18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Policja znowu się popisała
BongMan • 2013-04-22, 14:07
Cytat:

Pijany mąż uderzył ją tak, że polała się krew. Nie po raz pierwszy. Dorota wezwała policję. A funkcjonariusze tyrana tylko pouczyli i... odjechali.

- Kiedy przyjechała policja, siedziałam przed domem cała we krwi. Miałam pokrwawioną twarz, ręce, nogi... Obok w wózku spał mój roczny synek - opowiada roztrzęsiona kobieta, mieszkanka podkluczborskiej miejscowości. - Policjanci zapytali, czy wezwać pogotowie, ale nie chciałam. Bałam się, że będę musiała pojechać do szpitala, a troje moich dzieci zostanie z tym pijakiem. Myślałam, że policjanci zabiorą go do izby wytrzeźwień, a oni tylko go pouczyli i pojechali - wzdycha.

Mąż Janusz wrócił do domu pijany i zaczął się awanturować. Jego żona twierdzi, że on od kilku miesięcy praktycznie nie trzeźwieje.

- A w czwartek przyciągnął jeszcze ze sobą kolegę, żeby dalej z nim pić. Kiedy zwróciłam im uwagę, wyrzucił mnie z domu i zamknął drzwi na klucz - opowiada - Wtedy zagroziłam, że wezwę policję.

Ta groźba tylko rozsierdziła mężczyznę. - Dopadł mnie w budynku gospodarczym i z całej siły uderzył pięścią w twarz. Zaczęłam krzyczeć i błagać, żeby mnie nie bił, bałam się, że mnie zabije - mówi łamiącym się głosem.

Na szczęście, udało jej wybiec na podwórko i zadzwonić po pomoc. Do policjantów ma żal, że niewiele zrobili.

- Bałam się, że jak odjadą, mąż znowu mnie skatuje. Poprosiłam, żeby go zabrali do wytrzeźwienia, bo w tym pijackim amoku on nie wie, co robi. A oni tylko porozmawiali z nim, stwierdzili, że go uspokoili i odjechali - opowiada.

Kobieta została pobita nie po raz pierwszy. Rodzina ma założoną Niebieską Kartę, przed sądem toczy się sprawa o znęcanie się męża nad żoną.

- W ubiegłym roku, gdy byłam w siódmym miesiącu ciąży uderzył mnie tak, że wybił mi szczękę. Stłukł mnie też przed Wigilią, a policjantom powiedział, że ja sobie siniaki sama namalowałam - mówi rozżalona kobieta. - Jestem już u kresu wytrzymałości.

Tymczasem st. sierżant Aniela Pluta z komendy w Kluczborku tak tłumaczy zachowanie policjantów: - Mężczyzn w wydychanym powietrzu miał około 1,6 promila alkoholu. Ale zachowywał się spokojnie, obiecał, że noc spędzi u ojca, dlatego funkcjonariusze nie mieli przesłanek, żeby go zatrzymać. Nie możemy ludzi bezpodstawnie zamykać ani karać na wyrost.

Takim stanowiskiem oburzona jest Barbara Leszczyńska, kierownik Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Opolu.


nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130422/POWIAT09/130429912

Ale żeby tłuc niewinnego człowieka pałami po stopach na komisariacie to są pierwsi, skurwysyny, i do tego jakoś mają kurwa przesłanki. Jak gdzieś zobaczę gimbusa w bluzie JP to mu powiem "masz rację, chłopcze."

A tak kiedyś szanowałem policję...
Zgłoś
Avatar
k................5 2013-04-22, 14:10 23
Dobrze, że alkohol jest całkowicie legalny i dostępny dla każdego w nieograniczonych ilościach.
Zgłoś
Avatar
RymOwator 2013-04-22, 14:20 19
@" Jak gdzieś zobaczę gimbusa w bluzie JP to mu powiem "masz rację, chłopcze.""

hahah jebłem jak to przeczytałem
Zgłoś
Avatar
kossa69 2013-04-22, 14:23 1
Fake, takie zachowanie jest tylko po wstrzykiwaniu marihuany
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-22, 14:26 1
@bongman, tak nie lubisz niemiaszków, a patrz skąd czerpiesz informacje...

Mecom Europe

Mecom to firma założona w marcu 2000 r., która inwestuje w branżę medialną. Strategią firmy jest przejmowanie w Europie kontroli nad mediami oraz zarządzanie nimi w długookresowej perspektywie.

w październiku 2005 roku firma przejmuje grupę wydawniczą Berliner Verlag (w której skład wchodzą: Dziennik "Berliner Zeitung", gazeta codzienna o charakterze tabloidu "Berliner Kurier", bezpłatny tygodnik "Berliner Abendblatt", miejski przewodnik "City Guide" oraz gazeta internetowa Netzeitung)

w styczniu 2006 roku do grupy Berliner Verlag dołącza gazeta "Hamburger Morgenpost"

w kwietniu 2006 roku Mecom przejmuje Media Group Limburg

w październiku 2006 roku Mecom przejmuje spółkę Orkla Media, w tym grupę prasową Orkla Press (12 tytułów)
Zgłoś
Avatar
pumba 2013-04-22, 14:28 5
Biedna nie wiedziała, że w naszym państwie policja jest od wlepiania mandatów za bzdury, a nie od pomagania obywatelom.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-22, 14:55
kustoszpan, znalazłem to na polskiej stronie, kij tam czy należy do niemców. Zresztą z jednej strony ich nienawidzę, ale z drugiej strony podziwiam i czuję uznanie. Nie można im odmówić tego, że są jednym z najbardziej rozwiniętych i cywilizowanych krajów na świecie.
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2013-04-22, 15:12
Bo zupa była za słona.
Zgłoś
Avatar
1................0 2013-04-22, 17:35
Kraj schodzi na psy.
Zgłoś
Avatar
drv87 2013-04-22, 17:36
Powinien suce tak wpierdolić żeby na intensywną ją wzięli bo inaczej się nie nauczy. Kobiety są takie szukają wrażeń albo murzyn albo allah akbar a potem płacz wielce poszkodowane tępe kurwy .
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-04-22, 19:31 9
Niektórzy powinni mieć bana na alkohol. Ale to przecież marihuana taka niebezpieczna... wielu jest takich domorosłych damskich bokserów-alkoholików.. Każdy, kto bije swoją kobietę powinien mieć upierdolone ręce przy samej dupie.
Albo możemy też pójść w ślady tolerancji, bo przecież ma prawo ją bić - bądźmy tolerancyjni, poprawni politycznie...

Zachowania policjantów nawet nie skomentuję
Zgłoś
Avatar
Galin 2013-04-22, 20:23 5
Życie nie zawsze jest czarno białe. Zapamiętajcie sobie do końca życia, tłuki:Nie każdy policjant to frajer, nie każdy ksiądz to pedofil...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-22, 20:24
Zła to suka, która na własnego pana szczeka. Widac za mało ją leje, bo jej się we łbie ciągle buntownicze myśli rodzą.
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-04-22, 20:51 83
drv87, Loaloa,


Tylko pamiętajcie, żeby iść jutro do mamusi ( pardon do suki, bo każda kobieta to suka wkońcu nie? ) na obiadek
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-04-22, 21:46 1
Stryczek dla skurwiela.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie