
kryminalna i nie ma gimbazy w domu
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-03-31, 13:55
Kurwa, co za debile. Zamiast kulturalnie podejść, a nuż niższy mandat albo upomnieniem się skończy, to cwaniakują i pyskują... Impreze na pełną pizdę to można sobie w domu robić, choć i wtedy można kwit dostać, jak się przesadzi.
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-03-31, 14:07
Cytat:

Gimazjon gimbazjonem, ale fakt: Policjant na służbie ma obowiązek się wylegitymować (Chyba, że się zmieniło, nie chce mi się teraz tego weryfikować).


kolejny prawnik hehe! zmieniło się zmieniło ale w1990 hehe. Znajomość przepisów powiem szczerze że bez książek i kodeksów przy sobie policja zagina prawników bo robią taki rzeczy codziennie a prawnik jest mądry dopiero jak sobie poczyta
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-03-31, 14:11 1
Przydałby się taki Pan policjant jak tutaj:
sadistic.pl/idiota-na-cargo-vt186087.htm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie