18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
eMJay8086 2016-03-31, 7:24
@qwerq221
"Chuj w dupe policj"
JP 99%

"stosunek do prawa czyli zwyczajnie sram na nie rzadką sraką"

Anarchist alert!
Zgłoś
Avatar
A................h 2016-03-31, 8:07 1
MotoGdynia napisał/a:

no lekkie przegięcie, wydaje mi się że po prostu nie widział w ogóle świateł ale nie mi to oceniać.



No właśnie, wydaje Ci się. Wiedział, że światła są głównie pod pieszych i gdy nie było już nikogo na przejściu, to po prostu pojechał, bo jego światła nie dotyczą.

MotoGdynia napisał/a:

Wkurwia mnie bardziej wypisywanie "ty byś miał mandat"
nie wiem co wam ta policja robi, ja zapierdalam pół życia motocyklem



Chyba jako pasażerka taty.
Z resztą przechwałek zapraszamy na przedszkolny plac zabaw Niech Cię tata kiedyś zabierze na wycieczkę do jakiegoś większego miasta niż wasza wioska: do Bytomia, Wysmierzyc, Działoszyc, Nowego Warpna, to zobaczysz jak szybko można nałapać mandatów i się zesrasz na miękko w ten swój różowy kombinezon.

wolfik990 napisał/a:

Ty byś miał już mandat. 2:10
[youtube]



Na chuj wrzucacie takie nieprzycięte filmiki? Niedługo będzie: "oglądać od 100:00 do 100:05 min."!
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2016-03-31, 8:07 1
Taka policja jest dobra bo nie blokuje ruchu i w ogóle na chuj stać na czerwonym, jak tam pieszych nie było?
W moich stronach policja jest tak popierdolona, że po mieście jeżdżą dużą suką 20 km/h a za nimi jest wielki sznurek samochodów- można powiedzieć psi zaprzęg. Gdy ja za nimi jadę i przepisy na to pozwalają to wyprzedzam tych debili, niestety ludzie w moich okolicach to zjeby i boją się bo jak to radiowóz wyprzedzić. Najbardziej wkurzają na ruchliwych skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną, przez które potrafią przejechać z V= 5 km/h.
W moich okolicach niestety policja tak często zatrzymuje, że ludzie są na ich punkcie bardzo przewrażliwieni. W poniedziałek wracam sobie do domu, jadę normalnie 100 km/h z górki (nie było tam ograniczenia, więc teoretycznie powinienem jechać 90km/h). Przede mną jadą 3 auta i nagle z naprzeciwka zobaczyli jadący w drugą stronę radiowóz. Ci debile dali po hamulcach zwalniając do 20 km/h z górki. Sam ledwie wyhamowałem kilka centymetrów za tylnym zderzakiem samochodu z przodu, hamując biegami i pulsacyjnie bo jebał mi się abs. Gdyby z tyłu jechała ciężarówka to byłby ładny materiał na harda, za chuja by nie wyhamowała. Przez takich niedzielnych kierowców jest kurwa najwięcej wypadków śmiertelnych, bo nie myślą. Dodać do tej grupy można jeszcze zawalidrogi którzy nie potrafią trzymać prędkości tylko jedzie 80km/h i nagle zwalnia do 50 km/h. Takich ludzi jest sporo, tylko człowieka wkurwią i zaczyna wyprzedzać w niebezpiecznych miejscach,byle tylko nie jechać za taką pizdą.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2016-03-31, 9:24
Dziad_Inżynier napisał/a:


O kurwa łał, ale ty jesteś fajny
Wpadnij do Krakowa, pojeździj tak przez tydzień - dwa, potem powiedz jak było. Bo obawiam sie, że ci komornik tą twoją motorynkę zlicytuje.


Z tego co wiem ETOJ jest z Krakowa i jakos się chłopaki dalej bawią, a uwierz mi moje 200 na 2pasmowce na ulicy gdzie na odcinku paru km minąłem z 5 aut wiec w chuj nie porównywalne do ich wyczynów w środku miasta, tak wiec lekko spaliłeś

A do tego tam wyżej co pisał o sprzątaniu, no ja tez mam nadzieje ze mnie nie bedziesz sprzątał
Serio uwazasz ze przy 200 na drodze 2pasmowej o ograniczeniu prędkości do 120, motocyklista pojawia sie w sekudne ? No to jedynie gdzie ty jeździsz to tylko po autostradach gta

@2up
Nie, zatrzymał sir bo przepuścił pieszego, jakbyś siedzial kiedys w samochodzie na miejscu kierowcy to byś wiedział ze slupek często zasłania światła
Zgłoś
Avatar
VincentDeSaint 2016-03-31, 9:45 4
MotoGdynia napisał/a:


Z tego co wiem ETOJ jest z Krakowa i jakos się chłopaki dalej bawią, a uwierz mi moje 200 na 2pasmowce na ulicy gdzie na odcinku paru km minąłem z 5 aut wiec w chuj nie porównywalne do ich wyczynów w środku miasta, tak wiec lekko spaliłeś

A do tego tam wyżej co pisał o sprzątaniu, no ja tez mam nadzieje ze mnie nie bedziesz sprzątał
Serio uwazasz ze przy 200 na drodze 2pasmowej o ograniczeniu prędkości do 120, motocyklista pojawia sie w sekudne ? No to jedynie gdzie ty jeździsz to tylko po autostradach gta

@2up
Nie, zatrzymał sir bo przepuścił pieszego, jakbyś siedzial kiedys w samochodzie na miejscu kierowcy to byś wiedział ze slupek często zasłania światła



Czyli to ty mi zapierdalasz z resztą debili na zwycięstwa w Gdyni pod oknem jak tylko cieplej się zrobi? Tor w środku miasta sobie robicie .... życze ci występów na hardzie.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2016-03-31, 11:17 3
MotoGdynia napisał/a:


Z tego co wiem ETOJ jest z Krakowa i jakos się chłopaki dalej bawią, a uwierz mi moje 200 na 2pasmowce na ulicy gdzie na odcinku paru km minąłem z 5 aut wiec w chuj nie porównywalne do ich wyczynów w środku miasta, tak wiec lekko spaliłeś

A do tego tam wyżej co pisał o sprzątaniu, no ja tez mam nadzieje ze mnie nie bedziesz sprzątał
Serio uwazasz ze przy 200 na drodze 2pasmowej o ograniczeniu prędkości do 120, motocyklista pojawia sie w sekudne ? No to jedynie gdzie ty jeździsz to tylko po autostradach gta

@2up
Nie, zatrzymał sir bo przepuścił pieszego, jakbyś siedzial kiedys w samochodzie na miejscu kierowcy to byś wiedział ze slupek często zasłania światła



Z tego co wiem to doucz się polskiego bo za chuj nie idzie zrozumieć co ty tam piszesz. Jakieś kropki, przecinki, wielkie litery na początku zdania

A co do sekundy w lusteku. Nikt nie będzie cały czas patrzył w lusterko w oczekiwaniu na Ciebie. Więc jak pierdolniesz w kogoś to nie miej do niego pretensji. I zrób to szybko i bez postronnych ofiar najlepiej
Zgłoś
Avatar
Encor3 2016-03-31, 11:50 4
MotoGdynia napisał/a:

no lekkie przegięcie, wydaje mi się że po prostu nie widział w ogóle świateł ale nie mi to oceniać.
Wkurwia mnie bardziej wypisywanie "ty byś miał mandat"
nie wiem co wam ta policja robi, ja zapierdalam pół życia motocyklem, ćwierć życia samochodem i mandatów dotałem całe 3, za kolizje, czerwone światło i brak prawka. A uwierzcie mi lub nie, 80 w mieście to minimum.
i nie rzadko jest 1 z przodu. trzeba być pizdą po prostu żeby nie wiedzieć kiedy zwolnić a kiedy zapierdalać...
A ile razy łamałem przepisy przy policji, wyprzedzanie na ciągłych, przekroczenia prędkości czy zakrywanie tablic, nie wiem, może Trómiasto jest zaściankowe i tu policja jest zacofana, albo to wy macie zrytą banie.



Kurwa... sam jeżdżę motocyklem i jakoś potrafię w mieście utrzymać te 50-60 km/h, nie raz nie dwa jakieś niedojeby wyskakiwały mi przed nos z podporządkowanej i ledwo dało radę ominąć ich bądź też wyhamować. Poza miastem, też da się jeździć koło tych 120 bądź mniej w zależności od warunków, natężenia itp. Za dużo znałem "kozaków" którzy mieli takie podejście jak Ty.

Ps. Jeżdżę 600tą, cbrką.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2016-03-31, 12:12 4
@Motogdynia - najbardziej mnie razi w Twoich wypowiedziach, sygnatura pod opisami jak się zachowujesz na drodze... "Szanujmy się nawzajem...." - nazywa się to hipokryzją.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2016-03-31, 12:25 1
@motogdynia

Każdy bohater na dwóch kółkach, aż się nie rozpierdoli. Poproś kogoś z rodziny żeby cię wrzucił na harda
Zgłoś
Avatar
nec170v 2016-03-31, 12:54
Lubsko jak Wałbrzych
Zgłoś
Avatar
Vasqezzzz 2016-03-31, 13:46
26.03.2016 byłem w Lubsku i widziałem jak policja pogadała z pijącymi pod sklepem (OLIN w 2:36) i skręcili w uliczkę zaraz za tymże sklepem. Trzask przypominał ujebane lusterko

@MotoGdynia chcesz się zabić? Proszę bardzo ale zabij tylko siebie ok?
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2016-03-31, 14:11 1
qwerq221 napisał/a:

Chuj w dupe policji to w większości zarozumiałe kurwy, które licealistą wystawiają mandaty za przejście na czerwonym ...
.
.
.
.
.
... Na szczęście nie mam z tymi śmieciami nic do czynienia.



z ortografią i poprawną polszczyzną też za bardzo do czynienia nie masz ...
Zgłoś
Avatar
ImBYKU 2016-03-31, 14:37 5
MotoGdynia napisał/a:



)
Serio uwazasz ze przy 200 na drodze 2pasmowej o ograniczeniu prędkości do 120, motocyklista pojawia sie w sekudne ? No to jedynie gdzie ty jeździsz to tylko po autostradach gta

@2up
Nie, zatrzymał sir bo przepuścił pieszego, jakbyś siedzial kiedys w samochodzie na miejscu kierowcy to byś wiedział ze slupek często zasłania światła



po 1: 80km/h to 23m/s
motycyklista w lusterku staje sie motocyklista z ok 300 m czyli pokonujesz ta droge w 13 s , jadac motocyklem jedziesz skupiony , kierowca samochodu toczy sie leniwie na tempomacie gada z pasazerem , dłubie w nosie czy tam podziwia widoki .
wyprzedzajac ciezarowke spojrzy w lusterko raz , drugi poczym spojrzy na cos jeszcze i wjezdza na lewy pas .... minelo 10s

a jak koncza sie takie sprawy to na hardzie pogladaj
ja poogladalem i chec do zaperdalania mi minela jakis czas temu
Zgłoś
Avatar
Nexiv 2016-03-31, 15:24 2
qwerq221 napisał/a:

Chuj w dupe policji to w większości zarozumiałe kurwy, które licealistą wystawiają mandaty za przejście na czerwonym albo przejście nie na pasach i chuj z tego, że na ulicy pusto i przejeżdża tam 1 samochód na 10 min nie ma żadnej gadki złamałeś prawo wstydź się i płać jebany gnoju. Wreszcie dopiero co skończyłeś 18 lat to już można ci dojebać, ale mniejsza o to ja mam naprawde znikomy szacunek do policji głównie dlatego, że mam identyczny jak oni stosunek do prawa czyli zwyczajnie sram na nie rzadką sraką. Te głupie kurwy zawsze tylko komplikują sytuację i chuj z nimi. Na szczęście nie mam z tymi śmieciami nic do czynienia. Zawsze staram się nie utrudniać nikomu życia i rozwiązywać wszystko w swoim zakresie.



Tak samo srasz na swój ojczysty język. Pogratulować panie "dorosły".
Zgłoś
Avatar
paniemarianie 2016-03-31, 19:48
już ciekawsza jest audycja o pszczołach, w tle
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie