18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
Policja w Szczecinku złapała kolejnego amatora "trawki”. Młody mieszkaniec Szczecinka miał przy sobie 2,3 grama marihuany.

Policja otrzymała informację, że 20-latek ma narkotyki. Do zatrzymania doszło we wtorek na klatce schodowej, gdy mężczyzna wychodził z domu. – Na widok policjantów próbował uciekać, ale został dogoniony i obezwładniony – mówi Monika Wojnowska, rzecznik szczecineckiej komendy. Mężczyzna miał przy sobie reklamówkę, a w niej 8 zawiniętych kartek z suszem roślinnym. Po przebadaniu potwierdziło się, że to 2,3 grama marihuany. Właściciel narkotyków siedzi w policyjnym areszcie, grozi mu nawet 3 lata więzienia.



Źródło:

Szczecinek news
Zgłoś
Avatar
ferro 2010-03-04, 11:33
ja pierdole.
2.3 grama sie zmarnowało ;/
Zgłoś
Avatar
nsa 2010-03-04, 12:04
teraz idzie wiosna/lato, będą służby oczyszczania miasta trawniki kosić.
Ciekawe jaka by była reakcja jakby kapować ich, że mają trawę D
Zgłoś
Avatar
zajac 2010-03-04, 12:34
żenada...

...inaczej tego nie można skomentować.
Zgłoś
Avatar
DAGFEN 2010-03-04, 16:06
I bardzo dobrze! Wyłapywać każdego takiego
Zgłoś
Avatar
avesatan 2010-03-04, 16:31 2
kurwa 2,3 grama na 8 sztuk ??
Zgłoś
Avatar
kmwtw6 2010-03-04, 16:31 1
DAGFEN napisał/a:

I bardzo dobrze! Wyłapywać każdego takiego


yyyy... pierdolisz!
Zamiast sie zająć czymś pożytecznym to będą się rozpisywać przez tydzień, że polska policja jest taka i sraka...
<facepalm>
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2010-03-04, 18:00 3
"Czemu boje sie policji, bardziej niż tych ludzi złych, którzy maja na świat zły wpływ. Czuje, ze prawo chroni tylko ich, a tylko nas ma na względzie.."
Zgłoś
Avatar
zlotyk2 2010-03-04, 18:52
2,3g i za to 3 lata ciekawe ile ja bym dostal jakby mnie zlapali nieraz z pakietwm to by bylo 15 lat ? hahaha
Zgłoś
Avatar
D................o 2010-03-04, 19:03 13
a co on kurwa kogoś zabije jak sie skopci ? traktują nas jakbyśmy palili kościoły i podkładali bomby.
Mogliby wprowadzić chociaż legalizacje dzięki której moglibyśmy palić i mieć przy sobie temat, ale gdybyśmy cos przeskrobali to karać nas 2 razy surowiej, chyba nic by się nie stało, nie ?

a mało tego policja swoich błędów nie widzi ojciec mojego znajomego który jest policjantem lupi zapić i napierdala żonę.
ostatnio miał akcję wpierdolił zonie tak ze lezała w szpitalu a syna pokaleczył nożem( nie niepochlastał go, PokaleczyŁ)
to było w sąsiedniej miejscowości, teraz przeniesli go do mnie(zamiast wyjebać z roboty, a działo sie to już od dawna).
Ba mało tego komisariat u mnie jest zawsze zamkniety i gdy coś się dzieje to policja przyjeżdza z 30 km oddalonej miejscowości, gdy ojebali u nas 2 razy ten sam bar i raz sklep to zaczeli jeżdzić na patrole To raz
to 2 byłem świadkiem gdy zajechali do DC po wódkę radiowozem, marka KIA, 2 z nich lubi zapic pałe, nie raz nie dwa widziałem ich zataczających sie i to ma być kurwa przykład dla mnie ?

a i nie jestem za jp bo mimo to są jeszcze tacy którzy wzorowo wykonują swoją pracę ale zamiast tępić nas powinni pozaglądać w swoje dupy a nie w nasze domy
Zgłoś
Avatar
simoni 2010-03-04, 19:05 4
Dlatego potrzebna jest depenalizacja, a następnie legalizacja, z pożytkiem dla państwa i obywateli.
Zgłoś
Avatar
e................n 2010-03-04, 20:09
Tym co się marzy legalizacja...
Chuja! Na pewno nie teraz, i na pewno nie przy tym stanie wiedzy społeczeństwa. Ale jak to mówił kiedyś mój kumpel "Starzy ludzie maja tendencje do umierania" - zdechnie elektorat, wejdą reformy. Nie prędzej jak za lat 20 będzie można siąść kulturalnie na ławeczkę w parku i zjarać lolka. Tymczasem pilnujcie się marzyciele
Zgłoś
Avatar
Byczarz 2010-03-04, 22:41 2
Zjeb Genetyczny napisał/a:

8 zawiniętych kartek z suszem roślinnym. Po przebadaniu potwierdziło się, że to 2,3 grama.]


2.3grama..
Przecież po rozłożeniu na osiem to wychodzi kurwa 0,28 na sztukę..
Jeśli to sprzedawał po 30zł ludziom wciskając ze to gram, to bardzo dobrze, że go zawinęli, skurwysyna.
Zgłoś
Avatar
Acho 2010-03-04, 23:24
znam ludzi, którzy sobie ćwiartki kupują, więc nie można wyciągać pochopnych wniosków, najwyżej jako połówkę mógł sprzedawać, ale to 2 razy mniej, mwiec nie wiem czy ktos dalby sie nabrac
Zgłoś
Avatar
e................n 2010-03-05, 3:39
Byczarz napisał/a:


2.3grama..
Przecież po rozłożeniu na osiem to wychodzi kurwa 0,28 na sztukę..
Jeśli to sprzedawał po 30zł ludziom wciskając ze to gram, to bardzo dobrze, że go zawinęli, skurwysyna.


Mając pojedzie o jednostkach SI, jakości produktu, cenie za hurt/detal, nie kupiłbyś ścierwa od frajera.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie