18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
"Do niecodziennego zdarzenia doszło w piątek w Kalwarii Zebrzydowskiej. Policjanci zmuszeni byli zatrzymać 45 - letniego mężczyznę, który od dłuższego czasu terroryzował mieszkańców.

Jak nas informują mieszkańcy, 45 - letni mężczyzna już od dawna zachowywał się wobec nich agresywnie.

Jak się okazuje, miał prowokować awantury, krzyczeć na dzieci sąsiadów, straszyć ich pałką. Lokatorzy interweniowali w miejscowym komisariacie i MOPS-ie, ale interwencje nie dawały rezultatów.

Miarka się przebrała w piątek (21.08), kiedy doszło do kolejnej prowokacji ze strony 45 - latka.

Rzucał petardami w blok, robił awanturę. Wszedł w kominiarce do sklepu Lewiatan. Akurat miał pecha, bo natknął się na patrol policji, który się nim zainteresował - przekazał nam mieszkaniec kalwarii Zebrzydowskiej.

Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że trzech funkcjonariuszy próbowało go zatrzymać na ulicy 11 listopada w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Podczas zatrzymania przez policję w pewnym momencie 45 -latek odpalił petardy i zrobiło się niebezpiecznie. Doszło do przepychanek. 45 -latek rzucił się na policjatkę, ale ta zachowała się bardzo przytomnie i doprowadziła do jego obezwładnienia.

Kalwaryjscy policjanci realizowali dzisiaj nakaz doprowadzenia 45 - letniego mieszkańca Kalwarii Zebrzydowskiej, wydany przez sąd. W trakcie prowadzonych czynności mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie, nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy polecenia, zaatakował ich butelką, a następnie pałką teleskopową. Policjanci użyli w stosunku do agresora gazu pieprzowego, a następnie paralizatora. Należy nadmienić, że mężczyzna stwarzał zagrożenie nie tylko dla policjantów, ale też dla siebie. Obecnie 45 - latek przybywa na obserwacji psychiatrycznej. Wstępnie kwalifikujemy to zdarzenie jako czynną napaść na funkcjonariuszy - mówi nam Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Jak się dowiadujemy nieoficjalnie, 45 - letni mężczyzna to były funkcjonariusz policji, przebywający obecnie na rencie."

Zgłoś
Avatar
rafaffak 2020-08-21, 20:59 30
I lasce o dziwo udało się złapać rękę ... ale ten z pistoletem robiący ukłony jest najlepszy.
Zgłoś
Avatar
OperatorNieznany 2020-08-21, 20:59 1
Kurde myślałem, że będzie lipa a tu miłe zaskoczenie . Dość sprawnie im się to udało. Brawo.
Zgłoś
Avatar
butcher1 2020-08-21, 20:59
noo a potem do pierwszej ławeczki do kościoła.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-08-21, 21:01 16
OperatorNieznany napisał/a:

Kurde myślałem, że będzie lipa a tu miłe zaskoczenie . Dość sprawnie im się to udało. Brawo.



gowno. powinni go zajebac. ale wtedy pewnie sami skonczyliby w pierdlu... jebac polskie prawo
Zgłoś
Avatar
Tryper 2020-08-21, 21:02 14
Te pistolety to noszą jako element przebrania tak?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-08-21, 21:02 2
Dobrzy sąsiedzi, pewnie to oni odgrywali modlitwę w Dniu świra
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-21, 21:02 1

butcher1 napisał/a:

noo a potem do pierwszej ławeczki do kościoła.



Ja bym jednak zakładał, że dał im się tak we znaki... że ławeczka w kościele to ostatnie o czym myślą.
Zgłoś
Avatar
butcher1 2020-08-21, 21:13 8
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ja bym jednak zakładał, że dał im się tak we znaki... że ławeczka w kościele to ostatnie o czym myślą.



Myślałem o tych co to krzyczą " zabić go, zabijcie go, skurwysyna, dziada!"
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-08-21, 21:28 4
byli policjanci są pojebani bo wiedzą ze ich praca była gówno warta , tylko władza bronią i mundurem dawała im frajdę, a po niej nie ma nic bandziory których ścigał plują na niego , ludzi których karał mandatami za byle co plują na niego ... policjant po służbie ma przejebane przez swoich zwierzchników i polityków
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-21, 21:53
butcher1 napisał/a:

Myślałem o tych co to krzyczą " zabić go, zabijcie go, skurwysyna, dziada!"



Ja też... I tak byli strasznie "delikatni". Banderowcy w cerkwi święcili widły, siekiery i noże, którymi rezali Lachów. A ci tylko kibicowali policjantom.
Zgłoś
Avatar
Japiszon 2020-08-21, 22:04 1
Zabić go! Strzelaj kurwa
Zgłoś
Avatar
Centurionero 2020-08-21, 22:46 3
Znam go
To Zbigniew Stonoga po live na You Tube z fanami.
Wnoszę, że szukał Zbigniewa Ziobry.
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2020-08-21, 22:47 1
Trzech na jednego to banda łysego.
A ci na dodatek jeszcze spierdalają...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-08-21, 22:50 19
Wiecie co mnie wkurwia? Normalni ludzie regularnie zgłaszali pojeba i musieli żyć w terrorze bo żaden jebany urzędas ani pies nic nie zrobił i nie zareagował na zgłoszenia i skargi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie