18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Tydzień temu 26-letni pan Paul Chambers szykował się do podróży. Niestety, okazało się, że jego lot z lotniska w Doncaster został odwołany z powodu opadów śniegu. Chambers wrócił do domu i wyładował frustrację tak, jak robi to obecnie wielu ludzi – wpisem w Internecie. A dokładnie na serwisie twitter.com. Niedoszły turysta opisał swoją sytuację, dodając na końcu:

"…Cholera! Lotnisko 'Robin Hood' zamknięte. Macie tydzień i trochę by uporządkować swoje sprawy, inaczej wysadzę to lotnisko w powietrze"

Jakież było zdziwienie Chambersa oraz jego rodziny, gdy kilkadziesiąt godzin później do ich drzwi zapukała policja. Matka nieszczęsnego twitterowicza myślała, że chłopak brał udział w wypadku samochodowym. Tymczasem zatrzymano go na mocy "Terrorism Act" jako podejrzanego o terrorystyczne groźby. Chambersa przesłuchiwano siedem godzin i aresztowano. Dopiero 11 lutego sąd zadecyduje o jego dalszym losie. Komputer stacjonarny, laptop oraz ipoda Chambersa skonfiskowano, a "groźbę" wykasowano z Sieci. "Terrorystę" na czas śledztwa zwolniono z pracy, a lotnisko w Doncaster już ogłosiło, że do końca życia Chambers nie ma na nie wstępu.

W ten sposób, dzięki żartowi w Internecie, młody mężczyzna został pozbawiony wolności, pracy i drogiego sprzętu. Przeciwnicy praw w rodzaju "Terrorism Act" ostrzegali, że takie zapisy pozwalają zniszczyć każdego. Jak widać, mieli rację.
Źródło: pardon.pl
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-01-19, 21:32 1
Chore.
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2010-01-20, 1:35
ale kretyn....
Zgłoś
Avatar
A................N 2010-01-20, 8:07
chmielu666 dokładnie. Mi by nawet tak głupi tekst do głowy nie przyszedł..
Zgłoś
Avatar
mesiash 2010-01-20, 10:43 1
Cytat:

Przeciwnicy praw w rodzaju "Terrorism Act" ostrzegali, że takie zapisy pozwalają zniszczyć każdego. Jak widać, mieli rację.



a gdzie to widać? Przecież facet zagroził wysadzeniem w powietrze obiektu, w którym przebywają setki ludzi! Idiotyzmem jest wyciąganie takich rzeczy jako argument przeciw. Co innego, gdyby przy okazji zabrali jego matkę. Swoją drogą - 26 lat i z mamą mieszka
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2010-01-20, 14:41
moj brat mieszka w Doncaster,bylem rok temu na wakacje a lotnisko fajne
Zgłoś
Avatar
mathias 2010-01-20, 23:20 1
A chuj, co mi tam

Wysadze pentagon w powietrze jak znow Sadistic nie bedzie dzialal xD
Zgłoś
Avatar
grotik 2010-01-21, 13:59
mathias, masz kilkanaście godzin na ucieczkę z kraju, albo zapuka do twych drzwi pluton antyterrorystyczny i ci kompa zabiorą
Zgłoś
Avatar
mooop12 2010-01-21, 15:14
ja pierdole co za idioci w tej ameryce... to jasne że sobie jaja robił a ci go do kicia wrzucić chcą... Mathias uważaj bo zaraz psy ci wysadzą drzwi w powietrze a ciebie wytargają z domu do aresztu...
Zgłoś
Avatar
DeMonica 2010-01-21, 16:47
mooop12 napisał/a:

ja pierdole co za idioci w tej ameryce...



W Wielkiej Brytanii jak już coś.
Zgłoś
Avatar
aras1 2010-01-22, 1:40 1
DeMonica napisał/a:



W Wielkiej Brytanii jak już coś.



A co za róznica? Jedni i drudzy maja nasrane do głowy...
Zgłoś