18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Avatar
niemamskarpet. 2024-07-13, 12:23 14
no i gość przeszedł w huj ciężką drogę żeby zostać policjantem w uk, założę się że zna lepiej przepisy niż ci tam obaj z tyłu i na bank szanuje swoją pracę a to że jakiś pojeb się przyjebał do jego akcentu afrykańskiego to inna sprawa a kolejna to większość takich super białych polaczków którzy są w uk zapierdalają na budowach bo nie dość że akcent z dupy to jeszcze brak języka nawet po 10 latach tam więc duży szacunek dla makumby bo przyjechał do obcego kraju i zapewne po ciężkich przebojach zdał egzaminy i został policjantem więc jebcie się baranie łby
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-07-13, 13:00
Veni_Vidi napisał/a:

A jak ktoś się śmieje z niedojebanych przygłupów, też jest rasistą?



To był sarkazm.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2024-07-13, 13:02
W sumie to szkoda mi się go zrobiło. Po jego minie widać, że chyba sam zrezygnuje z posady.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-07-13, 13:27
Koniec jest bliski 😄
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-13, 13:36
PabloSkills napisał/a:

To był sarkazm.



Nie, to nie był sarkazm tylko stwierdzenie
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-13, 13:38 1
Mietuh napisał/a:

Może być dobrym policjantem i zaprowadzić porządek bo wie jak ze swoimi postępować, zwłaszcza jak był w swoim kraju policjantem. Jak będzie lał inżynierów to nikt nie powie że rasista. Kiedyś ZOMOwcy też nie potrafili sklecić kilku zdań a swoje zadanie wykonywali wzorowo


Dokładnie tak. Brytyjska policja zatrudnia ludzi z mniejszości etnicznych bo lepiej się dogadują ze swoimi rodakami. I to akurat ma sens. Więc może niewłaściwy człowiek jest na niewłaściwej interwencji.
Z drugiej strony, gość w głębokim stresie, może dopiero zaczyna pracę.
Zgłoś
Avatar
fantasticplayer 2024-07-13, 14:13 2
niemamskarpet. napisał/a:

no i gość przeszedł w huj ciężką drogę żeby zostać policjantem w uk, założę się że zna lepiej przepisy niż ci tam obaj z tyłu i na bank szanuje swoją pracę a to że jakiś pojeb się przyjebał do jego akcentu afrykańskiego to inna sprawa a kolejna to większość takich super białych polaczków którzy są w uk zapierdalają na budowach bo nie dość że akcent z dupy to jeszcze brak języka nawet po 10 latach tam więc duży szacunek dla makumby bo przyjechał do obcego kraju i zapewne po ciężkich przebojach zdał egzaminy i został policjantem więc jebcie się baranie łby



@niemamskarpet.
Mi zajeło ponad rok czasu by zdać wszystkie egazminy, przejść wszystkie rozmowy kwalifikacyjne itp itd a potem 6 miesięcy treningu by pracować tam na ulicy. Teraz od ponad 6 lat śmigam na ulicy i nie żałuję ani chwili spędzonej w tej pracy. Nie jest to łatwy kawałek chleba, za który też nie jesteś jakoś super wynagrodzony ale traktuję to wszystklo jako przygodę, której żadna inna praca mi nie zapewni.

Chcesz posłuchać o mojej robocie to zapraszam na www.youtube.com/@policeoclock
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-07-13, 14:29
dziecko, jeśli byłoby to możliwe pokazałbym Ci wypowiedź zomowca... a zadania wypełniał idealnie, więc nie oraj już siebie i nie wrzucaj takich filmików
Zgłoś
Avatar
sadol001 2024-07-13, 14:29
michalk0072 napisał/a:

Nasz kandydat na policjanta w UK:



brzmi jak normalna polska rodzina z problemami finansowymi
Zgłoś
Avatar
animal3 2024-07-13, 15:14
Białego z pracy wywalą za robienie głupich min to pewne
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-07-13, 18:36
Europę Zachodnią rozgrywają muzułmanami a nas upadlińcami !!!
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2024-07-13, 19:41
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-07-13, 20:36
Veni_Vidi napisał/a:

Nie, to nie był sarkazm tylko stwierdzenie



A twierdz sobie co chcesz. Nie będę się bawił w profesora Miodka bo i tak wiesz lepiej.
Zgłoś
Avatar
sereja3 2024-07-16, 15:25
Możecie się kurwa śmiać, ale to co ja widziałem w Polsce u mnie w mieście to przeszło moje największe oczekiwania.
Widziałem najebanego policjanta, w pełnym umundurowaniu jak śpi sobie " a'la żul". I nie, nie zasłabł ani nic bo podszedłem do niego, a on w tej swojej kamizelce miał jeszcze 2 małpki. Innego powodu takiego zachowania to może go kobita rzuciła, albo dostał wylot z budy.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-19, 12:40
sereja3 napisał/a:

Możecie się kurwa śmiać, ale to co ja widziałem w Polsce u mnie w mieście to przeszło moje największe oczekiwania.
Widziałem najebanego policjanta, w pełnym umundurowaniu jak śpi sobie " a'la żul". I nie, nie zasłabł ani nic bo podszedłem do niego, a on w tej swojej kamizelce miał jeszcze 2 małpki. Innego powodu takiego zachowania to może go kobita rzuciła, albo dostał wylot z budy.



Wypić każdemu się może zdarzyć, ale nie kurwa w robocie. Typ ma przecież broń, którą ktoś może mu odebrać.
Zwolniony z roboty czy nie to powinien za to beknąć
Zgłoś