18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Policja w gimbazjonie
stalin_za_mlodu • 2013-03-31, 7:11
Brak akcji od początku do końca, dlatego oglądać całość. Generalnie jest do chuja niepodobny nawet. Ale wkurwia wystarczająco, by zamienić o nim kilka słów.
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-03-31, 14:26 3
taajniak napisał/a:



Gówno byś zrobił.


Bez opuszczania spodni.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-03-31, 14:33
Jebane cwaniaki. Policjantowi naubliżali a widzę po zachowaniu że pewnie ryja darli jak kretyni. Co oni w ogóle pierdolą, że bezpodstawne wejście... Hahahahah, jak mu cwaniak drzwi otworzył, to czego sie spodziewał? Wystarczyło podejść jak człowiek i na bank by mandatu nie bylo, a tak chłopaki sobie sporządzą raport po swojemu a on tylko dostanie wezwanie do sądu. Sprawe przegra i jeszcze będzie płacił : D Hahahha, faktycznie cwaniaki że chuj. Niech się cieszy, ze za przeklinanie nie dostał mandatu. Widać, że się naczytali jakichś paragrafów śmiesznych i wydaje im się za dużo. Swoją drogą, albo mają upierdliwych sąsiadów albo faktycznie przeginali pałe w co jestem bardziej skłonny uwierzyć po ich zachowaniu. Ja ze studentami pod sobą zawsze jakoś się dogadywałem jak bywało za głośno co czwartek, kilka razy nawet mnie zaprosili. Wszystko można, wystarczy się kulturalnie dogadać. Chyba, że ma się do czynienia z prawdziwymi idiotami.
Zgłoś
Avatar
bohyn 2013-03-31, 15:15 3
govinem napisał/a:



juz na startcie huj palom w dupe. koniec.



Jeżeli kiedyś ukradną ci samochód,rower,skuter, pobiją cię lub zgwałcą a ty zawołasz "PAŁY" to mam nadzieje że wetkną ci po samą mordę tą palę w dupę żebyś skończył pierdolić od rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Sacy28 2013-03-31, 15:26
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
naiwny01 2013-03-31, 15:33 4
Sacy28 to takich jak Ty trzeba tępić. "pozadnych obywateli"? czyli takich debili jak Ty?
Zgłoś
Avatar
Sacy28 2013-03-31, 15:49
kolejny co wypina sie przed strozem prawa ? ja niemowie o całejpolicji tylko o tej degrengoladzie co chodzi ulicami z pała w dupie a i zebys wiedzial ze jestem pozadnym obywatelem bo niemoge patrzeć na to co dzieje sie z tym krajem tacy jak ty i oni go rujnuja swoja niewiedza i bezsilnoscia bo przeciez nic sie nieda zrobic i własnie tym sposobem jest tak jak jest mamy tak jak mamy bo sie na to godzicie jestes kolejnym kretynem ktory nic nie moze
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-03-31, 15:58
Pożądny obywatelu jeżeli policjant robi coś niezgodnie z prawem to sobie skarge złoż. Chcesz coś zmienić? Myślisz, że coś zmienisz okazując brak kultury? Chcesz pokazać "psu" że, jesteś lepszy wytknij mu jego błędy. Nawet nagraj jak te baranki z filmu. Jednak z kulturą. Jesteś lepszy okaż wyższość. Takim zachowaniem pokazujesz tylko że, jesteś słaby.
Zgłoś
Avatar
Sacy28 2013-03-31, 16:13
nie takim zachowaniem nieograniczam siebie wmawiajac sobie jakaś kulture i tolerancje mowie co myśle i nieinteresuje mnie ze taki burak jeden sie znajdzie ktory woli milczec i mowic jaki to on jest rozsadny bo sie nieodzywa a znajdzie sie taki ktopry wezmie to do siebie i pomysli ze jesli bedzie takim burakiem jak ty to nic to niezmieni a jesli znajdzie sie wiecej takich jak on czy ja to zawsze mozna cos zdzialac a nie jak juz mowilem wypinac gola dupe panu władzy wiec dalej jestem bliski swojemu zdaniu aby tempić krawezniki i tych co boja sie zabrać głos i zebyś wiedział sma nieraz kłucilem sie z psem ale to jest bezcelowa robota tak jak widać to na filmiku wiec jesli niezabierze sie głosu w inny sposob to pozostaje spierdolic z kraju lub siedzić cicho i zyc w najnizszym standardzie i teraz prosze mi niemowic ze ja zarabiam 5 a ja 6 k na miesiac bo niemoie o jednostkach tylko o masowce ktora trzyma sie zdala od wszystkieog i jest tak jak jest nasi dziadkowie niewalczyli o taka polske bo ta polska niejest wolna dla ludzi jest wolna dla władzy a i oni niesa dokonca wyzwoleni więc zastanow sie po czyjej jestes stronie bo widocznie w tym kraju czas na rewolucje xx| w a z takimi jak ty to nam sie nieuda dziekuje to tyle na ten temat
Zgłoś
Avatar
kuba10154 2013-03-31, 16:19
Dawno nie widziałem takich debili, aż płakać sie chce jak sie pomyśli co z tego wyrośnie...
Zgłoś
Avatar
sp0on 2013-03-31, 16:28 2
Sacy28
Zapewne to że piszesz jak analfabeta jest tez wina policji, a nie przez to ze nie chciało ci się głąbie uczyć, bo znając życie dalej siedzisz w gimnazjum, jako najstarszy uczeń w szkole i uczysz armie młodych gniewnych(którzy są na takim samym poziomie skurwienia umysłowego jak ty) jak to się powinno jebać policje na 100%
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-03-31, 16:30
Do Sacy28
Śmieszny jesteś! Chcesz zmieniać ten kraj a nie potrafisz poprawnie zdania napisać. Chcesz coś zmienić? Zacznij od siebie! Pies to co robi opiera na przepisach, które nakazują mu konkretne zachowanie. Ty jednak tego nie zrozumiesz. Jeżeli kiedyś ktoś Twojego pokroju dojdzie do władzy to będzie dramat. Historia zna podobne przypadki. Ci, którzy chcą anarchii w pewnym momencie sami zaczynają tworzyć prawa i wymagają jego respektowania. Pies praw nie tworzy on wymaga ich przestrzegania. Jeżeli chcesz coś zmienić to na wyborach głosuj na tych, którzy zmienią przepisy. Nie chciałem Ci wytykać błędów ortograficznych ani interpunkcyjnych bo sam je robie ale chociaż się staram.
Zgłoś
Avatar
Paimon 2013-03-31, 16:51


głos mają podobny
Zgłoś
Avatar
methos23 2013-03-31, 17:04 2
Hahha co za debil, nie przyjął mandatu i dobrze !
Dopierdolą mu z 2 tysiące co najmniej w sądzie
Zgłoś
Avatar
majster0000 2013-03-31, 17:31
Wiekszosc z was pierodli tu ze ci policjanci nie powinni wogole z nimi dyskutowac tylko odrazu ich obic i zawinac bo cwaniakuja .. no i co z tego ze cwaniakuja nikomu krzywda sie nie dzieje ani nikt nie jest obrazany ? jak wy byscie zostali zgarnieci przez policje za cos to tez bysci byli za tym zeby policja nie dyskutowala tylko odrazu pala po zebrach was obili i zgarneli ? ... no wlasnie NIE WYDAJE MI SIE
Zgłoś
Avatar
maxerius 2013-03-31, 17:57
Teraz cwaniakują, a jak następnym razem zostaną złapani przez tych samych mundurowych na piwku to będą płakać i przepraszać, byle tylko nie dostać mandatu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie