18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
Policja w Szczecinku złapała kolejnego amatora "trawki”. Młody mieszkaniec Szczecinka miał przy sobie 2,3 grama marihuany.

Policja otrzymała informację, że 20-latek ma narkotyki. Do zatrzymania doszło we wtorek na klatce schodowej, gdy mężczyzna wychodził z domu. – Na widok policjantów próbował uciekać, ale został dogoniony i obezwładniony – mówi Monika Wojnowska, rzecznik szczecineckiej komendy. Mężczyzna miał przy sobie reklamówkę, a w niej 8 zawiniętych kartek z suszem roślinnym. Po przebadaniu potwierdziło się, że to 2,3 grama marihuany. Właściciel narkotyków siedzi w policyjnym areszcie, grozi mu nawet 3 lata więzienia.



Źródło:

Szczecinek news
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-05, 4:19
elun napisał/a:


Mając pojedzie o jednostkach SI, jakości produktu, cenie za hurt/detal, nie kupiłbyś ścierwa od frajera.



Oczywiście, że nie, przy założeniu, że masz lepsze dojścia. Na własne oczy widziałem, jak to wygląda w odniesieniu do 'frajerów' w dolnośląskim Mordorze. Przychodzi cieciu z żelem na włosach z pakietem 5 gramów, które wyglądają jak 3 g. ważone. Dzieli to (waga? jaka waga? wszystko na oko) na 12 woreczków i sprzedaje takie 'połówki" za 20 zł. Joł- ziomale w bluzach Clinica i Prosto biorą to z pocałowaniem ręki i radochą jakie to zajebiste jaranie mają
Zgłoś
Avatar
D................o 2010-03-05, 18:55
niektórzy cienką 10 na 16 dzielą i bez problemu opylają
Zgłoś
Avatar
bartekostrow 2010-03-06, 15:23
haha wiedzialem ze lada moment wejdzie temat "nieuczciwosci producenta"<lol2> ktos sypnal bo gosc tnie w ch*ja;p;p
Zgłoś