18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
x................9 2020-05-31, 22:36 1
shoe5maker napisał/a:

Rozumiałbym takie zamieszki jakby tego glinę uniewinniono, ale kurwa nie. Jakiś jeden patus odwali murzyna, to nagle wszyscy biali są rasistami. Sami to skaczą po głowach swoich współplemieńców w skali większej niż 1 trup i zamieszek nie ma.



Bo te murzyniatko takie niewinne było. Jak każdy jemu podobny. Odjebali go, bo mają dość tego małpiego gaju co panoszy się po USA do którego żadne inne argumenty nie docierają. Strzelać bez ostrzeżenia to jedyna rada na to bydło. Za dużo syfu robią te małpie kurwy by traktować ich jak ludzi.
Zgłoś
Avatar
Centurionero 2020-05-31, 23:34 2
Nie ma się co podniecać, wprowadzili godziny policyjne w 21 wieku Teraz służby mają zielone światło do interwencji na skalę o jakiej tylko śnili w tych czasach.
Osobiscie uważam, że Trump wpierdoli tam taki nadzór, że połowa Minnesoty będzie chodzić jak w zegarku w rytm tej piosenki

Zgłoś
Avatar
nano50 2020-06-01, 0:04 2
xYZ69 napisał/a:

Bo te murzyniatko takie niewinne było. Jak każdy jemu podobny. Odjebali go, bo mają dość tego małpiego gaju co panoszy się po USA do którego żadne inne argumenty nie docierają. Strzelać bez ostrzeżenia to jedyna rada na to bydło. Za dużo syfu robią te małpie kurwy by traktować ich jak ludzi.



Mam nieco włoską urodę. Nie chcę, żeby mnie kiedyś jakiś policjant odjebał za nic, bo będzie miał dość cyganów panoszących się po rejonie. Wsadź sobie w dupę taką logikę i generalizowanie. Policjanci., którzy z zimną krwią dojebali tamtego "niewinnego" czarnucha powinni dostać co najmniej dożywocie.
Zgłoś
Avatar
x................9 2020-06-01, 0:20 3
nano50 napisał/a:

Mam nieco włoską urodę. Nie chcę, żeby mnie kiedyś jakiś policjant odjebał za nic, bo będzie miał dość cyganów panoszących się po rejonie. Wsadź sobie w dupę taką logikę i generalizowanie. Policjanci., którzy z zimną krwią dojebali tamtego "niewinnego" czarnucha powinni dostać co najmniej dożywocie.



Nie zesraj się ciapciu. Za darmo nie dostał. Na uczciwego obywatela nie trafiło. Chuj mu w dupę. Poza tym nie bardzo wiem co znaczy "włoska uroda"? Włosi nie jacyś mieszańce to praktycznie typowi biali ludzie. Za to południowe regiony są mocno pomieszane stąd te ciemne mordki.
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-06-01, 0:40 1
Przecież to same niedojebane lewactwo, murzyństwo i antifa czyli gówno ludzkie.. powinni to rozjeżdżać walcem.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2020-06-01, 3:46
25 lat im chcą wjebac za ten molotov, 2 nastolatki, siostry z bogatego domu.
Dla przykładu trump im wjebie pewnie maksa.
Najgorsze wyroki to te medialne.
Zgłoś
Avatar
homorek 2020-06-01, 5:07 3
nano50 napisał/a:

Mam nieco włoską urodę. Nie chcę, żeby mnie kiedyś jakiś policjant odjebał za nic, bo będzie miał dość cyganów panoszących się po rejonie. Wsadź sobie w dupę taką logikę i generalizowanie. Policjanci., którzy z zimną krwią dojebali tamtego "niewinnego" czarnucha powinni dostać co najmniej dożywocie.



Jak dać browara na minus ?
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-06-01, 15:36 1
nano50 napisał

"Mam nieco włoską urodę. Nie chcę, żeby mnie kiedyś jakiś policjant odjebał za nic, bo będzie miał dość cyganów panoszących się po rejonie. Wsadź sobie w dupę taką logikę i generalizowanie. Policjanci., którzy z zimną krwią dojebali tamtego "niewinnego" czarnucha powinni dostać co najmniej dożywocie."

Masz powody do zmartwień
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-06-01, 22:01
wertuqq napisał/a:

Masz powody do zmartwień



Faktycznie miałbym przejebane, gdyby takich śmieci jak xYZ69 było więcej. Na szczęście to tylko ułomny margines społeczeństwa
Zgłoś