18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
"Do niecodziennego zdarzenia doszło w piątek w Kalwarii Zebrzydowskiej. Policjanci zmuszeni byli zatrzymać 45 - letniego mężczyznę, który od dłuższego czasu terroryzował mieszkańców.

Jak nas informują mieszkańcy, 45 - letni mężczyzna już od dawna zachowywał się wobec nich agresywnie.

Jak się okazuje, miał prowokować awantury, krzyczeć na dzieci sąsiadów, straszyć ich pałką. Lokatorzy interweniowali w miejscowym komisariacie i MOPS-ie, ale interwencje nie dawały rezultatów.

Miarka się przebrała w piątek (21.08), kiedy doszło do kolejnej prowokacji ze strony 45 - latka.

Rzucał petardami w blok, robił awanturę. Wszedł w kominiarce do sklepu Lewiatan. Akurat miał pecha, bo natknął się na patrol policji, który się nim zainteresował - przekazał nam mieszkaniec kalwarii Zebrzydowskiej.

Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że trzech funkcjonariuszy próbowało go zatrzymać na ulicy 11 listopada w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Podczas zatrzymania przez policję w pewnym momencie 45 -latek odpalił petardy i zrobiło się niebezpiecznie. Doszło do przepychanek. 45 -latek rzucił się na policjatkę, ale ta zachowała się bardzo przytomnie i doprowadziła do jego obezwładnienia.

Kalwaryjscy policjanci realizowali dzisiaj nakaz doprowadzenia 45 - letniego mieszkańca Kalwarii Zebrzydowskiej, wydany przez sąd. W trakcie prowadzonych czynności mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie, nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy polecenia, zaatakował ich butelką, a następnie pałką teleskopową. Policjanci użyli w stosunku do agresora gazu pieprzowego, a następnie paralizatora. Należy nadmienić, że mężczyzna stwarzał zagrożenie nie tylko dla policjantów, ale też dla siebie. Obecnie 45 - latek przybywa na obserwacji psychiatrycznej. Wstępnie kwalifikujemy to zdarzenie jako czynną napaść na funkcjonariuszy - mówi nam Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Jak się dowiadujemy nieoficjalnie, 45 - letni mężczyzna to były funkcjonariusz policji, przebywający obecnie na rencie."

Zgłoś
Avatar
VanishingPoint 2020-08-21, 23:35 1
A z balkonu sadole krzyczą zabić go!
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-08-21, 23:46 4
mygyry napisał/a:

Wiecie co mnie wkurwia? Normalni ludzie regularnie zgłaszali pojeba i musieli żyć w terrorze bo żaden jebany urzędas ani pies nic nie zrobił i nie zareagował na zgłoszenia i skargi



Tak jest zawsze ale jak przypierdolisz takiemu w ryj to za godzinę jesteś w bransoletkach.
Zgłoś
Avatar
differential 2020-08-22, 0:54 1
Oni serio krzyczą- zabić go!
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2020-08-22, 1:31 6
Cytat:


Te pistolety to noszą jako element przebrania tak?


Wystrzelonej kuli nie da się zatrzymać ani cofnąć...
To nie jest takie proste. Jak już będziesz duży i ktoś ci da pozwolenie na procę to wtedy zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-08-22, 2:11
mygyry napisał/a:

Wiecie co mnie wkurwia? Normalni ludzie regularnie zgłaszali pojeba i musieli żyć w terrorze bo żaden jebany urzędas ani pies nic nie zrobił i nie zareagował na zgłoszenia i skargi



Musi stać się tragedia aby ktoś coś zrobił, a najczęściej nie zrobi nic poza wyrażeniem swojego niezadowolenia. Taki świat. Zmienić możemy to tylko my a i tak siedzimy na dupach. Ciężko oczekiwać innych rezultatów robiąc cały czas to samo.
Zgłoś
Avatar
C................0 2020-08-22, 8:15 1
wyjdzie po paru tygodniach aresztu, bo przeciez kurwa kurwie łba nie urwie - na pewno są jakieś jego stare ziomki na komisariacie.
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2020-08-22, 9:51 2
jestem w szoku ze pizda policjantka wykazała sie większą przebiegłością od tych pachołków spierdalajacych w podskokach
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-08-22, 10:27
Laska jedyna ogarnięta.. Co za pizdy w tej policji to ja już zdążyłem zapomnieć..
Bać się pałką dostać kilka razy po bebechu i po ramionach osłaniając łeb.. Mając dwójkę wsparcia..
Zgłoś
Avatar
Policeman 2020-08-22, 11:50 1
A nie jest inaczej [przypadkowa analogia] z kurwiami, co puszczą swoje pitt bullki, amstafy, bulteriery bez smyczy by sobie pobiegały. Ja już na spacery z psem chodzę kurwa z nożem w razie jakby jeden z tych okolicznych debili akurat psa wyprowadzał. I co w ogóle mógłbym zrobić? Odciąć psu łeb, a potem chyba i właścicielowi - bo pewnie by mnie zaatakował. Zgłasza się policji takie rzeczy, a oni... przyjmują zgłoszenie i chuj. Raz 3 razy dzwoniłem na policję, bo po osiedlu biegał pitt bull - pijany sebix właściciel nie miał siły go wyprowadzać to sobie go wypuścił. Myślicie, że przyjechała policja? Nie. Tutaj to samo, jebany wariat zatruwał życie ludzi do tego stopnia, że prosili by go odjebać. A dlaczego prosili? Bo znają polskie prawo. Za atak na policjanta z niebezpiecznym przedmiotem, za bla bla bla dostanie 1/2 w zawieszeniu i wypuszczą go po 3 dniach hehe.

Oj jak zbysio wróci na osiedle, to dopiero wkurwiony
Zgłoś
Avatar
CeTek 2020-08-22, 11:54 1
mygyry napisał/a:

Wiecie co mnie wkurwia? Normalni ludzie regularnie zgłaszali pojeba i musieli żyć w terrorze bo żaden jebany urzędas ani pies nic nie zrobił i nie zareagował na zgłoszenia i skargi



Z doświadczenia Ci powiem, że policja nie mogła nic zrobić jeśli nie doszło do jakiegoś większego złamania prawa (kończyłyby się marnym mandatem, albo umorzeniem przez prokuratora. Ja to bym najpierw zaczął od systemu prawa, który jest dziurawy jak ser.
Zgłoś
Avatar
potrzebny 2020-08-22, 13:54
Co jak co, ale kobieta złapała typa fachowo za rękę, że nie mógł już nic począć tylko wylądować na glebie. Szacunek, bo wszyscy wiemy jak często płeć piękna daje dupy w tym zawodzie. Też nie ma co się mądrzyć odnośnie obezwładniania. To też nie jest takie proste jak się tu wielkim ekspertom wydaje, szczególnie w Polsce, gdzie policja ma chuj a nie prawa.
Zgłoś
Avatar
niefartt 2020-08-22, 15:13
sąsiedzi ze sadola hehe chcieli filmik na hardzie
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2020-08-22, 16:04
Zabić go! Zabić go skurwysyna! Zabić dziada!
Zgłoś
Avatar
F................r 2020-08-22, 16:11
Policja to najbardziej skurwiała formacja w Polsce.
Zgłoś
Avatar
PatiszonPL 2020-08-23, 10:47
ile życzliwych sąsiadów w kolo słychać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie